Skocz do zawartości

wlot na maskę sti 02/03 bugeye


p@dre

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
p@dre, dobrze to wygląda :mrgreen:

Wlot pasuje idealnie jest p&p, splitter "prawie" też ... dwa otwory do mocowania mają inny rozstaw bo jest szerszy (w sensie dłuższy :wink: ), ale to nie problem. Jak ktoś nie wymienia IC i splittera tylko sam wlot to zupełnie problem go nie dotyczy.

 

Do splittera mocowana jest gumowa opaska, ma za zadanie ograniczyć dopływ do IC gorącego powietrza od strony silnika. Trzeba też zamówić oddzielnie klipsy mocujące ( :idea: potrzebne jest 17szt :idea: ) system Subaru Fast podaje, że 15 ale to błąd :mrgreen:

 

Wstępnie chciałem coś rzeźbić z custom'owymi splitterami ale są nieomal nieosiągalne w EU, a cena :shock: ... Obrana droga z podzespołami z aso okazała się słuszna i o dziwo najtańsza 8)

 

btw... prośba do moda o przeniesienie do działu technicznego

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz daj jakies porzadne foty, gdzie widasc calosc (tj. wlot na aucie, a nie tylko sam wlot :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p@dre, ja mam podobnie, ale nie kochalem sie z przerabianiem otworow, tylko spliter przykrecilem blachowkretami :mrgreen:

 

wszystko do ogarniecia w 5 minut.

ale ja nie napisałem, że się pieściłem z otworami w splitterze :mrgreen: poszły blachowkręty ... tak jak u ciebie 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda na większy na fotkach od seryjnego :roll:

 

Ale jest większy o jakieś 3-4cm .

Od środka robi wrażenie na masce, szczególnie zaraz po zmianie, dopóki oko nie przywyknie.

 

Ja natomiast po wymianie budki suflera,mam problem ze splitterem.

Zakładam intercooler TurboXS, który jest naprawdę duży, i nie mogę do niego dokupić splittera, który by dobrze pasował.

 

Przerabiał ktoś taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do XT pasuje każdy wlot od buga 01- WRXa czy STI, i wszystkie podróby dedykowane do tych modeli, natomiast wloty od bloba czy hołka :twisted: jedynie przy zastosowaniu maski od ssaka i wycięciu pasownego otworu.....potem rzeźba z klejeniem wlotu do maski itd.itp. osobiście wypróbowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda na większy na fotkach od seryjnego :roll:

ale jest ... że nie wygląda to jak dla mnie dobrze, nie rzuca się w oczy :wink:

 

-- 13 lip 2011, o 11:12 --

 

Ale jest większy o jakieś 3-4cm .

Od środka robi wrażenie na masce, szczególnie zaraz po zmianie, dopóki oko nie przywyknie.

raczej 3 ... ale zmierzę dokładnie albo pstryknę poglądowe foto... btw nie potrzebuje ktoś seryjnego wlotu razem ze splitterem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p@dre a jak wrażenia z jazdy? Odczułeś jakąś różnicę?

Pogoda sprzyja testom :)

Wymierne korzyści odczuwa mam nadzieję silnik :wink: ale by to potwierdzić musiałbym podpiąć kompa i sprawdzić ...

 

Aaaa ile Cię to wyniosło?

wlot+malowanie+splitter+guma+klipsy=1,5kpln ... sprawdziłem na FV 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do wątku czy taki wlot http://allegro.pl/subaru-impreza-wrxwst ... 31286.html zamontuję bez przeróbek do mojego forka ?

 

nie ma szans. w UK robią miliony dużych fajnych wlotów do buga, i to za małe dulary :) na e bay u uk bywają do kupienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p@dre, emotorsport, eddie_gt4,

 

...nie do konca wiem o czym mowimy jesli wspominacie panowie o natrysku przy IC.

owszem wlot kiedys trafie i wymienie pewnie sam, ale natrysk oco chodzi, moze jakies zdjecie rysunek kilka slow wyjasnienia jak dla laika ?

...czy nalezy montowac te natryski?

...czy moze sam wlot

...na jaki i z jakiego modelu zalozyc IC aby byl wydajniejszy i nie potrzebowal remapu !

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...