Jump to content

Problem Z wymianą żarowki kierunkowskazu -_-"

Naruk08PL
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jak na fotce mili państwo jak wymienić to cholerstwo które siedzi tam w środku ? Jak to zdjąć od środka od zewnątrz ,jakieś mocowania ? Nie chcę nic popsuć ani wyrwać... a pomysłów już mi zabrakło ...

1991subarulegacy4drlawd.th.jpg

Pozdrawiam .

Przedni kierunkowskaz jest zamocowany na jednej śrubce, jak podniesiesz maske to bedzie to skrajna śrubka między reflektorem a błotnikiem.

Kierunkowskaz wysuwasz do przodu i w bok :D

Ten kieruneczek siedzi na spince od wewnatrz, odkrec/odchyl nadkole i bez wyjmowania kierunku powinienes dac rade zmienic zarowke.

Dokladnie, ja dodam ze u mnie sie latwiej sciagalo pojechalem na Robo Centera na szczoty i wyrwalo oba 8) :mrgreen:

Hehe, dokladnie, swiezo po remoncie byla myjnia :twisted:

Spisalismy protokoly i w 2 tygodnie mialem na koszt myjni wymienione, w sensie dostalem takie z dobrymi zaczepami, bo u mnie byla jakas rzezba dlatego odpadly heh

Był już taki temat.

viewtopic.php?f=21&t=118444

W GTeku tak to wygląda:

Fabian, odkręcasz śrubke i wyciągasz reflektor. Może stawiać trochę opór, bo reflektor jest jeszcze wpięty na taki bolec.

Tu masz fotki jak wygląda ten bolec i zaznaczone są takie plastikowe prowadnice. Musisz po odkręceniu tej śruby wysuwać lampę do przodu, nie odginając na boki.

330999bcee33b859med.jpg