Skocz do zawartości

tłumik szmerów


buras

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy ile taniej będzie, bo ja bym się na listę dopisał po takie kolanko eleganckie.

Rezonator z błotnika już wyrzuciłem, a powietrze póki co ciągnie rurą spod kierunku w zderzaku...

 

[ http://images46.fotosik.pl/728/28bc9ba81c05a1b9med.jpg ]

 

A jak wjedziesz w kałużę i woda poleci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wjedziesz w kałużę i woda poleci ?

Ale by było... :!:

 

Wystarczy omijać wyjątkowo głębokie kałuże, co raczej nie jest nader trudne. Kałuża musiałaby sięgać aż do wlotu, żeby mógł nabrać wody, a i to nie gwarantuje, że woda "poleci" dalej.

 

Wydaje mi się również, że takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze niż zasysanie powietrza prosto z nadkola, gdzie koło rozbryzguje/rozpryskuje wodę... ale to musiałby policzyć jakiś tęgi umysł, chociaż zbyt wiele tu zmiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi kolankami to sobie jajca robicie :lol: ,duży problem wystarczy kawałek rurki spiro za kilkanaście zł z marketu budowlanego ,prawdziwy problem ,to jest wyjęcie pieprz..... zapinek przy demontażu nadkola w celu wyjęcia tłumika szmerów ,gumówka mi po głowie chodziła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy problem ,to jest wyjęcie pieprz..... zapinek przy demontażu nadkola w celu wyjęcia tłumika szmerów

buras, ja mam dwie lewe ręce i dałem rade, więc to nic strasznego. Tylko delikatnie trzeba.

 

-- 30 mar 2011, o 21:09 --

 

prawdziwy problem ,to jest wyjęcie pieprz..... zapinek przy demontażu nadkola w celu wyjęcia tłumika szmerów

buras, ja mam dwie lewe ręce i dałem rade, więc to nic strasznego. Tylko delikatnie trzeba.

pod warunkiem ,że już wcześniej jakiś ciućmok nie probował i nie obrobił spinek :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

UP temat bo znalazłem dzis podobne wątki na NASIOC.

 

DSCF3344.jpg

 

gdybym dał na końcu w błotniku kolanko zagiete do góry zeby zminimalizować ryzyko zassania komara i wody? :lol: czy gdzy powietrze wpada do rury "na prosto" jak na focie to też ma jakieś znaczenie? Do samego wlotu w zderzaku nie mam zamiaru iść,bo nie uśmiecha mi sie uszkodzić auta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...