Jump to content

Fotelik dla Bobasa do Imprezy WRX

Filip.W
 Share

Recommended Posts

Nastał czas, że trzeba uskutecznić tuning wewnętrzny czyli fotelik dla Bobasa...

mam jeszcze niecałe 3 miesiące na to,ale już wolę się rozejrzeć ponieważ jestem zielony w temacie fotelików dziecięcych :)

a nóż,ktoś już coś wie, jaki pasuje,jaki łądnie wygląda :D i spełnia funkcję bezpieczeństwa w skali 100/100:)

Nastał czas, że trzeba uskutecznić tuning wewnętrzny czyli fotelik dla Bobasa...

mam jeszcze niecałe 3 miesiące na to,ale już wolę się rozejrzeć ponieważ jestem zielony w temacie fotelików dziecięcych :)

a nóż,ktoś już coś wie, jaki pasuje,jaki łądnie wygląda :D i spełnia funkcję bezpieczeństwa w skali 100/100:)

ja mam Chicco Key 2-3, ladnie pasuje do kolorystyki auta :D

picture031tm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2-3 tzn , że dla takiego właśnie wieku?

-- 22 mar 2011, o 23:08 --

bo na początku jest małe, naprawde małe przecie i jakoś trzeba transportować mikroskopijnego człowieka zanim nie zacznie prowadzić subaru :)

nie, w ich oznaczeniu to symbolizuje przedzial 9-18kg (jezeli dobrze pamietam)

to Ty szukasz fotelika dla zupelnie malego czlowieczka? (tzn. fotelika z tzw. 1-ej grupy?)

sprobuj uderzyc do forumowicza babyexpress w kwestii fotelika :)

no to musze zacnego forumowicza odnaleźć. babyexpress :) nice

-- 22 mar 2011, o 23:13 --

to Ty szukasz fotelika dla zupelnie malego czlowieczka? (tzn. fotelika z tzw. 1-ej grupy?)

w wyszukiwarce takowego nie znajduje magistrala tego forum.

no to musze zacnego forumowicza odnaleźć. babyexpress :) nice

-- 22 mar 2011, o 23:13 --

w wyszukiwarce takowego nie znajduje magistrala tego forum.

przepraszam, troszke przekrecilem imie uzytkownika :oops:

Filip, zajrzyj tu :arrow: viewtopic.php?f=17&t=121124&start=0

Roemer jest de beściak - przerobiłem z 4 Chico, jednego Roemera i jeszcze coś tam i ma dwie podstawowe zalety:

1) Fotelik nie przemieszcza się po dłuższej jeżdzie na zakrętach - foteliki Chico poprzez swoje mocowanie luzują pas bezpieczeństwa i trzeba często poprawiać.

2) Fotel bardzo łatwo się montuje i demontuje - zdarza się że robiłem to kilka razy dziennie - znowu foteliki Chico to kara...

Ja słyszałem od gościa, który prowadzi sklep z rajdowymi gadżetami (Blue City), że foteliki dziecięce RECARO nie wypadają najlepiej pod względem bezpieczeństwa, ale lepiej porównaj jakieś testy fotelików.

a co sadzicie o Recaro Young Sport Ja zaczynam sie dopiero rozgladac za takim sprzetem

moim zdaniem rewelacja, mam dwa i pięknie komponują się z imprezą :twisted: . Poza tym rosną razem z dzieciakiem czyli po nosidełku kupujesz tylko ten 9-36 kg i masz "na zawsze".

Helmut nie wiem skąd on ma takie info, ja sprawdzałem w momencie zakupu jego testy i wychodził bardzo dobrze :!:

Ja z kolei używałem dla malutkiej córki podobnego do tego zestawu http://allegro.zumi.pl/maxi-cosi-mura-4-2010-2011-3w1-cabrio-fix-w-wa-i1516375897.html

Istotnym dla Ciebie elementem powyższego zestawu jest fotelik maxi cosi cabrio fix. Ale polecam całość bo zarówno gondola jak i pozostałe elementy znakomicie się w początkowym okresie rodzicielstwa sprawdziły :)

Oczywiście jak dziecko podrośnie to od razu radzę przerzucić się na foteliki marki Romer które doskonale się sprawdzają w moim przypadku (teraz do wrx'a kupiony jest - zresztą u baby express ktory daje zniżki na hasło subaru :) - Romer King Plus)

Powodzenia!

a co sadzicie o Recaro Young Sport Ja zaczynam sie dopiero rozgladac za takim sprzetem

moim zdaniem rewelacja, mam dwa i pięknie komponują się z imprezą :twisted: . Poza tym rosną razem z dzieciakiem czyli po nosidełku kupujesz tylko ten 9-36 kg i masz "na zawsze".

Helmut nie wiem skąd on ma takie info, ja sprawdzałem w momencie zakupu jego testy i wychodził bardzo dobrze :!:

Ja też używam tego Recaro i uważam że jest super - kolorystyka, jakość wykonania i materiału bardzo wysoka, a wtestach zderzeniowych był w "czubie". Ja używam razem z bazą Isofix i z tego względu następny biorę model pośredni Young Expert Plus bo pasuje do tej samej bazy :idea: , a potem wezmę też Recaro 18-36 (chyba Monza).

• 1 year later...

sorry że odgrzewam starego kotleta ale może ktoś mi odpowiedzieć - szukałem na forum ale znaleść nie mogę: czy do bagarznika wrx'a sedan mieści się wózek dziecięcy?? chodzi mi o taki wielofunkcyjny czyli same podwozie z kołami, może macie jakieś foto jak to się mieści??

Pozdrawiam

sorry że odgrzewam starego kotleta ale może ktoś mi odpowiedzieć - szukałem na forum ale znaleść nie mogę: czy do bagarznika wrx'a sedan mieści się wózek dziecięcy?? chodzi mi o taki wielofunkcyjny czyli same podwozie z kołami, może macie jakieś foto jak to się mieści??

Pozdrawiam

Miałem ze 3 wózki, wszystkie wchodziły po złożeniu. Wyjątkiem była największa gondola dla najmłodszego.

Jedź do sklepu i przymierz, tak jest najlepiej wiem z doświadczenia.

Pozdrawiam

Miałem ze 3 wózki, wszystkie wchodziły po złożeniu. Wyjątkiem była największa gondola dla najmłodszego.

Jedź do sklepu i przymierz, tak jest najlepiej wiem z doświadczenia.

wózek wczoraj odebrałem o kupiłem ;) teraz czas na moje auto i stąd moje dylematy : sedan czy kombiak chociaż wolę to pierwsze ;)

dzięki za odpowiedz

A mój Synek przyjechał ze szpitala w Maxi Cosi Cabriofix plus Familybase Isofix, a niedawno własnie przesiadł się do Pearl na tej samej Familybase (służy pod 2 pierwsze foteliki czyli do około 4 lat).

• 1 year later...

Mialem fotelik STORCHENMUHLE STM STARLIGHT SP 9-36 KG (dokladnie to samo co Recaro Young Sport) i go sobie chwale. Dzieciak tez w nim lubil siedziec. Tapicerka tego fotelika bardzo latwo dawala sie czyscic. Montaz/demontaz banalny.