Jump to content

problem z kolorami:)

Salome

Recommended Posts

Cześć:)

W najbliższych dniach będę oddawać felgi w moim Foresterze do małego remontu i zastanawiam się,czy ich nie pomalować. Problem polega na tym,że moje auto jest zielone... a żaden fajny kolor nie wygląda w 100% dobrze w zestawieniu z zielenią :)

Macie jakieś sugestie? Ja osobiście zaczęłam zastanawiać się, czy nie najlepsze byłyby czarne błyszczące felgi, ewentualnie z jasno zielonymi śrubami:) Byoby elegancko,ale też trochę nietypowo!;)

Poniżej zdjęcie,niestety narazie nie mam lepszego!

post-13603-135184431479_thumb.jpg

Liczę na waszą pomoc!!:))

Witaj w klubie posiadaczy zielonych Subaraków, do których kompletnie nic nie pasuje (no może poza wieżyczką strzelniczą :lol: )

Moim zdaniem jeśli już to byłby dobry biały, lub ewentualnie klasyczny złoty :roll:

jak nie walniesz na różowo, to nie masz jaj :!: :lol::mrgreen:

-- 6 kwi 2011, o 16:10 --

cholera, teraz spojrzałem na płec... :oops::P

czas odkopac watek "samobój idealny"

no nie mam :)

Z różowymi felgami czułabym się nieswojo:)

A białe mogą być faktycznie ok zwłaszcza, że te felgi będą docelowo na zimę. Zielony to taki niewdzięczny kolor, nie da się za bardzo poszaleć !

a tak serio, to fajnie wygladalby jasny zielony ale trzeba by dorzucic jakies drobniutkie akcenty w tym kolorze, np klamki lub cuvety klamek lub same lusterka. Faktycznie zielen idzie tylko z carnym, z bialym i z samym soba. pewne zielenie moga dsie nie pogryzc z zoltym ale to chyba nie jest ten przypadek

Na czarnych będzie smutny i ponury, białe felgi go ożywią i dodadzą uroku :mrgreen:

O ile Forkowi można uroku dodać :roll: :mrgreen: :wink:

Podpisano: kiedyś przeciwniczka białych felg :P

Na czarnych będzie smutny i ponury, białe felgi go ożywią i dodadzą uroku :mrgreen:

Podpisano: kiedyś przeciwniczka białych felg :P

Ooo... jak ładnie powiedziane i jaki ładny podpis :P:mrgreen::twisted:

Wow, ile pomysłów!

no i co teraz ?:)) Ten gunmetal mi zapadł w pamięć, to jest taki ...grafitowy?:)

Weźcie tez pod uwagę fakt, że moje obecne felgi nie są zbyt urodziwe... kolor biały tylko zwróci na nie uwagę. Zastanawiam się, czy nie lepiej "ukryć" je pod ciemniejszym kolorem, a na biało pomalować nowe,ładniejsze felgi, które kiedyśtam kupię...