Skocz do zawartości

konkurs STATOIL - wygraj nowa Impreze STI


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Statoil organizuje loterie, w ktorej glowna wygrana jest Impreza! Co prawda trwa to juz jakis czas, ale jeszcze na forum nie bylo chyba o tym mowy, a temat jest godny uwagi (moze wkrotce zawita tu szczesliwy nowy wlasciciel?)

 

Co ciekawe, poczatkowo wygrana byla wersja N/A, ale podobno jest takie zainteresowanie konkursem, ze Statoil zdecydowal sie zafundowac nowiusienkiego STI-a :!:

 

Zycze ktoremus z nas glowna wygrana :wink:

 

1943.jpg

 

 

http://www.statoil.pl/statoil/index.jsp?place=articleEdit&news_cat_id=39&layout=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam wrazenie, ze pytanie zadane w ankiecie wykazuje niezrozumenie zagadnienia.

Lub ja nie rozumiem.

To nie Subaru organizuje akcje i zglasza sie do Shella, CPN czy Statoilu z oferta samochodu, ale koncerny naftowe sobie to same ustalaja, czy to jest Toyota aygo, mercedes czy wreszcie subaru.

Statoil sie zorientowal, ze tamci juz kosza, to nieco podwyzszyl stawke, i zaraz wiecej kliento sie zjawi u nich na stacji. No bo jakaz roznica Aygo vs STI. Prawda?

W dodatku takie auto nic ich nie kosztuje, bo debilni kilenci wysylaja smsy po zlotwce, wiec auto sie wzraca dosc szybko. a przynajmniej czesc jego ceny.

A nawet gdyby nie smsy a jedynie fala klientow ktorzy kupuja benzyne zamiast grac w totka, bo szansa pewnie podobna, to i tak im sie zwroci z nawiazka i przywiaze klienta do sieci.l

Uprasza sie o zmiane pytania. np: to nie lepiej zadzwonic do czarnej zmii i zaproponowac za darmo wymiane autka? E, SIP, ja sie pytam?? nie lepiej?

Lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, poczatkowo wygrana byla wersja N/A, ale podobno jest takie zainteresowanie konkursem, ze Statoil zdecydowal sie zafundowac nowiusienkiego STI-a :!:

 

Hm, w regulaminie loterii nadal główną nagrodą jest Subaru Impreza o wartości do 100.000 zł (+11.111,10 zł) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno: nie do konca, aby moc publicznie mowic o danym modelu potrzebuja zgody importera do uzywania nazwy, zdjec etc. (z tego co mi wiadomo) W kazdym razie skontaktowali sie w tej sprawie z SIP i spytali niejako o "zgode". A tak wogole to ankieta przeciez nie jest na powaznie :)

 

Wck: to pewnie go niebawem zmienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sadze ze ktos sie łudzi że wygra tego subaraka

przeciez on jest juz dawno wygrany - Antka brata żony syn z pierwszego malżentwa ktory przypadkowo jest siostrzencem prezesa Statoila juz wie ze wygra tego subaraka

 

Nie badz takim materialista... trzeba sie wyluzowac 8)

 

A tak powaznie... Ostatnio spotkalem czlowieka, ktory kupil buty w M1, wrzucil jakis kupon do faktury do urny i wygral Honde FRV :shock: :twisted: ... wiec nie jest tak zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie... ja wam szczescia odbierac nie bede - jak ktos chce kupon za 15 litrow to mozemy podjechac na stacje, chetny zatankuje i odbierze kupon... :mrgreen:

 

Nowa akcja: Celem wygrania Imprezy - zatankuj Impreze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS ty to jesteś cwaniak :)

 

No ale jak wkońcu z tą wygraną bo ja też tam kilka razy się złotówką do tego auta dorzuciłem, jak pokazują STI to można dostać co innego, no i jeszcze jak to ma być auto do 100 tyś. to to nawet wersja SUN nie będzie? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sadze ze ktos sie łudzi że wygra tego subaraka

przeciez on jest juz dawno wygrany - Antka brata żony syn z pierwszego malżentwa ktory przypadkowo jest siostrzencem prezesa Statoila juz wie ze wygra tego subaraka

Oj pomylka, przeciez Than You Youż tym autem jezdzi. No czlowieku. OŁPEN JUR AJZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno: nie do konca, aby moc publicznie mowic o danym modelu potrzebuja zgody importera do uzywania nazwy, zdjec etc. (z tego co mi wiadomo) W kazdym razie skontaktowali sie w tej sprawie z SIP i spytali niejako o "zgode". :

Tak, ale czy SIP moze pojsc do Shella i powiedziec, ZIUTEK wiesz, chodzilismy razem do szkoly, wez Subaru a nie Toyote? To nie tak dziala, inzynierze.

To oni maja pałer a nie Subaru. I mogą sobie wybierac w czym chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie... ja wam szczescia odbierac nie bede - jak ktos chce kupon za 15 litrow to mozemy podjechac na stacje, chetny zatankuje i odbierze kupon... :mrgreen:

 

Nowa akcja: Celem wygrania Imprezy - zatankuj Impreze :twisted:

Jeśli jest komuś do Krakowa za daleko to we Wrocławiu też można znaleźć Imprezę do zatankowania, a ja chętnie w tym pomogę (nieodpłatnie) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...