Skocz do zawartości

impreza wrx sti


kosmit007

Rekomendowane odpowiedzi

911 jest zajebista. mam ją już 4 lata i się znudziła troszkę . zrobiona na tip top i pójdzie do sprzedania....może troche szkoda, ale w zimie mimo ze 4 napedówka nie jeżdziła i trochę mało wygodna na codzień, a rodzina rośnie w siłę :D

 

-- N mar 27, 2011 1:04 am --

 

a blok 3.4 byl w polowie modeli beznadziejnych modeli 996 i pekły prawie wszystkie!!!

moje to ostanie prawdziwe ! :twisted:

 

-- N mar 27, 2011 1:04 am --

 

a blok 3.4 byl w polowie modeli beznadziejnych modeli 996 i pekły prawie wszystkie!!!

moje to ostanie prawdziwe ! :twisted:

 

 

 

 

jak bedzie dobra cena to ktos moze z forum odkupi

bo my tu jestesmy jak najbardzien na tak na prosiaki

 

wklej nam jakas słitasna fote swojej najn ilewen 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi nie....fora traktował na pół gwizdka...ale kumpel który kupił w tym samym czasie ma przebieg 11 tys i już nie ma silnika(ma gwarancje oczywiscie...ale po tym co sie stało w japonii, to auto miech juz stoi i moze jeszce z 2 jak dobrze pojdzie!!!,,,,,,i wtedy sie przeraziłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrosc :twisted:

 

zazdrosc w czystej postaci,

Juz bardziej zadrosnym byc nie mozna.

 

 

 

Ta zazdrosc jest tak wielka ze jeszcze chwile pomysle o Twoich problemach ktorych nie ma :!:

to na 100% padnie Ci silnik.

Nie chce juz mowic o zazdrosnych spojrzeniach przechodniów od ktorych silniki tez padaja...

Proponuje albo szybko sprzedac albo niech stoi w garażu bo przecież silnik padnie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zazdrosc jest tak wielka ze jeszcze chwile pomysle o Twoich problemach ktorych nie ma :!:

to na 100% padnie Ci silnik.

Nie chce juz mowic o zazdrosnych spojrzeniach przechodniów od ktorych silniki tez padaja...

Proponuje albo szybko sprzedac albo niech stoi w garażu bo przecież silnik padnie .....

 

 

...Pany - i znowu to samo, wpada "świeżak"(sorki nie chce urazić) i jest jazda, nie pamięta wół jak cielęciem był? na spokojnie kosmicie nawkładać jak to jest, i że nie ma co siać paniki - ot może się stac bum, ale wcale nie musi...

 

...a juz na pewno nie martwiłbym się tym podczas gwarancji - poprostu dla swojego świętego spokoju, zostaw póki co serię i jeździj - wcale tak źle się seryjnie nie odpycha - powinno poki co starczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosmt masz gwarancję masz spokój, grzeb dopiero po. Odpowiednio traktuj silnik i nic Ci nie będzie :)

 

Na różnych forach piszą różni specjaliści często tacy co Subaru na oczy nie widzieli.

 

A ja na Twoim miejscu modlił bym się żeby silnik padł na miesiąc przed końcem gwarancji, darmowy nowy silnik wypas :!:

 

2.5 się różne cuda dzieją ale są i takie którym się nic nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx niby racja :wink: ale zwróć uwagę w jaki sposób przedstawił "problem" kosmit007a :mrgreen: brzmi to conajmniej jak "dziecko neo" a nie post kogoś kto wydał ponad 200tyś na samochód....

 

...wiem, widziałem - ale nie jeden z Nas miał kiepski start, tu na forum - potrzeba trochę czasu, aby wbić sie w, panujący tu rytm. ot tyle - czego kosmicie życzę i nie panikuj - Wsio budiet haraszo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosmt masz gwarancję masz spokój, grzeb dopiero po. Odpowiednio traktuj silnik i nic Ci nie będzie :)

 

Na różnych forach piszą różni specjaliści często tacy co Subaru na oczy nie widzieli.

 

A ja na Twoim miejscu modlił bym się żeby silnik padł na miesiąc przed końcem gwarancji, darmowy nowy silnik wypas :!:

 

2.5 się różne cuda dzieją ale są i takie którym się nic nie dzieje.

 

Mam dokladnie to samo podejsce przy moim 2009 STI, obecny przebieg to prawie 30kkm. Jesli juz faktycznie ma silnik pasc to mam nadzieje ze zrobi to na gwarancji - jesli nie (i padnie po gwarancji) to i tak zbuduje sie cos ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to się nazywa sensowna pomoc!

bardzo(porawie( wszystkim dziękuję za wszelkie porady, były bardzo pomocne!

silnuika , wydechu itd w takim razie nie ruszam ! mam nadzieje ze nic sie nie stanie

dobijam do 40 i ten subarak służy do zawożenia dzieciaka do przedszkola, dla żony jak zabiore 2 auto , no i czasami fajnie jest sie szybciej przejechac!

na pewno zero katowania

a te okreslenia neo dzieciak , czy jak to tam było to komplement!

szybkie samochody to nie moje hobby...nie znam sie na tym specjalnie, ani jakoś mega nie podniecam....a po prostu fajnie jest miec szybki samochód!

zawsze miałem sportowy samochód i z subaru jestem bardzo zadowolony, super sedanik o sportowym zacięciu, a jak mi nie padnie motor to już wogóle BOMBA!

jeszce raz wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmit007

jezdze STI 08 juz 2 lata, zrobilem wydech i program w Poznaniu i jest wszystko OK

 

zrobilem 25 tys km (z tego sporo na torze treningi i zawody amatorskie)

 

sprawdzaj czesto ilosc oleju zwlaszcza po ostrym upalaniu

 

ja staram sie trzymac caly czas poziom w okolicach max na bagnecie

 

poza tym nie pałowac na zimnym silniku i po upalaniu dobrze ostudzić

 

i nie przejmuj sie na zapas

 

natomiast przerobki w aucie to musisz sam podjac decyzje czy zalezy ci na gwarancji czy nie

 

jezeli chcesz utrzymac gwarancje to przerobki dopiero za 3 lata

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.

no to biorąc od uwagę , żę właściwie nie upalam,,,,nie jezdze na tor itd...to silnik bedzie wiecznie młody!!!

 

-- N mar 27, 2011 8:24 pm --

 

a tak na prawdę to nastraszyli mnie w nie-ASO...że silnik to złom , a samochód bez przeróbki jeżdzi kiepsko i remap i wydech jest konieczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na prawdę to nastraszyli mnie w nie-ASO...że silnik to złom , a samochód bez przeróbki jeżdzi kiepsko i remap i wydech jest konieczny...

 

 

Czuje dym... :)

 

Mysle, ze faktycznie poczulbys roznice po zrobieniu wydechu i remapu. I to mysle jest dosc jasne.

 

Co do tego zlomu - silnik 2.5l jest znany ze swoich slabosci. Ale jak juz bylo powiedziane - masz auto na gwarancji, bedziesz go uzywal glownie do przemieszczania sie, to na razie nie rob paniki i jezdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem to napisac :!:

 

 

swoja droga to bardza agresywna polityka nabywania klijentow

bardzo latwo przekroczyc granice

 

ja bym tam juz chyba nie wrocil

 

tez mam niemile wspomienia z jednego a warsztatow ale to inna para kaloszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...