Skocz do zawartości

Fotelik dla Bobasa do Imprezy WRX


Filip.W

Rekomendowane odpowiedzi

Nastał czas, że trzeba uskutecznić tuning wewnętrzny czyli fotelik dla Bobasa...

 

mam jeszcze niecałe 3 miesiące na to,ale już wolę się rozejrzeć ponieważ jestem zielony w temacie fotelików dziecięcych :)

 

a nóż,ktoś już coś wie, jaki pasuje,jaki łądnie wygląda :D i spełnia funkcję bezpieczeństwa w skali 100/100:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastał czas, że trzeba uskutecznić tuning wewnętrzny czyli fotelik dla Bobasa...

 

mam jeszcze niecałe 3 miesiące na to,ale już wolę się rozejrzeć ponieważ jestem zielony w temacie fotelików dziecięcych :)

 

a nóż,ktoś już coś wie, jaki pasuje,jaki łądnie wygląda :D i spełnia funkcję bezpieczeństwa w skali 100/100:)

ja mam Chicco Key 2-3, ladnie pasuje do kolorystyki auta :D

 

picture031tm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 tzn , że dla takiego właśnie wieku?

nie, w ich oznaczeniu to symbolizuje przedzial 9-18kg (jezeli dobrze pamietam)

 

to Ty szukasz fotelika dla zupelnie malego czlowieczka? (tzn. fotelika z tzw. 1-ej grupy?)

 

sprobuj uderzyc do forumowicza babyexpress w kwestii fotelika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze zacnego forumowicza odnaleźć. babyexpress :) nice

 

-- 22 mar 2011, o 23:13 --

 

2-3 tzn , że dla takiego właśnie wieku?

nie, w ich oznaczeniu to symbolizuje przedzial 9-18kg (jezeli dobrze pamietam)

 

to Ty szukasz fotelika dla zupelnie malego czlowieczka? (tzn. fotelika z tzw. 1-ej grupy?)

 

sprobuj uderzyc do forumowicza babyexpress w kwestii fotelika :)

 

 

w wyszukiwarce takowego nie znajduje magistrala tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze zacnego forumowicza odnaleźć. babyexpress :) nice

 

-- 22 mar 2011, o 23:13 --

 

2-3 tzn , że dla takiego właśnie wieku?

nie, w ich oznaczeniu to symbolizuje przedzial 9-18kg (jezeli dobrze pamietam)

 

to Ty szukasz fotelika dla zupelnie malego czlowieczka? (tzn. fotelika z tzw. 1-ej grupy?)

 

sprobuj uderzyc do forumowicza babyexpress w kwestii fotelika :)

 

 

w wyszukiwarce takowego nie znajduje magistrala tego forum.

przepraszam, troszke przekrecilem imie uzytkownika :oops:

 

Filip, zajrzyj tu :arrow: viewtopic.php?f=17&t=121124&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roemer jest de beściak - przerobiłem z 4 Chico, jednego Roemera i jeszcze coś tam i ma dwie podstawowe zalety:

 

1) Fotelik nie przemieszcza się po dłuższej jeżdzie na zakrętach - foteliki Chico poprzez swoje mocowanie luzują pas bezpieczeństwa i trzeba często poprawiać.

2) Fotel bardzo łatwo się montuje i demontuje - zdarza się że robiłem to kilka razy dziennie - znowu foteliki Chico to kara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o Recaro Young Sport Ja zaczynam sie dopiero rozgladac za takim sprzetem

 

moim zdaniem rewelacja, mam dwa i pięknie komponują się z imprezą :twisted: . Poza tym rosną razem z dzieciakiem czyli po nosidełku kupujesz tylko ten 9-36 kg i masz "na zawsze".

 

Helmut nie wiem skąd on ma takie info, ja sprawdzałem w momencie zakupu jego testy i wychodził bardzo dobrze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei używałem dla malutkiej córki podobnego do tego zestawu http://allegro.zumi.pl/maxi-cosi-mura-4-2010-2011-3w1-cabrio-fix-w-wa-i1516375897.html

 

Istotnym dla Ciebie elementem powyższego zestawu jest fotelik maxi cosi cabrio fix. Ale polecam całość bo zarówno gondola jak i pozostałe elementy znakomicie się w początkowym okresie rodzicielstwa sprawdziły :)

 

Oczywiście jak dziecko podrośnie to od razu radzę przerzucić się na foteliki marki Romer które doskonale się sprawdzają w moim przypadku (teraz do wrx'a kupiony jest - zresztą u baby express ktory daje zniżki na hasło subaru :) - Romer King Plus)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o Recaro Young Sport Ja zaczynam sie dopiero rozgladac za takim sprzetem

 

moim zdaniem rewelacja, mam dwa i pięknie komponują się z imprezą :twisted: . Poza tym rosną razem z dzieciakiem czyli po nosidełku kupujesz tylko ten 9-36 kg i masz "na zawsze".

 

Helmut nie wiem skąd on ma takie info, ja sprawdzałem w momencie zakupu jego testy i wychodził bardzo dobrze :!:

Ja też używam tego Recaro i uważam że jest super - kolorystyka, jakość wykonania i materiału bardzo wysoka, a wtestach zderzeniowych był w "czubie". Ja używam razem z bazą Isofix i z tego względu następny biorę model pośredni Young Expert Plus bo pasuje do tej samej bazy :idea: , a potem wezmę też Recaro 18-36 (chyba Monza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

sorry że odgrzewam starego kotleta ale może ktoś mi odpowiedzieć - szukałem na forum ale znaleść nie mogę: czy do bagarznika wrx'a sedan mieści się wózek dziecięcy?? chodzi mi o taki wielofunkcyjny czyli same podwozie z kołami, może macie jakieś foto jak to się mieści??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że odgrzewam starego kotleta ale może ktoś mi odpowiedzieć - szukałem na forum ale znaleść nie mogę: czy do bagarznika wrx'a sedan mieści się wózek dziecięcy?? chodzi mi o taki wielofunkcyjny czyli same podwozie z kołami, może macie jakieś foto jak to się mieści??

 

Pozdrawiam

 

Miałem ze 3 wózki, wszystkie wchodziły po złożeniu. Wyjątkiem była największa gondola dla najmłodszego.

Jedź do sklepu i przymierz, tak jest najlepiej wiem z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że odgrzewam starego kotleta ale może ktoś mi odpowiedzieć - szukałem na forum ale znaleść nie mogę: czy do bagarznika wrx'a sedan mieści się wózek dziecięcy?? chodzi mi o taki wielofunkcyjny czyli same podwozie z kołami, może macie jakieś foto jak to się mieści??

 

Pozdrawiam

 

Miałem ze 3 wózki, wszystkie wchodziły po złożeniu. Wyjątkiem była największa gondola dla najmłodszego.

Jedź do sklepu i przymierz, tak jest najlepiej wiem z doświadczenia.

 

wózek wczoraj odebrałem o kupiłem ;) teraz czas na moje auto i stąd moje dylematy : sedan czy kombiak chociaż wolę to pierwsze ;)

 

dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...