Skocz do zawartości

Immobilaizer- jak go można obejść


Scyzoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Impreze, ale niestety bez immobilaizera, no i nie chce palić oczywiście.

Czy da się to zrobić i gdzie.

 

to jak kupiles samochod bez jego sprawdzenia? no i gdzie co sie stalo ze starym immobilaizerem? czy to aby nie kradzione wczesniej auto?

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Impreze, ale niestety bez immobilaizera, no i nie chce palić oczywiście.

 

Tzn. bez czego? Bo immobiliser to urządzenie zapobiegające uruchomieniu samochodu przez osoby niepowołane. Więc - jeśli go nie ma - to powinno być, ekhm, łatwiej...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie jest conajmniej dwuznaczne:

- mam kłopot padł mi immo

- mam kradzione auto i nie wiem jak obejść immo

na pierwsze pytanie odpowiedź jest prosta:

posiadając dokumenty z numerem VIN autoryzowany serwis powinien usunąć usterkę (dorobienie transpondera czy naprawa immo)

na drugie pytanie nie odpowiem bo netykieta nie pozwala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest conajmniej dwuznaczne:

- mam kłopot padł mi immo

- mam kradzione auto i nie wiem jak obejść immo

na pierwsze pytanie odpowiedź jest prosta:

posiadając dokumenty z numerem VIN autoryzowany serwis powinien usunąć usterkę (dorobienie transpondera czy naprawa immo)

na drugie pytanie nie odpowiem bo netykieta nie pozwala :)

 

Co ciekawe, kiedys w aucie sciaganym z zachodu (powypadkowiec) po pol roku uzytkowania cos sie pochrzanilo w instalacji (a byla uszkodzona w wypadku - pocieta) prawdopodobnie zakies zwarcie i Immo zbzikowal, i co ciekawe salon wcale nie mial pomyslu jak sie do tego zabrac (oba oryginalne kluczyki przestaly pasowac) Skonczylo sie to w wyspecjalizowanym warsztacie elektryczno/elektroniczno/diagnostycznym. Ale tez sie na nie krzywo patrzono jak zasiegalem opini co zrobic ... Taze nie kazdeauto musi byc od razu kradzione, w powypadkowacach to spotykana usterka ... (pod warunkiem ze to auto jest powypadkowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...