Jump to content

Wymiana pustego downpipe na sportowego kata

nobby
 Share

Recommended Posts

Witam Expertow :P

Jezdze STI'kiem po 1ym stage'u - 320 kunikow z pusciutkim przelotem.

Niebawem jednak zmieniam miejsce zamieszkana na takie,w ktorym to moga sie mnie czepiac rozne niebieskie a raczej zielone ludki :mrgreen:

Mysle nad wlozeniem jakiegos sportowego kata co by nie dmuchalo z tylu zbyt duza iloscia CO2 i podobnych.

:arrow: czy taki kat calkowicie zredukuje nadmierna ilosc CO2 i spolki w zmapowanym STI'ku...?Wiemy :roll: przeciez ze majac bogata mieszanke lubia czasami lekko przykopcic itd

:arrow: czy bez obaw moge zmienic pustego downpipe na sportowego kata?Jak z mapa wtedy...?da rade czy bede musial na nowo stroic..??

:arrow: jak to jest dokladnie z tymi katami bo z tego co wiem to sa takie ktore maja 100,150 i 200 celi w srodku?100 da rade..??

:arrow: Jesli juz bede kupowal to brac uzywke dobrej firmy(wlasnie jedna czeka na mnie i dlatego chcialbym wiedziec jak najwiecej i ja najszybciej) :wink: czy dolozyc i kupic np cos takiego - http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/pr ... ts_id=1111 ?

Nie jestem poprostu pewien czy uzywka bedzie w dalszym ciagu dobrze "filtrowac"?

Z gory dziekuje wszystkim za pomoc :)

100 cel w downpipe dobrze nagrzane przed testem da rade.

Ale korekta mapy raczej wskazana.

Dzieki AMI....ale....

Z tego co juz doczytalem u nas na forum to nawet dobrze rozgrzany przelot daje rade

Korekta raczej wskazana...?

Czyli na pewno trzeba odwiedzic firme "X" i sprawdzic cz wszystko gra. Tylko czy taka firma nie powie ze nie gra,aby tylko wystawic rachunek :roll:

Watpie, zeby dobrze rozgrzany przelot mial dawac rade, bo nie bardzo w czym mialby dawac rade - to tylko rura, chocby nie wiem jak nagrzana.

A katalizator, to katalizator.

Nie sprawdzic, czy wszystko gra, a zrobic korekte. Jednak zmienia sie nieco przepustowosc wydechu, szybkosc spalin i pewnie szybkosc oprozniania cylindrow. Zwlaszcza przy wyzszych obrotach.

Nie wiem, kto Ci robil mape, ale warto po takim zabiegu zajrzec do niego na taka korekte i miec spokojny sen.

Nie wiem, kto Ci robil mape, ale warto po takim zabiegu zajrzec do niego na taka korekte i miec spokojny sen.

Nie mi i niestety nie wiem kto bo autko kupowalem 3 lata temu od handlarza. Poza tym firma,ktora mogla to robic jest ok 300km ode mnie :?