Jump to content

Zmiana kokpitu w bugu

Gwidon
 Share

Recommended Posts

Tak sobie luźno dywaguję - czy żeby zmienić całą konsolę (panel od radia, klimy, popielniczkę i tak dalej w dół do podłokietnika) w bugu na ten nowszy zestaw (od 2005 bodajże) trzeba wiele rzeźby czy to jest mniej-więcej P&P? Czy bugowa klimatyzacja i nawiewy mają szansę zadziałać z pokrętłami z nowszego kokpitu?

Musisz Zmienic panel I pokretla

Bo Od buga nie pasuje

Caly komplet Od 2005 bez problem podejdzie na miejsca bugowego

Bez przeróbki wtyczek, ciągnięcia nowych drutów :roll: :lol::mrgreen: itp? Z anglika również będzie pasowało?

Trzeba wymienic tez tzw. heater core (i blower motor tez chyba). W 2002 jest na druty a w 2005 jak wiadomo elektryczny, do tego centralna konsola(ta gdzie znajduja sie pokretla) srodkowa konsola gdzie jest galka zmiany biegow i reczny plus sam reczny bo mocowanie jest po drugiej stronie.

Ogolnie mowiac jak ktos ma za duzo pieniedzy i nie wie co z nimi zrobic to mozna sobie wymienic ale w innym wypadku wole upgrejdowac np. hamulce za te pieniadze.

Ja bym tam nie zmieniał. Ta w Bug-u jeszcze jako tako wygląda, natomiast ta nowsza konsola jest za bardzo plastikowa i w moim odczuciu zalatuje lekko tandetą.

Zostań przy tym co masz i nie wymyślaj. :wink:

• 5 months later...
Trzeba wymienic tez tzw. heater core (i blower motor tez chyba). W 2002 jest na druty a w 2005 jak wiadomo elektryczny, do tego centralna konsola(ta gdzie znajduja sie pokretla) srodkowa konsola gdzie jest galka zmiany biegow i reczny plus sam reczny bo mocowanie jest po drugiej stronie.

Ogolnie mowiac jak ktos ma za duzo pieniedzy i nie wie co z nimi zrobic to mozna sobie wymienic ale w innym wypadku wole upgrejdowac np. hamulce za te pieniadze.

jakie druty??? chyba nigdy tam nie zagladałeś(?) - wprowadzasz ludzi w błąd i tyle

...Trzeba wymienic tez tzw. heater core (i blower motor tez chyba) - nic z tych elementów nie trzeba wymieniać(!)

cały panel sterowania klima nawiewami itd ma takie same wtyczki jak ten z 2005. mam taki sam środek w STi 04 i jestem w trakcie wymiany na ten z 05-> sprawdzałem i wszystko pasuje bez problemu i działa.

musisz wymienić: tunel z podłokietnikiem, cały panel środkowy razem ze sterowaniem klimą i nawiewami, nawiewy środkowe, i kawałek konsoli za panelem poniewaz ma troche inny kszatł. wszystkie te elementy sa na dostepne na allegro

poniżej zdjecia(pożyczone z allegro, mam nadzieje że autorzy sie nie obraza, jeżeli to niezgodne z zasadami prosze admina o usunięcie fot)

paneli sterowania klima 05-06

011rrx.jpg

05-06

50979699.jpg

01-04

022yw.jpg

90748557.jpg

• Upvote 1