Jump to content

Zdejmowanie tapicerki

tremba

Recommended Posts

Musze zdjac boczek z drzwi kierowcy, najlepiej nie uszkadzajac niczego. Wie ktos gdzie podwazyc, co odkrecic itp.? Moze ktos ma ilustracje z manuala albo wie gdzie znalezc? Zblokowal mi sie zamek (nie moge otworzyc kluczykiem) i chcialbym go bezbolesnie zdemontowac celem uruchomienia :) .

viewtopic.php?p=1040558#p1040558 - tutaj masz opis emotorsporta. Ściągnięcie jest proste. Spinek jest sporo, zaraz wkleję Ci ich umiejscowienie. Na pewno trzeba odkręcić i wyjąć ten plastikowy panel z przyciskiem do szyby. Wydaje mi się, ze ja również odkręcałem klameczkę - wkręt jest schowany pod "kapturkiem" - ale nie jestem pewien czy było konieczne. Pamiętaj, że pod tapicerką masz jeszcze folię przyklejoną na kleju/siliconie - dostępu do wnętrza drzwi nie ma - trzeba folię ściągnąć.

-- Wt, 29 marca 2011, 17:46 --

http://static.opposedforces.com/epc_img ... 994103.png - umiejscowienie spinek :)

• Upvote 1

Nie dawno ściągałem po raz pierwszy boczki.Najlepiej zacząć na samym dole po lewej jest taka szczelina jak pamiętam.

Należy w nią wsunąć coś płaskiego i sztywnego(ja włożyłem dłuto owinięte izolacją) i podważyć tak aby puścił pierwszy klips.

Wcześniej oczywiście odkręcamy wszystkie śruby i wyjmujemy panel sterowania szybami.

• Upvote 1

• 1 year later...

Koledzy potrzebuje pomocy przy demontażu tapicerki przednich prawych drzwi, odkręciłem 2 śruby, zdjąłem także ramkę klamki, spinki na obwodzie już puściły a boczek nadal

mocno się na czymś trzyma, czy należy wyjąć element na którym umieszczony jest przycisk otwierania szyby???

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

czy należy wyjąć element na którym umieszczony jest przycisk otwierania szyby???
właśnie to go trzyma, musisz wyjać konsolę z przyciskami (kable trzeba odłączyć)

tu jest więcej:

i tu:

http://www.subaruforester.org/vbulletin/attachments/f77/33123d1318601764-unable-remove-door-panel-doortrimremoval.pdf