Jump to content

jaki i gdzie KREDYT na remont mieszkania

Filip.W

Recommended Posts

Guest ariel

Najlepszy będzie pod hipotekę mieszkania - jeśli masz własnościowe. Ja tak brałem i było to najkorzystniejsze finansowo ale niech się wypowie jakiś bankowiec :wink:

Najtaniej wyjdzie pożyczka hipoteczna.

Każdy w różnych bankach dostanie inną ofertę, zależy od kwoty, dochodów, obciążeń, cross sellingu itp.

Hogi, oddzwonię, wczoraj nie mogłem gadać...

Guest ariel

mnóstwo tego gówna typu chwilówka, provident itp. powstało w ostatnim czasie ale to raczej opcja dla zdesperowanych bo ja bym tam złotówki nie zabrał.

Najlepiej wziąć kredyt w swoim banku bo np. jeśli na to konto wpada co miesiąc wypłata to szybko potrafią zweryfikować zdolność kredytową

Celem kredytu hipotecznego jest kupno domu/mieszkania.

Pożyczka hipoteczna jest udzielana pod taki sam zastaw jak powyżej, tylko na cel nie związany z zakupem nieruchomości Panie Bankowcu. 8) :mrgreen:

Nio dostaniesz kredytu hipotecznego na cel nie związany z zakupem nieruchomości.

Celem kredytu hipotecznego jest kupno domu/mieszkania.

Pożyczka hipoteczna jest udzielana pod taki sam zastaw jak powyżej, tylko na cel nie związany z zakupem nieruchomości Panie Bankowcu. 8) :mrgreen:

Nio dostaniesz kredytu hipotecznego na cel nie związany z zakupem nieruchomości.

nie prawda :twisted:

szubaru, jesteś cwaniak przeciez juz wygrales, niech kupi juz te flaszke nie ma co sie zakladac :P:twisted::mrgreen:

bakupno, zglos sie doHogi, On jako posrednik ma w ofercie kredyty szubaru, wiec poleci Ci jego i wszyscy beda zadowoleni :twisted::mrgreen::mrgreen:

tylko nie bierz pożyczki :P :wink:

• 2 months later...

Podłacze się pod temat, mam nadzieje że założyciel tematu nie bedzie miał mi tego za złe.

Generalnie chodzi także o pożyczkę na remont, a także inne cele.

Mialaby to byc pozyczka hipoteczna pod hipotekę mieszkania własnosciowego. I tu pojawia sie moje pytanie: czy bank będzie wymagał żyrantów?

I jak wygląda procedura w wypadku nie spłacania kredytu przez kilka miesięcy.... jak to wygląda? Zawsze moze przeciez zdażyc sie utrata pracy, choroba, jakis wypadek....

Po prostu chciałbym sie ustrzec tego, żeby z powodu niewielkiego kredytu stracic mieszkanie o duzej wartości... jak wygląda windykacja bankowa czy też komornicza - od razu zabierają mieszkanie, czy najpierw przychodzą po telewizor,samochod i meble?

dzięki z góry za wszystkie rady i sugestie