Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomożecie ? poszukuję moto na dojazdy do pracy, ma być klasyk, coś rocznik od 1970 do max 1990. Nie szukam sportowego motocykla bo raz po ulicy pędzić nie będę dwa cross daje i tyle frajdy że ścigać po drodze się nie muszę. Szukam czegoś wygodnego, a duszą. Fajnie jak by się go dało przerobić na jakiegoś Cafe Race lub coś podobnego, fajnie jak będzie duży grający silnik. Chodzi mi po głowie jakaś Honda CB lub coś podobnego. Możecie coś polecić, budżet raczej mały bo chciałem sobie go zrobić, gdyz wychodzę z założenia że każdy używany motocykl potrzebuje generalnego remontu silnika, bo jakoś po kupnie dwóch crossów przestałem ufać ludziom co handlują tymi sprzętami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fajny, duży, męski sprzęt. Jest nowszy ale wygląda klasycznie a do tego z porządnym piecem ;) 

 

http://bikemaster.pl/?mod=sm&mid=5004#sub

 

 

Tu masz fajnego klasyka:

 

http://otomoto.pl/honda-cb-750-k7-M4241656.html

 

a ten nawet całkiem znośnie przerobiony:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5167726616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomożecie ? poszukuję moto na dojazdy do pracy, ma być klasyk, coś rocznik od 1970 do max 1990. Nie szukam sportowego motocykla bo raz po ulicy pędzić nie będę dwa cross daje i tyle frajdy że ścigać po drodze się nie muszę. Szukam czegoś wygodnego, a duszą. Fajnie jak by się go dało przerobić na jakiegoś Cafe Race lub coś podobnego, fajnie jak będzie duży grający silnik. Chodzi mi po głowie jakaś Honda CB lub coś podobnego. Możecie coś polecić, budżet raczej mały bo chciałem sobie go zrobić, gdyz wychodzę z założenia że każdy używany motocykl potrzebuje generalnego remontu silnika, bo jakoś po kupnie dwóch crossów przestałem ufać ludziom co handlują tymi sprzętami.

Założenie o remoncie silnika dla mnie jest błędne, jednak nie ma co porównywać drogowego motocykla do crossówki, gdzie przebieg się liczy w motogodzinach.

Jak chcesz duży sprzęt, to szukał bym pierwszych bandytów od suzuki.

 

Albo starszych olejaków. Zależy jaki budżet.

Edytowane przez logicsys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fajny, duży, męski sprzęt. Jest nowszy ale wygląda klasycznie a do tego z porządnym piecem     http://bikemaster.pl...sm&mid=5004#sub

 

No widzę, że ktoś się zna na moto :) ...właśnie takim śmigam. pzdr. 

Edytowane przez Michał R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest fajny, duży, męski sprzęt. Jest nowszy ale wygląda klasycznie a do tego z porządnym piecem     http://bikemaster.pl...sm&mid=5004#sub

 

No widzę, że ktoś się zna na moto :) ...właśnie takim śmigam. pzdr. 

 

 

hehe myślałem o takim ale wolałem coś bardziej poręcznego na winkle  ;)

 

Moto zbiera bardzo dobre opinie, szczególnie jak jest na Ohlinsie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na takie sytuacje jest Subaru

 

Taaak... Zwłaszcza jak droga do pracy wygląda tak jak dziś:

attachicon.gifDSC_0633.JPGattachicon.gifDSC_0638(1).JPGattachicon.gifDSC_0644.JPG

 

I człowiek patrzy przez pryzmat zabawek:

attachicon.gifmoto.jpg

 

 

Bez jaj! To są zdjęcia z dziś???!!!

W Wawie chyba całą zimę tak nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hehe myślałem o takim ale wolałem coś bardziej poręcznego na winkle 

 

Zależy co się wymaga od moto. Można XJR-ką też trochę szybciej polatać ale raczej lepiej wykorzystać ją do długich wyjazdów. Zaliczyłem na niej Rumunię, Litwę, Łotwę i Estonię i jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza zawieszenie i silnik - fantastyczna elastyczność (spory moment obrotowy) - 5 biegów bo szósty niepotrzebny, a na piątce od 40 km/h do maxa i ciągnie jak...lokomotywa :P

Mam ją trzy lata i chyba już niczego innego nie będę szukał. Co prawda czasami się ckni za jakimś enduro co by trochę po błotku polatać ale z racji statecznego wieku i idącego w parze stałego wzrostu wagi na błotko musi wystarczyć forek  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mam Shark Vision R i sobie chwale a znajomy ma właśnie Speed R, jest trochę głośniejszy w środku, a tak to bardzo przyjemne skorupy.

 

Ja mam Sharka Evo Line - jeden z 2 na rynku polskim kasków ze szczęką odwijaną na potylicę. Robi się wtedy pełny otwarty i można lecieć z dowolna prędkością. Kiedyś miałem jakiegoś AGV z klasyczna przyłbicą i powyżej 90-100 km/h łeb urywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem koledzy że tak rozważałem zakup motocykla, i pytałem Was co na pierwsze moto kupić  w ogóle , a i tak plany się rypły , brak czasu na zrobienie prawka :/ masakra jakaś, najbliższy wolny czas jaki będę miał  to dopiero jesień , a nie wiem czy jesienią da się zrobić prawko , pewnie zależy też od pogody i szkół jazdy , także  póki co , gacek musi wystarczyć na wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem koledzy że tak rozważałem zakup motocykla, i pytałem Was co na pierwsze moto kupić  w ogóle , a i tak plany się rypły , brak czasu na zrobienie prawka :/ masakra jakaś, najbliższy wolny czas jaki będę miał  to dopiero jesień , a nie wiem czy jesienią da się zrobić prawko , pewnie zależy też od pogody i szkół jazdy , także  póki co , gacek musi wystarczyć na wszystko :P

 

kup 125 i możesz na B latać bez kursów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja Wam powiem koledzy że tak rozważałem zakup motocykla, i pytałem Was co na pierwsze moto kupić  w ogóle , a i tak plany się rypły , brak czasu na zrobienie prawka :/ masakra jakaś, najbliższy wolny czas jaki będę miał  to dopiero jesień , a nie wiem czy jesienią da się zrobić prawko , pewnie zależy też od pogody i szkół jazdy , także  póki co , gacek musi wystarczyć na wszystko :P

 

kup 125 i możesz na B latać bez kursów ;)

 

Byle nie Rometa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dużo fajnych 125'ek, np. KTM Duke 125, Yamaha MT125, czy "ścigacze" jak Aprilia RS4 125, KTM RC125, Yamaha YZF R125..

 

Wszystko kwestia $$

 

 

post-2662-0-81028100-1427199633_thumb.jpg

post-2662-0-64951500-1427199640_thumb.jpg

post-2662-0-56955300-1427199653_thumb.jpg

post-2662-0-29081600-1427199660_thumb.jpg

post-2662-0-92300900-1427199720_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...