Skocz do zawartości

DUŻY WLOT MASKI IMPREZA GC


kasan

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czy ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany zakupem dużego wlotu na maskę do imprezy gc model od 1997, mam zamiar zamówić dla siebie ale przy większej ilości może udało by się wynegocjować lepszą cenę

 

 

koszt jednej sztuki to 200zł. , może przy kilku sztukach udałoby się wyrwać za 160-170zł.

 

 

jeśli ktoś jest chętny proszę pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego "Dziedzic_Pruski" z miasta czy nie miasta , niestety denerwują mnie ludzi którzy muszą swoje 5 groszy dorzucić , jak mi się coś nie podoba to bez sensu nie komentuje ale może jestem inaczej nauczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wloty nie są na sprzedaż, może następne osoby wypowiedzą się na tema wlotu "kupy"

 

 

no cóż skoro nowsza wersja STI miała "fabryczną kupę" na masce to współczuje właścicielom, od dzisiaj usuwamy kupy z maski i zaspawujemy dziurę :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba logiczne jest że nikt białego wlotu nie montuje do niebieskiego samochodu, choć i tacy na pewno się zdarzają

 

wlot na zdjęciu położony jest tylko do zdjęcia

 

 

a czym ten wlot różni się od tych które wcześniej były pokazywane na forum? czy po prostu niska cena wam nie odpowiadała, a jakby był za 500zł. to byłby super?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ogolnie jest ok ale ta dolna część wlotu jest tak gruba ze srednio się komponuje. po prostu widać ze jest zamiennikiem, ale róbta co chceta

 

dla porównania wysoki wlot ktory wyglada OK:

 

dsc05970a.jpg

 

ten biały wygląda troche jak komin z kotłowni nikomu nie ujmując

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolna krawędż to kwestia wykończenia otworu i wiadomo pomalowany wygląda inaczej niż surowy

 

 

dostałem go na przymiarkę więc zrobiłem fotki i grzecznie zapytał czy ktoś nie szuka czegoś takiego bo wiem że dostać nie jest łatwo a jak już się znajdzie to cena dość wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba logiczne jest że nikt białego wlotu nie montuje do niebieskiego samochodu, choć i tacy na pewno się zdarzają

 

 

To nie o kolor chodzi, tylko ksztalt zupelnie nie pasujacy do GC8, nawet jesli pasuje do new age.

Na klasyku wyglada niestety faktycznie bardzo kiepsko, jak kupa :)

 

Mozesz sie obrazac, mozesz szumiec do innych - Twoja wola, jesli masz ochote tak zaistniec na forum, na dzien dobry.

Ale po co - skoro po to jest forum, zeby dyskutowac.

 

Oczywiscie jest pewna kwestia, ze najistotniejsze sa osiagi i mozliwosci, i w ogole.

Ale moze lepiej to robic nie szpecac samochodu.

 

Dziwie sie prawde mowiac, jak wszyscy uparcie produkuja tego typu wloty, zamiast pomyslec i zrobic cos, co byc moze nie bedzie wygladalo jak wlot od new age, ale bedzie dobrze wygladalo na masce klasyka.

Nie wydaje mi sie, zeby bylo to dla tych wszystkich "plastykow" az tak straszliwy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego "Dziedzic_Pruski" z miasta czy nie miasta , niestety denerwują mnie ludzi którzy muszą swoje 5 groszy dorzucić , jak mi się coś nie podoba to bez sensu nie komentuje ale może jestem inaczej nauczony

 

Kolegie to se u siebie we tym swoim velkym mnieście znajdź. Już bez podawania nazwy wiem co to to za 'mniasto' jest.

 

Dobrze, że zofx uratował sytuację. Chciałem przed nim wrzucić zdjęcie wanny somsiada, ale kopyrajta nie miałem orajta.

 

O ile określenie 'kurnik' w większości wypadków jest pieszczotliwe to w tym, który zaprezentowałeś jest ono wielce akuratne, precyzyjnie oddające agrorustykalne konotacje.

 

P.S. Pozdro Jacku. Jak tam pogoda za średniowielką wodą? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasan,

 

Doceniamy Twe dobre chęci, itp, itd, prawda... Ale tu raczej dużego popytu na takie cuś nie znajdziesz. Posmerfuj se po 'nielegalu', żeby dowiedzieć się dlaczego.

 

Rostwierasz nowy wątek, w drugim jego poście wyzywasz ludzi od wieśniaków to i należał Ci się wypracowany i zasłużony szczał.

 

Peace on you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba logiczne jest że nikt białego wlotu nie montuje do niebieskiego samochodu, choć i tacy na pewno się zdarzają

 

 

To nie o kolor chodzi, tylko ksztalt zupelnie nie pasujacy do GC8, nawet jesli pasuje do new age.

Na klasyku wyglada niestety faktycznie bardzo kiepsko, jak kupa :)

 

Mozesz sie obrazac, mozesz szumiec do innych - Twoja wola, jesli masz ochote tak zaistniec na forum, na dzien dobry.

Ale po co - skoro po to jest forum, zeby dyskutowac.

 

Oczywiscie jest pewna kwestia, ze najistotniejsze sa osiagi i mozliwosci, i w ogole.

Ale moze lepiej to robic nie szpecac samochodu.

 

Dziwie sie prawde mowiac, jak wszyscy uparcie produkuja tego typu wloty, zamiast pomyslec i zrobic cos, co byc moze nie bedzie wygladalo jak wlot od new age, ale bedzie dobrze wygladalo na masce klasyka.

Nie wydaje mi sie, zeby bylo to dla tych wszystkich "plastykow" az tak straszliwy problem.

No nic dodać nic ująć... niestety albo i stety... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziedzic_Pruski" tutaj nikt nie chciał zarobić , czy na wlocie za 170 można coś zarobić?, jak bym chciał prowadzić handel to wystawił bym na allegro, grzecznie zapytałem bo chyba jest to forum dla właścicieli subaru, no chyba że żle trafiłem

 

 

a z tego co pamiętam to nikogo "wieśniakiem" nie nazwałem, chyba że coś pominąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądzcie niemili dla świeżaków bo coraz częsciej się zaczynam wstydzić za forumowiczów. wchodzi, pyta grzecznie o głupotę, wystarczy napisac szczerą prawdę i zakonczyc temat, a niestety coraz częsciej konczy się to dilejtem konta z forum takiego świeżaka - spowodowanym złym wspomnieniom "pierwszego razu" na forum subaru :-0

 

przeciez to takie fajne i przyjazne forum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...