Jump to content

Kontrolka ABS podczas zalaczania sie TT Apexi pen

RTR

Recommended Posts

Wlasnie podlaczylem TT i mam maly problem. Po zaciagnieciu recznego i wylaczeniu zaplonu zapala sie na chwile (moze na sekunde) kontrolka ABS. Spotkal sie ktos z czyms takim?? W poprzednim aucie jak mialem TT tez Apexi to okazjonalnie zapalala sie kontrolka Check Engine ale tez na chwile i nawet ECU bledu nie zapamietywal.

Pytanie brzmi czy cos nie tak podpiolem czy to tak ma byc i czy ktos tak ma??

u mnie też jak już TT zaczyna liczyć (wyjmę kluczyk, zaciągnięty ręczny) zapala się jakaś kontrolka, chyba ABS, sprawdzę dziś, ale IMHO to jakiś chwilowy spadek napięcia i coś łapie ECU czy tam kontroler ABS, więc don't stress ;)

A powiedz mi jak Ci pokazuje A/F?? Bo ja mam dosc dlugo kreski "---" a potem caly czas pokazuje 15.0. Jak mialem go w innym aucie to wskazania w zaleznosci od RPM byly rozne i nawet do 13,0 dochodzilo.

Po zaciagnieciu recznego i wylaczeniu zaplonu zapala sie na chwile (moze na sekunde) kontrolka ABS. Spotkal sie ktos z czyms takim??

Właśnie sprawdziłem u siebie i tak nie mam więc chyba coś nie do końca jest ok. Tylko ja mam TT Blitz'a.

A powiedz mi jak Ci pokazuje A/F?? Bo ja mam dosc dlugo kreski "---" a potem caly czas pokazuje 15.0. Jak mialem go w innym aucie to wskazania w zaleznosci od RPM byly rozne i nawet do 13,0 dochodzilo.

Nie sądzę, żeby ta funkcja działała w GT. Niestety z kompa w tym aucie niewiele parametrów można zczytać, a tt chyba z ecu pobiera tę informację.

Nie sądzę, żeby ta funkcja działała w GT. Niestety z kompa w tym aucie niewiele parametrów można zczytać, a tt chyba z ecu pobiera tę informację.

Noo napewno pobiera z ECU bo sam osobiscie wpinalem sie w przewody od sondy przy ECU.

No to z tego co pamiętam to z ecu możesz tylko przeczytać A/F Correction (%) ew Front O2 (V).

O2 to czyta bo jest taka funkcja w Apexi.

Mam pytanie tego Blitz'a podpinales na "sztywno" czy ta dodatkaowa wiazka?? Bo obstawiam ze moze to byc problemem u mnie bo centralka od TT jest przy ECU i przedluzylem przewody do stacyjki.