Skocz do zawartości

Evo 9 vs STi 9 + "jumping" vid


ks

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael, dac sie da... ale mnie sie to w cale nie podoba... wolalbym z tylnich... ale taka to juz uroda zawiasu WRXa, ze mocno wygina do tylu i odciaza przod...

OGS. To ja powiem tobie jak to jest na obniżonym zawiasie, zrobić dym z opon jest bardzo ciężko, ale ze sprzęgła jak najbardziej podczas ostrego ruszania. No chyba ze masz mocne sprzęgło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz kombi to wiem. Ale nie widziałem by PSS9 był zastrzeżony tylko do sedana.

Ale Kuba, jak chcesz znaleźć powód by go nie brać to daj sobie spokój i po prostu napisz, że nie chcesz. A jak coś jednak chcesz to mów konkretnie a wtedy dokładnie się sprawdzi co i jak. Myślę, że Rysiek albo Paweł konkretnie ci powiedzą czy będzie pasować czy nie a oni będą chyba ten zawias przekładać na seryjny bo ja się z czasem nie wyrobię by sam to kręcić. W każdym razie masz czas do przyszłego czwartku bo wtedy muszę podejmować decyzje co wyciągam a co zostaje.

Acha, jeden gość, z którym gadałem oddał STi w trade-in z zawieszeniem WRXa (bo nie miał pod ręką swojego starego) i jakoś pasowało. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to może nie być takie proste. Oni jednak wyłapują różne "podejrzane" paczki. Dlatego jak wysyłam coś cięższego to kupuję największy, standardowy karton z danej firmy i wypełniam resztę czymś lekkim by się nie wyróżniała za mocno. Jedną paczkę niestety już straciłem przez [moderator czuwa]***ch celników z ich cenami z księżyca.

A co do zawiasu to jest to jednak dużo mało przyjaznego pakowaniu metalu i raczej będzie się wyróżniać. Ale jak napisałem, jak ktoś chce to dla mnie nie ma problemu. Dogadujemy się co do ceny i mogę wysłać nawet na Syberię jak dostanę pieniądze. I to wysłać w taki sposób jak sobie ktoś wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetta jest za droga w używaniu i chyba dla mnie za wysokie progi biorąc pod uwagę umiejętności. Obecna opcja to kupienie auta za $100 do jeżdżenia po mieście i używana S2000. I coś czuję, że tak się stanie. A za rok czy trochę więcej może będzie mnie stać na dokupienie czegoś w stylu EVO 10. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony, hamulce, zawias (auto używane w końcu). Zresztą trudno by mi było się zdecydować na zwykłą C5. Jeśli już to Z06 bo ta ma dobrze zawias zrobiony. To jednak nie zmienia faktu braku moich umiejętności do takiego auta.

 

W każdym razie właśnie skończyliśmy z kolegami

wybebeszanie auta z siedzenia, harnessu i audio.

Wygląda w środku już zupełnie cywilnie. Jeszcze

zawias, wydech i może jakieś inne pierdółki i można

złoma oddawać. Z parę tygodni mam kupić autko do

toczenia sie za $100 :) i pozostanie ostatecznie

zdecydować pomiędzy którymś EVO a S2000. Ta ostatnia

ma coraz większe szanse. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...