Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie uważam, że BMW robi super motocykle, jesli patrzec na całokształt to motocykle BMW są bardzo podobne do samochodów Subaru. Motor moze nie powala mocą bo 109koni ale pojemnosc i moment z niej generowany miazdzy duzo mocniejsze maszyny. Ostatnio sie gonilem z Suzuki GSX-R 750 które ma az 150koni i szlismy równo. R6 czy GSX-R 600,ktore maja po 130koni to wogole nie maja podejscia. No i moj sentyment do boxera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie uważam, że BMW robi super motocykle, jesli patrzec na całokształt to motocykle BMW są bardzo podobne do samochodów Subaru.:)

 

Zgadza się motocykle BMW są nietuzinkowe. Byłem mocno zainteresowany zamianą na BMW F800 S (niestety nie boxer) ale teraz nowa Honda CBR600F zawróciła mi w głowie.

Jestem baaaardzo zadowolony z Yamahy Fazer no ale wcześniej czy póżniej ją wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie uważam, że BMW robi super motocykle, jesli patrzec na całokształt to motocykle BMW są bardzo podobne do samochodów Subaru.:)

 

Zgadza się motocykle BMW są nietuzinkowe. Byłem mocno zainteresowany zamianą na BMW F800 S (niestety nie boxer) ale teraz nowa Honda CBR600F zawróciła mi w głowie.

Jestem baaaardzo zadowolony z Yamahy Fazer no ale wcześniej czy póżniej ją wymienię.

F800 testowo kiedys na dniu otwartym w BMW , nawet fajne moto do miasta choc dla mnie troche słabe. Ogolnie to polecam sie przejsc do salonu bmw z motocyklami na jazde probna, ja na dniach otwartych bylem i trasa okolo 50km, przez miasto, poza miastem, po autostradzie i po "górkisch" drózkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie uważam, że BMW robi super motocykle

 

Też tak uważam, choć nie mam BMW. Jeździłem jednak na wielu na jazdach testowych, w tym również R1200R - rewelacyjna maszynka i fajnie trzęsie boxerek na boki :) W najnowszych modelach już trochę za dużo elektroniki jak dla mnie ale K1200R Sport (choć rzędówka) bardzo mi podpasował pamiętam. Zresztą zgodziliśmy się z kumplami, że i tak nasze poszukiwania skończymy na dużym GS-ie :)

 

Ja rozpocząłem jak tylko stopniały śniegi, ale z braku czasu już dwa tygodnie moto stoi niestety.

 

Duży Bandzior z chłodnicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomykam małolitrażowym, Ducati monster 6oo.

Zresztą sezon od miesiąca w pełni :D

 

Też byłem nim zainteresowany(Monster 696) no ale jest bez owiewki która dla mnie jest ważna.

Jak się "włoszczyzna" sprawuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomykam małolitrażowym, Ducati monster 6oo.

Zresztą sezon od miesiąca w pełni :D

 

Też byłem nim zainteresowany(Monster 696) no ale jest bez owiewki która dla mnie jest ważna.

Jak się "włoszczyzna" sprawuje ?

 

 

Duka albo się kocha, albo nienawidzi :D

Trzeci rok w moich rękach, parę złotych już wydałem, nie wspominając o zaangażowaniu i zachodzie. Mimo wszystko warto jest być jedynym na 300 motocykli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najblizdszej okazji bardzo chetnie. Ale trzeba w wiediec ze motocyklisci sa bardzo zlymi pasazerami.

Maja we krwi, prowadzenie i trzeba ciut czasu by DOOOOBRZE pojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam fotkę z mojego definitywnego pożegnania zimy, który odbyłem w ostatnią niedzielę :D

 

[ [url=http://img546.imageshack.us/i/zdjcie006i.jpg][/url] ]

 

edit: Nie chce się wkleić, ktoś mi pomoże!?

 

 

Ja widze , widze :D Świetny klasyk z tego Dukata , motocykl z prawdziwą duszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...