Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

O, bardzo fajny temat :) . U mnie Subaru jest nowością, do tej pory żyłem tylko motocyklami. Kiedyś zx-6r 01 -> TL1000S 99 -> R6 07 (wyścigowa, ścigałem sie w Pucharze Polski Rookie 600) -> zmiana koncepcji (obecnie): KTM SXF 250 (trenuję MX, w niedzielę zawody pod Warszawą, w planach regularne starty w przyszłym sezonie)

 

zazdraszczam startów w pucharze i sxf'a ;) ja teraz chcę iść w 690 smcr (z możliwością założenia brudasów)

Dzwiek 4 cylindrowego motocykla to jest cos, jednak 600RR moze zbyt latwo wystrzelic jezdzca w powietrze; plynna kontrola przepustnicy wymaga troche nauki, przynajmniej w moim przypadku.

 

mi sprzedający powiedział "jako, że to Twój pierwszy moto, nie wkręcaj powyżej 10k bo idzie na koło i się glebniesz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w końcu zacząłem kurs na kat. A  :)  obiecałem sobie  2 lata temu ,że zrobię,to aż do teraz zajęło mi znalezienie czasu i pieniędzy :) i zakupiłem od razu pełen strój na moto,by w razie gleby podczas nauki, nie uszkodzić się za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się sprężaj, byś egzamin miał jeszcze przed zimą. Nie pożałujesz decyzji, jazda na moto to podobno, najfajniejsza rzecz jaką można w ciuchach robić... ;)

no jak dobrze pójdzie to zdążę jeszcze ogarnąć egzamin i mam zamiar zdać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się się do pytania  "Po co mi to "  odpowiem, że nie warto, strata czasu. Gdy wyjechałem pierwszy raz na tor , niby po to żeby podszkolić się w jeździe na motocyklu to zastanawiałem się :  po co tu przyjechałem.  Ale jeździłem dopóki starczyło srebrnej taśmy i podnóżki nie pourywałem. Na następny rok kupiłem Daytonę, ale nauczony doświadczeniami zeszłorocznymi zdemontowałem wszystko co nie potrzebne na torze. Zawsze kiedy zorganizuję sobie trochę czasu wyjeżdżam dla relaksu na dwa dni na tor i tam znowu zastanawiam się po co tu przyjechałem. Gdy wracam do domu myślę już, kiedy będę mógł wyskoczyć następny raz. Gdy kończy się jesień  : żal.

Dlatego :  "Po co mi to".

Aby podkreślić wątpliwości załączam kilka zdjęć wykonanych przez organizatorów.

O wrażeniach z codziennej jazdy motocyklem nie będę się rozpisywał. 

 

post-6316-0-31073600-1443888082_thumb.jpg

post-6316-0-98393800-1443888084_thumb.jpg

post-6316-0-64493100-1443888087_thumb.jpg

post-6316-0-99035200-1443888089_thumb.jpg

post-6316-0-70010100-1443888092_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To środkowe zdjęcie jest dość dramatyczne. Jak już pisałem, technika jazdy motocyklem to spore wyzwanie. To co widzę na motoGP to czysta wirtuozeria. 

 

Co do pytania, może faktycznie nie warto go stawiać. Od kiedy jeżdżę motocyklem do pracy, 'podróż' tam i z powrotem nabrała zupełnie innych kolorów. Jedyne do czego się nie mogę przyzwyczaić to zamknięty kask. W mieście używam więc otwartego, bez zabezpieczenia szczęki; trochę mniej bezpiecznie ale o wiele przyjemniej. 

Edytowane przez sewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy film o motoGP. Lektorem jest Brad Pitt. Można oblookać online, albo pobrać (na napiprojekt są napisy).

 

https://openload.co/f/d8JGH56l3cQ/Hitting.the.Apex.2015.DOCU.WEB-DL.x264-RARBG.mp4#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy film o motoGP. Lektorem jest Brad Pitt. Można oblookać online, albo pobrać (na napiprojekt są napisy).

 

https://openload.co/f/d8JGH56l3cQ/Hitting.the.Apex.2015.DOCU.WEB-DL.x264-RARBG.mp4#

Dzieki, dobrze że ktoś czujny. Będzie co robić po południu, tym bardziej, że dzisiaj były bardzo ciekawe wyścigi o ile się komuś chciało wstać o 4 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem, bo nagrałem ;) Pedrosa pokazał w końcu coś, ale najważniejsze, że VR przed JL ;)

 

no i koniecznie jak ktoś nie widział

 

https://www.youtube.com/watch?v=xtv34rHCpIE

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No TT klasyk, ja polecam jeszcze jak ktoś lubi VR46 i ogląda MotoGP to polecam film "Najszybszy"/"Fastest".

No co do GP to gdyby nie Pedrosa to Rossi nawet by nie dogonił Lorenzo, a tak "pociągnał" się za Danim i do tego zamiast zmniejszyć przewagę to ją zwiększył. Mam nadzieję, że wygra tytuł, należy się staruszkowi ; )

Szkoda tylko, że sezon dobiega końca, ale "śnieg" dla Subarowicżów to akurat również początek innego sezonu  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

o TT klasyk, ja polecam jeszcze jak ktoś lubi VR46 i ogląda MotoGP to polecam film "Najszybszy"/"Fastest".

 

Właśnie obejrzałem na kinomanie. Bardzo fajny :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy film o motoGP. Lektorem jest Brad Pitt. Można oblookać online, albo pobrać (na napiprojekt są napisy).

 

https://openload.co/f/d8JGH56l3cQ/Hitting.the.Apex.2015.DOCU.WEB-DL.x264-RARBG.mp4#

Mega film!

To sa twardziele...

Czlowiekowi ciezko zebrac sie po szlifie (wlasne doswiadczenia) a oni 36h po operacji jada wyscig...

 

 

Getapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja tu dołączę :)

Jestem co prawda "leszczem" co właśnie zmienił skuter z 50ccm na 125 ale co tam ;)

Wcześniej 9000km po mieście na Polsko-Chińskim Magnus a aktualnie srebrny Piaggio XEVO.

Jakby co z tyłu na klapie kufra jest prosiak

Grasuję po Warszawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...