Jump to content

V ExoticCars Track Day

Spider_EC
 Share

Recommended Posts

plakat3.jpg

Portal ExoticCars.pl po raz kolejny zaprasza na cykliczne spotkanie z serii ExoticCars Track Day. Po raz drugi odbędzie się ono na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Podobnie jak na poprzednim evencie, przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody oraz wspaniałe grono zapaleńców prawdziwej motoryzacji.

Koszt udziału w imprezie to 350zł.

W kwocie tej wliczone jest wyżywienie.

Limit uczestników wynosi 50 załóg.

Wejście dla kibiców wynosi symboliczne 5zł

Znajdziecie Nas także na FB

POLECAM I ZAPRASZAM PANIE I PANOWIE

będę :twisted: gdzie i kiedy zapisy? EDIT już znalazłem na stronie i wysłałem zgłoszenie

carlos no twoja mega wanna Sti na pewno się nada. :twisted:

To i my sie pojawimy.....

....Nissanem Juke :mrgreen:

W końcu to egzotyk - mało ich na ulicach :roll:

-- 30 mar 2011, o 11:27 --

nie wiem co wpisać w rubryce "moc", także chwilę jeszcze się wstrzymam

Fefset i się boję nacisnąć mocniej gaz :roll: :mrgreen:

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Stało się! Na wstępnej liście startowej mamy 50 samochodów, jej kres nie jest jednak określony. Droga zgłoszeń nie została jeszcze zamknięta, zachęcamy więc do dalszego przesyłania formularzy z chęcią startu w 5. edycji ExoticCars Track Day 28 maja 2011 na Torze Kielce!

O udziale w imprezie decyduje data wpłaty wpisowego, czyli "kto pierwszy ten lepszy".

w tym samym czasie jest Cyna (Beben wystepuje chyba w dwoch osobach bo zapisany jest na obie :mrgreen: ) i impreza u Bolka w NMnP - Logan jedzie do Bolusia - starego geja :twisted:

w tym samym czasie jest Cyna (Beben wystepuje chyba w dwoch osobach bo zapisany jest na obie :mrgreen: ) i impreza u Bolka w NMnP - Logan jedzie do Bolusia - starego geja :twisted:

:mrgreen: oj wytarmosze ci ja dupe :twisted:

:mrgreen: oj wytarmosze ci ja dupe :twisted:

za geja czy za starego ? :twisted::mrgreen:

w tym samym czasie jest Cyna (Beben wystepuje chyba w dwoch osobach bo zapisany jest na obie

no właśnie miałem dylemacik ale co Cyna to Cyna, a potem na afterek do Verta trzeba wpaść :twisted:

Fajnie jakby ktoś w takim razie na cynę busem przyjechał, wieloosobowym :)

Jakby nam fury poklękały to ruszylibyśmy do Verta wesołym busem z browarami w ręku.

• 2 weeks later...

Przypominamy, że Track Day już w sobotę, zapraszamy wszystkich chętnych do udziału, tych którzy nie mają czym startować zapraszamy do kibicowania - wstęp dla widzów tylko 5zł :wink:

-- 23 maja 2011, o 14:12 --

up, dawać dawać, konwój z wwa rusza z maca w jaknkach o 7: jak coś mój nr: (pięć zero jeden - sześć pięć siedem - zero trzy trzy)