Skocz do zawartości

Jak szukać amorów samopoziomujących do Forka?


calibra71207

Rekomendowane odpowiedzi

Już tak na mnie nie huczcie:-) że nie szukam:-) Już będę grzeczny:-)

 

Swoją drogą uważam że tak do 2000 zł z montażem to koszt racjonalny ale jak mam wydać więcej jeszcze za SLSy które nie mają za dobrej opinii to masakra. Co do amortyzatorów to już wiem wszystko - pytanie tylko odnośnie sprężyn - szczególnie jeśli wziąć pod uwagę LPG i od czasu do czasu załadunek auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calibra71207, proponuję:

 

po pierwsze - przenieść się z pytaniami do odpowiedniego wątku - tam już naprawdę wszystko zostało powiedziane - nie róbmy bałaganu i nie otwierajmy kolejnego wątku o tym samym

 

po drugie - kwestia sprężyn jest w wątku wspomnianym dokładnie opisana. Masz do wyboru sprężyny , które pozwolą Ci zachować wysokość fabryczną auta i polepszoną charakterystykę pracy (bardziej stabilnie) - sprężyny by 4T, wymieniasz tylko tył, zestaw odpowiadający OEM. 4T ma sprężyny dla aut z LPG; są też spreżyny Ironman - podwyższające auto, twarde, terenowe - tu sugerowana wymiana przód + tył; trzecia opcja to KingSpring - podobnie jak Ironman tylko drożej. KingSpring ma też wersję podobną do 4T - tyle, że ściągać trzeba z Francji, a cenowo to wygląda średnio (ok 1200 pln za spreżyny tył). Jest też opcja ze spreżynami z US - jak się ktoś chce bawić w cła, brak gwarancji itp, oraz fakt, że sprężyna niewiele różni się od SLSowej - można i tak.

 

w wątku masz dyskusję, fotki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...