Skocz do zawartości

Pierwsze Wrx co warto wiedziec?


derafi

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mnie poprawić starsza brać forumowa jak źle pisze, ale GC to były Gt-ki. Nowsza generacja, od bugaja :P to dopiero WRX, chociaż czy GT to nie oznaczenie europejskie? Bo u skośnookich chyba było wrx oznaczenie naszego gietka.

 

Edit: koszty napraw, utrzymania są nieporównywalnie większe STi. Wiadomo fun większy, ale na prostej to każdy jeden..

 

Jak myślałem o wersji n/a a teraz to sti, to coś jak r1 na pierwszy motor. Po 2 miesiącach będzie Ci mocy brakować, wiadomo lepsze heble itp :D pzdr

 

tak poprawiam sie chodzilo o GT, a co do STI to z forum "hinos" ma na sprzedaż choć za wiele nie ma o użytkowniku, a auto tylko na alledrogo.

 

Cieszy mnie ze weryfikujecie chec zakupu. Moje oczekiwania i warunki finansowe chyba nie są do pogodzenia :(

 

 

Co do R1 to chyba przesadzileś ze po 2 miesiacach brakuje mocy, tym bardziej jak na pierwszy motor. po 61 KM przesiadlem sie na 110 i jak narazie 2 sezon nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten 225PS to już blobeye (WRX) zmienili moc za pomocą elektroniki model od 2003-2005 roku..

ten 218 do poprzedni WRX bugeye od 2001 do 2002 końca

silniki 218 - 225 nie różnią się budową

 

i mają jedną dość istotną różnicę... bug = 95 oktan blob = 98 oktan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 225PS to już blobeye (WRX) zmienili moc za pomocą elektroniki model od 2003-2005 roku..

ten 218 do poprzedni WRX bugeye od 2001 do 2002 końca

silniki 218 - 225 nie różnią się budową

 

i mają jedną dość istotną różnicę... bug = 95 oktan blob = 98 oktan

I chyba jeszcze zmienne fazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fakt, ale porównuję że gadanie kup od razu estiaja to jak kup od r1.

Niech zgadne cb500 a teraz f4 ?

byla XJ600, a teraz Z750 :)

 

co do różnicy to w koncu 62KM, a to prawie 30% mocy więcej. A właśnie o to mi chodzi, aby uniknąć przesiadki za rok na coś żwawszego, a to jednak ma 4 buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Koledzy mam pytano jak się spisuje Wrx na gazie?

Bo coraz więcej jest na portalach tych samochodów z gazem.Wiadomo subaru na gazie beeeeeeee..... ale są i tacy co to nie przeszkadza im.:P

ja mam i co mogę powiedzieć

Czy czuć uszczerbek na mocy, czuć (minimalny lecz jednak), ja jeżdżę pół na pół, cenowo to duża oszczędność, mi pali na trasie przy spokojnie jeżdzie koło 11,8 / 13 więcej nie. po mieście około 15 litrów ale to przy mocnym ruszaniu co światła. Jeśli miałbym polecić, sam nie wiem, mam mieszane uczucia, jak jest to nie zaszkodzi, jak bym miał sam zakładać nigdy bym się nie zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...