Jump to content

Recommended Posts

• Replies 14.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zazdroszczę Wam tych szutrów, piękna sprawa   Skoro się chwalimy to ja zamknąłem sezon i było miło, tylko prawdziwych szutrów właśnie brakuje         Odważnie! Lubię to

Kilka ujęć z Walimskiej Zimówki  

Coś pięknego!   https://vimeo.com/55595896?outro=1&fbclid=IwAR0bpprvyIRXTWWGYn1bWaze-P6j9m1vUhl5f83rLJguYMHOc6_kmR4uPeA

Posted Images

W dniu 27.03.2021 o 11:54, Subaru Impreza STI napisał:

Coś o bokserach.

Obejrzałem przed chwilą, fajny, konkretny w skrócie wyjaśnione co z czym się je :thumbup:

• Upvote 2
20 minut temu, chojny napisał:

Włączyłem to przy kawie i początku oglądałem z 10 razy j.....
Zastanawia mnie jak to się stało że pasy nie przytrzymały.

3 minuty temu, -=nikon=- napisał:

Włączyłem to przy kawie i początku oglądałem z 10 razy j.....
Zastanawia mnie jak to się stało że pasy nie przytrzymały.

Dlatego oczko, mocowania pasów powinno być montowane w wspawane w nadwozie płytki a nie tylko na przewierconą podłogę, podkładki, nakretki i jazda. 

Są bardzo dokładne wytyczne FIA w tej kwestii. 

Teraz, chojny napisał:

Dlatego mocowania pasów powinno być montowane w wspawane w nadwozie płytki a nie tylko na przewierconą podłogę, podkładki, nakretki i jazda. 

Są bardzo dokładne wytyczne FIA w tej kwestii. 

Wiem właśnie dlatego mnie to zdziwiło. Oglądałem kilka dni temu Fiata SC z klatką itp i na moje pytanie o montaż pasów że to igranie z śmiercią usłyszałem że nikt na BK się nie czepia to po co kombinować i spawać płytki.  

6 minut temu, -=nikon=- napisał:

Wiem właśnie dlatego mnie to zdziwiło. Oglądałem kilka dni temu Fiata SC z klatką itp i na moje pytanie o montaż pasów że to igranie z śmiercią usłyszałem że nikt na BK się nie czepia to po co kombinować i spawać płytki.  

Zależy od imprezy. Są takie gdzie nikt, niczego nie sprawdza i puszczają wszystko jak leci. Są też takie, gdzie przychodzi kilku gości i sprawdzają samochód centymetr po centymetrze... tylko kto normalny by celowo montował fotele, pasy w sposób zagrażający zdrowiu i życiu? Jedyne co mogę zrozumieć to błąd, niewiedza... 

• 2 weeks later...

Pierwszy film, jaki ściągnąłem jakimś FTP (?...) w czasach, gdy internet był dostępny poprzez 0,202122 ;)

12 minut temu, Fala napisał:

Pierwszy film, jaki ściągnąłem jakimś FTP (?...) w czasach, gdy internet był dostępny poprzez 0,202122

z UTube? to szacun :)

22 minuty temu, ThorG. napisał:

z UTube? to szacun :)

Ofkors, że nie z YT, nie było jeszcze - to był jakiś 91rok. Naprawdę lata świetlne temu....