Jump to content

prosze o rade - spojler tył

simonnt
 Share

Recommended Posts

mam kombi 97 (115km)które i tak pojdzie cale do malowania . nie jestem zwolennikiem wlotów powietrza w takiej wersji po których auto miałoby wyglądać jak gt i pozowac na nie ;) aczkolwiek uważam, że auto wygląda o wiele zgrabniej w tymi dwoma spojlerami na tylnej klapie bagażnika w wersji gt. chciałbym więc sobie kupić jeżeli dostane :albo górną lotke albo spojler (ten pod szybą) albo obydwie te części albo może lepiej kupić całą tylna klape od gt które ma obydwa ? co radzicie? chodzi mi gółwnie o montaż czy mógłby on sprawić problemy na tyle , że lepiej odrazu szukać klapy od gt. Chodzi o to ,że po co szukac klape o wiele taniej byłoby kupic owe spojlery a i nie mam miejsca w piwnicy na zbędną blachówe:D

simonnt, na sam klej bym się bał aczkolwiek niektórzy jeżdżą i nie narzekają (klej do szyb).

no i o to mi chodziło :) zastanawiałem sie co z górną bo tam szyba jest więc będzie na klej a do dolnej będzie trzeba jakiś odwiert zrobić :D dzięki panowie:)

-- So mar 26, 2011 2:27 pm --

no i o to mi chodziło :) zastanawiałem sie co z górną bo tam szyba jest więc będzie na klej a do dolnej będzie trzeba jakiś odwiert zrobić :D dzięki panowie:)

• 2 weeks later...

simonnt, wstawiałem te dwa spojlerki. doł na śrubki a góra też na śrubki. Nie ma innej opcji. Klejem możesz dodatkowo podklei dla amortyzacji i uszczelnienia. Fabrycznie dolny spojler jest wpuszczany w klapę bakażnika bodajże w 5-6 miejscach takimi wpustkami.

Aha, lepoiej kup oryginalne spojlery-są lżejsze. Przy podróbkach będziesz musiał trzymac klapę bo pod ciężarem sama się zamyka.

Aha, lepoiej kup oryginalne spojlery-są lżejsze. Przy podróbkach będziesz musiał trzymac klapę bo pod ciężarem sama się zamyka.

Zdecydowanie potwierdzam. Ja mam podrobke STI w sedanie i musze trzymac klape jak zamykam. Zatrzaskuje sie nawet jak z 2 cm sie ja pusci.

witam, jestem nowy i nie wiem czy w dobrym dziale zadaję pytanie

wiecie może gdzie w PL dostanę lotkę od STI do zwykłego WRXa LANOS ?:)

widziałem duuużo opcji, ale wszystkie za wielką wodą.

może ktoś pomoże ... ?

witam, jestem nowy i nie wiem czy w dobrym dziale zadaję pytanie

wiecie może gdzie w PL dostanę lotkę od STI do zwykłego WRXa LANOS ?:)

widziałem duuużo opcji, ale wszystkie za wielką wodą.

może ktoś pomoże ... ?

Witaj.

Napisz posta[K(Kupie)] tutaj -> viewforum.php?f=16 a jesli ktos posiada i chcialby sprzedac to bardzo sie ucieszy widzac Twoja potrzebe :mrgreen: :wink: