Jump to content

Fotografia motoryzacyjna Śląskie

Guest MaciejS

Recommended Posts

Guest MaciejS

Witam wszystkich.

Zajmuję się fotografią motoryzacyjną i jestem w stanie wykonać też takie sesje dla was. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dokładnie tak samo do wszystkich zdjęć zrobionych na sesji. Wszystkie zdjęcia są dokładnie obrabiane w programie graficznym, aby dodać im stylu oraz usunąć niedoskonałości. Jestem w stanie wykonać zdjęcia statyczne, detali, wnętrz oraz od niedawna zdjęcia w ruchu tzw. Rig Shoty.

Kilka zdjęć zrobionych przeze mnie:

6.jpg

7.jpg

15.jpg

1%20plus%20logo%20900px.jpg

14.jpg

1%20zmniejszone.jpg

Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj:

http://maciejsulek.digart.pl/

Sesje wykonuje na terenie Zagłębia /Śląska oraz w okolicach.

Kontakt:

e-mail - sulek_dg@tlen.pl

gg - 7007687

lub po prostu PW

Cen specjalnie nie piszę, ponieważ są one ustalane indywidualnie z klientem. Wszystko zależy od jego oczekiwań, miejsca, ilości zdjęć i ilości samochodów, bo wiadomo, czym więcej zdjęć tym łatwiej się negocjuje. Za zdjęcia nie liczę jako za całą sesje, lecz od pojedynczego zdjęcia, tak według mnie jest lepiej, bo są osoby, które chcą zdjęcia tylko w ruchu a takich wyjdzie 3 i wtedy płacą 30zł, bo po 10zł od zdjęcia a są osoby, które chcą pełną sesje i wtedy wszystko jest do negocjacji. Pozdrawiam i mam nadzieję, że moja oferta zostanie odebrana pozytywnie.

___________________________________________________________________________________________

Jeżeli temat jest w złym dziale to proszę moderatora o przeniesienie go do poprawnego działu. Pozdrawiam