Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, chojny napisał:

Jeździłem Ducati Monsterem przez dwa lata. Nie jest to mocny sprzęt ale fantastyczny do upalania po mieście, krętych górskich ścieżkach. Silnik daje megakopa od dołu, średnie spoko ale góry to to nie ma. 

jaki silnik miałeś, bo obecne są chyba dwa  -800 i 1200

4 godziny temu, Qóba napisał:

Przeraża mnie trochę mały zasięg na baku.. (bodajże okolice 180-200 km).

 

 u mnie odpoada taki zasięg - musiałbym tankować codziennie , w skuterze mam około 400-450 km i mnie wkurza zbyt częste tankowanie

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem M750, ostatni model na gaźnikach, po odpowiedniej regulacji u speca od Ducati sprzęt chodził jak Szwajcarski zegarek :thumbup:

 

Tankowanie co 200km, cóż, tak było, sprzęt prowokował do ostrej jazdy ;)

IMG_0043.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie miałby to być tylko sprzęt na wieczorne kulanie się po mieście dla rozrywki + od czasu do czasu jakiś wypad z trasą rzędu 200-400 km max. Chyba zacznę się rozglądać za 696, choć 796 kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak marka Ducati nie jest wymogiem to rozważ Yamahę MT07 lub MT09. Od 2014r. jestem posiadaczem 09-tki i jestem zakochany w tym motocyklu. Zawsze możesz wpaść do mnie i się przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chojny napisał:

 

 

Jeździłem Ducati Monsterem przez dwa lata. Nie jest to mocny sprzęt ale fantastyczny do upalania po mieście, krętych górskich ścieżkach. Silnik daje megakopa od dołu, średnie spoko ale góry to to nie ma. 

 

Uwielbialem ten motocykl, odpał ze świateł był genialny, niestety dalej japonczyki były szybsze. 

 

Nie miałem z moto nigdy żadnych problemów. Jeździłem trasy po kilka setek kilometrów i nie umarłem choć najwygodniej nie było. 

 

Do latania po mieście i w koło komina ideał.

 

Wyglada jak milion dolców brzmi jak dwa ;)

Dzieki chojny, no już od małego wisiały plakaty Ducati w pokoju zaraz obok Subaru,no może od młodego nie od małego :) sercem jestem przy tych motocyklach w tym roku miałem okazje byc w Bolonii w muzeum Ducati coś wspaniałego bilet jest imienny ,można też biura projektowe oglądać chodząc swobodnie po części tej fabryki ,wrzucę kilka fotek 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Ten licznik z moto który się kręci do 22tyś !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, faza20 napisał:

Jak marka Ducati nie jest wymogiem to rozważ Yamahę MT07 lub MT09. Od 2014r. jestem posiadaczem 09-tki i jestem zakochany w tym motocyklu. Zawsze możesz wpaść do mnie i się przymierzyć.

Wielkie dzięki! Może przy okazji się uda, choć nie ukrywam, że z Ducati mam trochę tak jak z Subaru, od dzieciaka na plakatach wisiały właśnie te motocykle :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak od kilku sezonow smigam S4RS. Na trase dupsko boli i trudno sie spakowac, ale wrazenia z jazdy...:thumbup:. Tyle ze nim trzeba zap...., inaczej zero uciechy. Swietny na winkle, niestety silnik lubi wysokie obroty-to juz sportowa zabawka. Ja zmapowalem i teraz jest lepiej na miescie, ale wydaje mi sie  ze dwuzaworowce do miasta to duzo lepszy wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Qóba napisał:

Wielkie dzięki! Może przy okazji się uda, choć nie ukrywam, że z Ducati mam trochę tak jak z Subaru, od dzieciaka na plakatach wisiały właśnie te motocykle :)

Haha widzę Qóba że nie byłem sam. :yahoo:troche sie ludzie w PL z włoskiej motoryzacji naśmiewają mam wrażenie ,ale ja na to nie zwracam uwagi. Przepiękne motocykle i ta historia! Bierz Ducati ,może kiedyś uda sie zrobić spota subarowiczów-ducatistów :Dpowodzenia i pozdrawiam 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cherusek1 napisał:

... miałem okazje byc w Bolonii w muzeum Ducati coś wspaniałego bilet jest imienny ,można też biura projektowe oglądać chodząc swobodnie po części tej fabryki ,wrzucę kilka fotek 

 

Też tam byłem tyle, że w 2013 roku.

Niezapomniane przeżycie :), na mnie szczególne wrażenie zrobiło pomieszczenie z maszynami MotoGP i SBK!

image.thumb.png.ca4e85e1d2f5b8b963be9e4d918c879c.png

 

image.png.6d68a3b4fa910d2b706f70fed2054f8f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jaszyn napisał:

miał ktoś może doświadczenia z MV Augustą, nie chodzi mi o konkretny model ale ogólnie awaryjność, jak działa przedstawiciel w Polsce itd.

Mój dobry kolega miał doświadczenia ,zapytam go bo jutro sie widzimy ,ma pełno emblematów i znaczków MV Agusty i baaardzo często o tych motocyklach gada ,zawsze powtarza że ma namiastkę Agusty bo jezdzi Cagiva Raptor 650 a tam chyba ramą jest z MV ,zapytam go dokładnie o o konkrety 

 

5 godzin temu, faza20 napisał:

 

Też tam byłem tyle, że w 2013 roku.

Niezapomniane przeżycie :), na mnie szczególne wrażenie zrobiło pomieszczenie z maszynami MotoGP i SBK!

image.thumb.png.ca4e85e1d2f5b8b963be9e4d918c879c.png

 

image.png.6d68a3b4fa910d2b706f70fed2054f8f.png

Coś pięknego ! Jednym słowem magia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Mój dobry kolega miał doświadczenia ,zapytam go bo jutro sie widzimy ,ma pełno emblematów i znaczków MV Agusty i baaardzo często o tych motocyklach gada ,zawsze powtarza że ma namiastkę Agusty bo jezdzi Cagiva Raptor 650 a tam chyba ramą jest z MV ,zapytam go dokładnie o o konkrety 

 

 

no to zapytaj jeśli możesz jak z obsługą w Polsce? awaryjnością -może co wie  bo mi się podoba kilka modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jaszyn napisał:

 

no to zapytaj jeśli możesz jak z obsługą w Polsce? awaryjnością -może co wie  bo mi się podoba kilka modeli

Dobra to tak, przedstawiciel handlowy MV Agusty to Moto Italia z Warszawy w porównaniu z innymi markami posiadającymi swoje własne przedstawicielstwo to działa dosyć słabo ,co do serwisu pózniej po zakupie to trzeba szukać warsztatów które specjalizują sie w tej marce ,jest ich bardzo mało, najlepiej celować w te które były kiedys serwisami MV czy innych włoskich motocykli i MV a teraz jeszcze żyją i działają pod swoimi szyldami jak np katowicki Buster gdzie bez problemu można serwisować te motocykle ,nawet jak przychodzą częsci zamawiane bezpośrednio w Moto Italia do domu to często z nalepkami Bustera ,jeszcze dobrze ogarniają te moto w Krakowie w Moto Mio i tam też można je kupić. Co do awaryjności to trudno było sie odnieść koledze bez podania konkretnego typu bo to różnie bywało ale... Przy zachowaniu żelaznego reżimu serwisowego motocykle te nie sprawiają żadnych kłopotów ,jedyne co sie pojawiało to kłopoty z elektryką ,lubiło tam cos zaszwankować. Na koniec rada o którą generalnie nie prosiłem ale podobno bez 20 koła nie ma co podchodzić do tych motocykli co chodzi o kupno ,pozdrawiam 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Dobra to tak, przedstawiciel handlowy MV Agusty to Moto Italia z Warszawy w porównaniu z innymi markami posiadającymi swoje własne przedstawicielstwo to działa dosyć słabo ,co do serwisu pózniej po zakupie to trzeba szukać warsztatów które specjalizują sie w tej marce ,jest ich bardzo mało, najlepiej celować w te które były kiedys serwisami MV czy innych włoskich motocykli i MV a teraz jeszcze żyją i działają pod swoimi szyldami jak np katowicki Buster gdzie bez problemu można serwisować te motocykle ,nawet jak przychodzą częsci zamawiane bezpośrednio w Moto Italia do domu to często z nalepkami Bustera ,jeszcze dobrze ogarniają te moto w Krakowie w Moto Mio i tam też można je kupić. Co do awaryjności to trudno było sie odnieść koledze bez podania konkretnego typu bo to różnie bywało ale... Przy zachowaniu żelaznego reżimu serwisowego motocykle te nie sprawiają żadnych kłopotów ,jedyne co sie pojawiało to kłopoty z elektryką ,lubiło tam cos zaszwankować. Na koniec rada o którą generalnie nie prosiłem ale podobno bez 20 koła nie ma co podchodzić do tych motocykli co chodzi o kupno ,pozdrawiam 

 

dzięki za info> Widzę że trochę duciarsko to wygląda a szkoda bo moto zajefajne. Co do 20 kola to ja jakbym się przymierzał to do nówki więc sporo większa kasa wchodzi ale też chciałbym w miarę sprawną obsługę serwisową ASO i gwarancyjną, najlepiej w Lublinie lub Warszawie , więc średnio to chyba wygląda ...... co nie znaczny że nie kupie ;). Na szczęście lub nieszczęście jest to u mnie plan na  2019 r więc jest jeszcze sporo czasu. Dzięki jeszcze raz będę grzebął w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam czasem Bustera w Katowicach , znają się najlepiej u nas na MV przyjechał tam kiedyś gość z Wrocławia ze swoim 140 konnym Brutalem i stwierdził ze nie ma u siebie godnego zaufania serwisu wiec tak jak piszesz jaszyn jest to trochę druciarstwo, ale wtedy widziałem pierwszy raz na żywo MV Aguste ....... coś wspaniałego , dbałoßc o detal jest niesamowita rozumiem wszystkich którzy są zakochani w tych wyjątkowych i rzadkich motocyklach .... a jak jeszcze możesz pozwolić sobie na nową to już odlot :rolleyes: trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Odwiedzam czasem Bustera w Katowicach , znają się najlepiej u nas na MV przyjechał tam kiedyś gość z Wrocławia ze swoim 140 konnym Brutalem i stwierdził ze nie ma u siebie godnego zaufania serwisu wiec tak jak piszesz jaszyn jest to trochę druciarstwo, ale wtedy widziałem pierwszy raz na żywo MV Aguste ....... coś wspaniałego , dbałoßc o detal jest niesamowita rozumiem wszystkich którzy są zakochani w tych wyjątkowych i rzadkich motocyklach .... a jak jeszcze możesz pozwolić sobie na nową to już odlot :rolleyes: trzymam kciuki 

 

na razie zacząłem zbierać mam jeszcze trochę czasu ;)  i nie wiem co kupie ale własnie podoba mi się ta dbalość o szczegóły, japonce tego nie mają  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak fajnie ten prowadzący o nas sie wypowiedział :rolleyes:aż miło sie robi ,chyba że to tez ktoś od nas ,ale to nie zmienia faktu 

16 godzin temu, Amstaff23 napisał:

Może kogoś zainteresuje relacja z ostatnich targów i rozmowa z Ostrym :)

 

 

 

Dzięki Amstaff23 człowiek zagoniony nawet nie wie co sie dzieje 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...