Jump to content

Zwiększenie mocy 3.0 H6

Minio_78
 Share

Recommended Posts

Witam,

Orientuje sie ktoś czy można coś zrobić z wolnossącym H6?

Wiem że temat mocy gryziony jest non stop ale nie moge nic znalezc.

Ponize j link do filmiku jak zbiera sie Legacy H6 po zastosowaniu jakiegos chipu VOLO.

Grzebałem szukałem i nic nie moge znalezc...

WIdze ze auto napewno lepiej sie zbiera niz seria i jest tez w automacie

U siebie widze ze od momentu jak dostanie 4-ty bieg to juz ma lekka zadyszke.

Dzięki i pozdrawiam serdecznie

-- Cz kwi 07, 2011 11:19 pm --

sorki, teraz sie złąpałem że wpisałem w dziele imprezy...

czy admin da rade to przerzucić?

Minio_78, sprzedaj H6 i kup 2.5T. Zdecydowanie lepsza baza do modyfukacji i jest to niestety jedyna rozsądna rada.

mozna zaszalec i zamontowac takie ustrojstwo :arrow: http://www.raptorsc.com.au/kits.php?id=58

2.5T nikogo nie zadziwisz, ale H6 z kompresor to juz cos bardziej ciekawego :P:mrgreen:

Hejka,

Ten Raptor co wspominacie to rozumiem kompresor napędzany paskiem prawda?

Wie ktoś gdzie w Polsce się tym zajmują i czy ktoś swoje H6 juz tak przerobił... Efekty wiadome?

Ciekaw jestem jak by sie to w automacie sprawdzalo. Napewno moment by od dolu sie poprawil a to już dużo by było myśle...

Dzięki i pozdrawiam

Demo Car w Raptor SC :D

0,6 bara to nieduzo, ale z drugiej strony to idzie z samego dolu, proporcjonalnie do obrotow silnika. Patrzac zas bo rozmiarze turbinki, bezdechu dostaje gdzies pomiedzy 5 a 6k. Gdyby dac do tego sprzeglo odlaczajace kompresor przy tych obrotach i porzadne glowice krecace powyzej do 8k jak u Kruka... :lol:

U nas po zrobieniu nowego wydechu auto bez odczuwalnej utraty Nm kreci az do odcinki (za wyjatkiem 5 biegu) przy 6,5k rpm. Az szkoda ze nie mozna pociagnac jeszcze z tysiac. Zastanawiam sie nad zalozeniem bipacza jak w STI bo stanowczo za czesto dokrecam.

no brak turbiny mocno ogranicza... ale dam naklejki i nakładki na pedały jak mówicie i potem opisze Wam efekty z jazdy:)

...strumienicy sie boje bo taki strzał to już by mogło wał mi poukręcać :)

co by nie gadać jakby do tego H6 wrzucić ten kompressor i łądnie zestroić to byśmy sie już napewno tak dużo nie śmiali :P

Pozdrowionka:)

• 3 years later...

Czy ktoś wie gdzie ukrywają się H6 z kompresorem? bo w [...] podobno stroili kilka sztuk a jakoś nie mogę namierzyć właścicieli.

Edited by tzd