Skocz do zawartości

Opony szutrowe - co wybrać?


Adi0303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Muszę kupić opony szutrowe (14') z półki budżetowej :lol:

 

Waham się pomiędzy:

- Markgum MKM

- MaxSport RB3 F

- IndySport F

- Fedima F4

 

Czy możecie się wypowiedzieć o w/w produktach. Używał ktoś?

Sprawa dość pilna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi z oponami szutrowymi jest o tyle prosto ze ...wlasciwie kazdy je robi i sa dosc proste w produkcji.

akurat w szutrówce jest najwazniejsza swiezosc opony.ma być miekka i bogata w bieznik.oczywiscie polecam BF gudrich ale w twoim zestawieniu jej nie ma.zatem polecam z SZUTRÓWEK jeszcze kumho...a z tego co wymieniłes margum jest absolutnie ok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo (w ostatnią niedzielę) widziałem używki BF Goodrich szutrowe w dobej cenie.

 

-- 24 mar 2011, o 16:04 --

 

Adi0303, a tak swoją drogą to nie jechałeś przypadkiem w ostatnią niedzielę tj. 20 marca rally mazowsze lanosem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi0303, a tak swoją drogą to nie jechałeś przypadkiem w ostatnią niedzielę tj. 20 marca rally mazowsze lanosem :?:

 

 

Niestety.Jechałem coś zupełnie innego i to z beznadziejnym skutkiem.

 

-- 25 mar 2011, o 11:09 --

 

Markgum albo Fedima da radę reszty nie znam.

 

Jeździłeś kolego na nich? Jaka mieszanka?Nie podwijają się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania szutrówki Pirelli (15stki). Jedna ma trochę upalony bok, ale mają jeszcze bardzo dużo mięsa. Ze względu na to, że zawalają mi miejsce w garażu, oddam je w dobrej cenie:-)

 

Jeżdżę teraz na szutrówkach MaxSpotra. Na bardzo luźnej nawierzchni typu żwir jest ok, ale już na twardszej np. leśna droga, ubity piach, nie chce się wgryzać i ślizga się. Za miękka guma.

 

-- Pt mar 25, 2011 12:28 pm --

 

Mam do sprzedania szutrówki Pirelli (15stki). Jedna ma trochę upalony bok, ale mają jeszcze bardzo dużo mięsa. Ze względu na to, że zawalają mi miejsce w garażu, oddam je w dobrej cenie:-)

 

Jeżdżę teraz na szutrówkach MaxSpotra. Na bardzo luźnej nawierzchni typu żwir jest ok, ale już na twardszej np. leśna droga, ubity piach, nie chce się wgryzać i ślizga się. Za miękka guma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania szutrówki Pirelli (15stki). Jedna ma trochę upalony bok, ale mają jeszcze bardzo dużo mięsa. Ze względu na to, że zawalają mi miejsce w garażu, oddam je w dobrej cenie:-)

.

 

Jaki rozmiar tych 15-stek? :D

Szukam 14' bo mam dużo felg takich a do 15' musiałbym kupować felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam rozmiar w poniedziałek, bo nie pamiętam. Mam jeszcze prawie nowe szutrówki Markguma (też 15stki). Oddam je też w dobrej cenie. Przerzuciłem się na 16stki, a tamte zajmują mi miejsce:-)

 

-- Pt mar 25, 2011 1:16 pm --

 

Podam rozmiar w poniedziałek, bo nie pamiętam. Mam jeszcze prawie nowe szutrówki Markguma (też 15stki). Oddam je też w dobrej cenie. Przerzuciłem się na 16stki, a tamte zajmują mi miejsce:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mój rozmiar :cry:

 

To jeszcze podepnę pytanie do praktyków:

Jak bardzo lepsze są szutrówki asymetryczne od symetrycznych? Bo na asymetrycznych nigdy nie jeździłem...

 

-- 29 mar 2011, o 19:14 --

 

Jak bardzo lepsze są szutrówki asymetryczne od symetrycznych? Bo na asymetrycznych nigdy nie jeździłem...

 

Halo!

Nikt nie robił testów porównawczych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze powinienes szukac 14tek. 15tki beda ciezsze co przy nie porywajacej mocy lanosa na pewno nie bedzie atutem ;)[/quote

 

Też tak myślę. Zamówiłem już 14' Markgum, chociaż kusiło mnie wypróbować coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...