Skocz do zawartości

konkurs STATOIL - wygraj nowa Impreze STI


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Arno juz napisal, ze ja bd mial :mrgreen:

 

Trele morele, mam kumpla który ma wujka który jest spawaczem w pobliskiej fabryce a on ma żone pracująca w szwalni która ma koleżanke obok niej która ma wnuka i on studiuje z gościem który ma brata i jego brat pracuje na kasie i mówił że mi tą furę załatwi :? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Arno juz napisal, ze ja bd mial :mrgreen:

 

Trele morele, mam kumpla który ma wujka który jest spawaczem w pobliskiej fabryce a on ma żone pracująca w szwalni która ma koleżanke obok niej która ma wnuka i on studiuje z gościem który ma brata i jego brat pracuje na kasie i mówił że mi tą furę załatwi :? :P

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze pytanie zadane w ankiecie wykazuje niezrozumenie zagadnienia.

Lub ja nie rozumiem.

To nie Subaru organizuje akcje i zglasza sie do Shella, CPN czy Statoilu z oferta samochodu, ale koncerny naftowe sobie to same ustalaja, czy to jest Toyota aygo, mercedes czy wreszcie subaru.

Statoil sie zorientowal, ze tamci juz kosza, to nieco podwyzszyl stawke, i zaraz wiecej kliento sie zjawi u nich na stacji. No bo jakaz roznica Aygo vs STI. Prawda?

W dodatku takie auto nic ich nie kosztuje, bo debilni kilenci wysylaja smsy po zlotwce, wiec auto sie wzraca dosc szybko. a przynajmniej czesc jego ceny.

A nawet gdyby nie smsy a jedynie fala klientow ktorzy kupuja benzyne zamiast grac w totka, bo szansa pewnie podobna, to i tak im sie zwroci z nawiazka i przywiaze klienta do sieci.l

Uprasza sie o zmiane pytania. np: to nie lepiej zadzwonic do czarnej zmii i zaproponowac za darmo wymiane autka? E, SIP, ja sie pytam?? nie lepiej?

Lepiej.

Mr Arno w calym twoim wywodzie nie zauwazyles oczywistej prawdy jaka kryje sie za wyborem akurat tego samochodu. Bo podaj mi jakies auto za te pieniadze rownie paliwozerne, chlopaki wiedza co robia, nie dosc ze ludzie u nich zatankuja co by wygrac, to jeszcze glupi szczesliwiec w ciagu nastepnego miesiaca zaleje u Nich tyle ze wszelkie koszty kampani sie zwroca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że zamiast STi w loterii powinny być 2 albo 3 Imprezy wolnossące do wygrania. Zauważcie, że malo kogo będzie stać na to żeby takie auto użytkować. Może koszty paliwa jeszcze jakaś część spoleczeństwa bylaby w stanie udźwignąć, ale co z ubezpieczeniem? Myślę, że znaczna większość uczestników loterii bylaby zmuszona, żeby eSTiaja sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to musi psuć radość zwycięzcy, gdy nie stać go na utrzymanie "nagrody". Z drugiej jednak, czyjaś frustracja może być szczęściem kogoś innego :twisted: - ten, który trafi na ofertę sprzedaży statoilowego STi, kupi je pewnie za niezłe pieniądze, bo sprzedający raczej nie będzie się upierał co do ceny, tylko chciał spieniężyć wózek jak najszybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej jednak, czyjaś frustracja może być szczęściem kogoś innego :twisted: - ten, który trafi na ofertę sprzedaży statoilowego STi, kupi je pewnie za niezłe pieniądze, bo sprzedający raczej nie będzie się upierał co do ceny, tylko chciał spieniężyć wózek jak najszybciej...

 

no właśnie tak więc moze być dwóch szczęśliwców z głównej nagrody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Mnóstwo spekulacji :wink:

 

Fakty są następujące:

- ogłaszanie wygranej przy wielkim zaangażowniu marketingowym firmy ogłaszającej konkurs zawyczaj wiąże się z istotnymi korzyściami dla "dawcy" nagrody.

- z przyczyn j.w. zazwyczaj "konkursotwórca" wymaga także poważnego zaangażownia finansowego "dawcy", do darmowego odstąpienia nagrody włącznie (no bo efekt marketingowy = kasa)

- aktualnie jesteśmy w tej dobrej sytuacji, że image Subaru został dostrzeżony także przez branżę marketingowo-reklamową, w związku z czym mamy po prostu bardzo dobrą pozycję wyjściową

- współpraca ze Statoil dotyczy nie tylko tego konkursu (przypominam, że w barwach Statoil p. Turski zdobywał pukty dla Subaru Poland Rally Team)

- współpraca ta ma także podłoże "ideowe" - wkońcu żadna z firm nie jest na rynku największa, jedna i druga pochodzi z kraju neutralnego (przypominam: właścicielem 90% udziałów w SIP jest firma szwajcarska), itd.

- ponadto ze Statoil po prostu dobrze się rozmawia :)

 

Zmiana (istotnie oryginalnie planowanej Imprezy wolnossącej) na STI była uwarunkowana faktem opublikowania w pierwszych materiałach zdjęcia takiej właśnie wersji.

Ponieważ znam rozważania na temat wiarygodności kampanii muszę skonstatować:

Chylę czoła przed decyzją Statoil o zamianie głównej nagrody w celu utwierdzenia klientów o pełnej wiarygodności firmy ! (ci, kórzy mnie lepiej znają wiedzą, że nie jestem bardzo skory do pochwał :twisted: ).

 

O tym, że akcja okaże się takim sukcesem w momencie podejmowania decyzji management Statoil jeszcze nie wiedział .

 

Pozdrowienia

 

 

PS1. zwycięzca konkursu jeszcze nie jest znany :mrgreen:

PS2. zwycięzca konkursu na WRX jeździ swoim samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może i gazował na Statoil, ale oni mają taki nieco zamulaący na niskich obrotach gaz, a może to przypadkiem mi się tak trafiło? W końcu na statoil gdzieś między Gdańskiem a Poznaniem (miasto z główną drogą z kostki brukowej) też kiedyś zalałem i było zupełnie OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym to ja wygral:) to mialbym nie lada problem....

 

1) podatek od wartosci auta (wygranej)

2) ubezpieczenie

3) koszt paliwa, serwisu itp - to jakos bym przebolal, najwyzej bralbym autko na niedziele pojezdzic

 

ale pierwsze 2 punkty bola finansowo, na szczescie male prawdopodobienstwo wygranej, ale zatankowalem na Statoil i wyslalem sms'a:) Jakos sobie poradzimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, ale poco grasz skoro liczysz, że nie wygrasz, a jeśli wygrasz to będziesz miał problem ?

 

"Jakos sobie poradzimy" bylo z usmieszkiem, a tekst cos ala w filmie "killer" jak na koncu siedzieli na kontenerach z kasa padl podobny tekst. Nalalem zeby miec taki problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...