Skocz do zawartości

Blob, Przedni reflektor od str aku, żarówka od "OCZKA"


Filip.W

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz o żarówce od postojówek. Musisz ściągnąć gril za nim jest śruba trzymająca lampę,następnie wyciągasz plastykowe bolce trzymające zderzak z przodu jest ich chyba 6 no i oczywiście jeszcze jeden z boku przy kole. Jak już zderzak opadnie lekko na dół możesz bez problemu wyciągnąć całą lampę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o żarówce od postojówek. Musisz ściągnąć gril za nim jest śruba trzymająca lampę,następnie wyciągasz plastykowe bolce trzymające zderzak z przodu jest ich chyba 6 no i oczywiście jeszcze jeden z boku przy kole. Jak już zderzak opadnie lekko na dół możesz bez problemu wyciągnąć całą lampę.

 

Potwierdzam.

 

Pierwszy raz zajmie dłuższą chwilkę, ale to naprawdę nic skomplikowanego.

 

Następnym razem pójdzie Ci wiele szybciej [ w niedziele wymieniałem 4 zarówki - 2 x postój + 2 x mijania i całość nie zajęła więcej niż 20 min ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie, rezerwuje sobie weekend :)

 

Spokojnie - nie będzie aż tak źle 8)

 

Tylko mimo wszystko z racji na ten 'utrudniony' proces wymiany polecam zainwestować w żarówki z wyższej półki [ postojówki za kilkadziesiąt groszy będziesz wymieniał na okrągło :evil: ]

 

I jak już będziesz rozgrzany do wymień za jedną robotą z drugiej strony do pary [ całkiem możliwe że i tak za chwilę padnie ].

 

Koszty niewielkie, a zaoszczędzisz czas jaki zmarnujesz następnym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bugu niestety wystąpił ten sam problem i też nie wiem jak się do tego zabrac...

W bugu nie trzeba ściągać zderzaka :) Zrzucasz grill (chyba 6 zatrzasków) i odkręcasz lampę (3 śrubki: 2 pod grilem, 1 chyba koło błotnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bugu nie trzeba ściągać zderzaka Zrzucasz grill (chyba 6 zatrzasków) i odkręcasz lampę (3 śrubki: 2 pod grilem, 1 chyba koło błotnika).

 

Mimo wszystko w pierony roboty, napewno nie do majstrowania pod blokiem. Choc brak tej francowatej pozycji zaczyna mnie już psychicznie roztrajac. Niby nic, ale jednak :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...