Skocz do zawartości

Impreza outback vs forester


proxy6

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytkach serdecznie

właśnie przymierzam się do pierwszego subaru i w poszukiwaniach forestera natknąłem się na imprezę outback sport

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-outback-sport-C18105356.html

 

z tego co wyczytałem w google forester dzieli płytę podłogowa z impreza, niestety nie mogłem nic znaleźć o imprezie outbacku z 2005 roku. Prosze o pomoc w znalezieniu info lub może opinie obecnych posiadaczy OBS 2005 czym ona się różni od zwykłej imprezy (prześwit)

czy jest tak samo uterenowiona jak forester??? Może inne spostrzeżenia

dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że ........nie ma takiego samochodu... :mrgreen: ? Chciało by się powiedzieć "Jest Subaru , jest Impreza..." :lol: . Więc albo Impreza, albo Outback, albo Forester. Swoją drogą czego to sprzedający nie napisze.... Najbardziej "uterenowiony" z Subaru jest Forester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ własnie jest taki samochód, barbie go chyba posiadała... :roll:

 

EDIT: Natomiast faktem jest, szukaj go jako Outback Sport, bo takie jest nazewnictwo na większości rynków 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, z tym bagażnikiem to chyba nie do końca, bo mowa jest o imprezie outback, a impreza kombi nie należy do zbyt pojemnych :D . Swoją drogą bardzo mi się podobają takie "uterenowione" imprezy. Różnica jest pewnie taka sama jak między Legacy kombi a Outbackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że ........nie ma takiego samochodu... ?

 

 

Nie ma się co naśmiewać, bo takie auto jest. Impreza Outback, to nieco uterenowiona Impreza kombi. To uterenowienie, to chyba wyłącznie polega na zmienionym wyglądzie plastików :wink:

Zwracam honor. Jest owszem, pierwotna nazwa Imprezy Outback to Impreza Gravel Express , ta pierwsza na rynek Amerykański druga na japoński. Wersja Amerykańska to wersja bez turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że ........nie ma takiego samochodu... ?

 

 

Nie ma się co naśmiewać, bo takie auto jest. Impreza Outback, to nieco uterenowiona Impreza kombi. To uterenowienie, to chyba wyłącznie polega na zmienionym wyglądzie plastików :wink:

 

zgadza się ten model występował tylko w US Spec, nie był chyba dostępny w EU.

W nowej budzie pojawiła się w EU i ma oznaczenie Impreza VX, to jakby następca Imprezy Outback."Uterenownienie" tego modelu polega tylko na zmianach "plastyczanych". Nie jest zmieniony nawet prześwit, nie wiem jak to wyglądało w przypadku Blob'a ale nie ma co napalać się na właściwości terenowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód miałby być do jazdy na co dzień ewentualnie jakiś wycieczek do lasu lub dalej, szukałem forestera ale skoro impreza outback to ta sama wielkość a ceny są dużo bardziej atrakcyjne....

nie wiem tylko jak z prześwitem.

 

Dzięki za sugestię o outback sport

znalazłem specyfikację

zamieszczam link może się komuś przyda

http://www.edmunds.com/subaru/impreza/2005/features-specs.html?sub=wagon&style=100399108

 

Prześwit 16 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proxy6, bierz forestera, innym subaru szybciej się powiesisz, albo nawet nie pomyślisz, że auto przejedzie.

jeśli masz konieczność prucia po autostradach z prędkościami pod 200, czy nawet ponad, to weź outbacka (legacy). kształt lepszy, opór mniejszy, mniej buja i lepiej to znosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proxy6, bierz forestera, innym subaru szybciej się powiesisz, albo nawet nie pomyślisz, że auto przejedzie.

 

 

eee tam :wink: Miałem przyjemność kiedyś jeździć w ferie zimowe Outback-iem

po słowackich zasypanych zadupiach i nie było szans na jakieś powieszenie.

 

 

 

Outback to auto osobowe kombi i prowadzi się jak osobówkę ale wjedzie tam gdzie żadna osobówka a nawet SUV-y nie wjadą . Forek to mały SUV czyli raczej do miasta , krótkie trasy i lekki teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outback to auto osobowe kombi i prowadzi się jak osobówkę ale wjedzie tam gdzie żadna osobówka a nawet SUV-y nie wjadą . Forek to mały SUV czyli raczej do miasta , krótkie trasy i lekki teren.

 

que?

 

Ahhhh chłolera "impreza outback vs forester " a nie impreza vs outback vs forester :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...