Skocz do zawartości

Info na temat Imprezy Gl Sport bym prosił


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz ciekawostka. Ktoś napisał że GL Sport nie ma klimy.

 

Mój GL Sport ma klime i podgrzewany fotel oraz lusterka. A do kompletu ma skrzynie od legacy (po numerze sprawdzone) i co teraz? I powiem że jest to na pewno oryginał. A i mam wrażenie że siedzi niżej.

 

I jeszcze dziękuję wszystkim za wypowiedzi w tym temacie. Dużo się tu wyjaśniło. I obiecuje że wszyscy zostaną tiu dobrze nagrodzeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ciekawostka. Ktoś napisał że GL Sport nie ma klimy.

 

Mój GL Sport ma klime i podgrzewany fotel oraz lusterka. A do kompletu ma skrzynie od legacy (po numerze sprawdzone) i co teraz? I powiem że jest to na pewno oryginał.

 

Też mi się wydaje że GL Sport-y nie wychodziły z klimą..... a do tego jeszcze z takim luksusem jak podgrzewane fotele i lusterka :P Przynajmniej w moim, mojego znajomego i chyba jeszcze jednym którego widziałem, nic takiego nie wystąpiło :) Co do skrzyni myślę że może widnieć jako od Legacy, co nie zmienia tego że są pewnie bardzo podobne o ile nie identyczne...

 

A i mam wrażenie że siedzi niżej.

 

Mój też siedział niżej.... ale miał EIBACH PRO KIT + KYB AGX :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie czepiał bym się szczegółów ma klime czy niema,przecież wiemy że te same modele subaru wychodziły w różnych specyfikacjach na rózne rynki,WRX też miały klimę lub nie,tak samo jest z ABS.Generalnie rzecz ujmując subaru impreza SPORT (póżniej RX) wyróżniała się tym że miała pakiet GT (ospojlerowanie+napędy),pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomuki rozdane. Jeśli ktoś ma jakieś zarzuty bądź o kimś zapomniałem to na PW proszę ;)

 

PS: Mam nadzieje że wątek jeszcze nie umarł i kręcić się będzie dalej ;]

 

Natomiast RX (wprowadzony razem z nową deską rozdzielczą) klimę już ma.

Aaa czyli RX ze starą deską, to ściema a nie RX??

Szukam właśnie jakiejś ciekawej imprezy n/a i wszystkie informacje się przydadzą :)

 

Nie długo będę wystawiaj swoje cacko jak coś (z zamiarem kupna bug-eye ;) )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...