Skocz do zawartości

problem z rozszyfrowaniem modelu subaru


booyac

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tym Star 25 z Krakowa, kupionym z Wawy to on juz ma seryjną skrzynię...

Nie wiem,jaką ma teraz!Może ktos wymienił. Ale 255 auto jeździło na oryginalnej skrzyni (napewno oryginalnej,bo znajomy kupił to auto jako nowe w salonie)!Czy i jakie ewolucje auto przeszło u nowego nabywcy.....nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tym Star 25 z Krakowa, kupionym z Wawy to on juz ma seryjną skrzynię...

I właścicielem tego Subaru był chłopak z Krakowa, później sprzedał do Wawy!!!Spotkałem się nawet z późniejszym "warszawskim właścicielem" podczas sprawdzania auta przed zakupem w ASO na Dworskiej. Przyjechał czarnym GT, które prowadziła....dziewczyna:) Pewnie znana postać wśród warszawskich Subarofanów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał czarnym GT, które prowadziła....dziewczyna:) Pewnie znana postać wśród warszawskich Subarofanów......

 

Nie wiem o kim mówisz :-/

 

 

W każdym razie skrzynia z Star 25 jest krótsza, nie wiem o ile i czy wszystkie biegi ale jest.

Jesli któtsza, to o niewiele, bo jesli auto rozpędziło się do 255km to zwykłe GT dużo więcej nie pojedzie.....

Azreal'u!!!Ja miałem okazję jechać tym autem....nie dłubanym,zaraz po dotarciu.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.90 dla stars i 4.11 dla normalnej GT.....chyba...

 

zreszta nie spotkalem licznika co by nie przeklamywal przy wiekszych predkosciach. np jadac Evo 145 mph gps pokazywal 133...bylysmy zaskoczeni az tak duza roznica, wiem ze licznik s2000 powyzej 120 mph takze przeklamuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gość z komisu pokazał które miejsca były robione (blacharskie), silnik pracuje równo, spokojnie , zawias twardy (nawet bardzo twardy) przyspiesza bez żadnych szarpań . Pojachaliśmy dzisiaj żeby zobaczyć te auto , kumpel jak będzie zdecydowany na 100% to zachaczy jeszcze przed zakupem o wiekszego speca od silników od nas :roll:.

Auto było przyprowadzone z Francji w 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...