Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, -=nikon=- napisał:

Włączyłem to przy kawie i początku oglądałem z 10 razy j.....
Zastanawia mnie jak to się stało że pasy nie przytrzymały.

 

 

Dlatego oczko, mocowania pasów powinno być montowane w wspawane w nadwozie płytki a nie tylko na przewierconą podłogę, podkładki, nakretki i jazda. 

 

Są bardzo dokładne wytyczne FIA w tej kwestii. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

 

Dlatego mocowania pasów powinno być montowane w wspawane w nadwozie płytki a nie tylko na przewierconą podłogę, podkładki, nakretki i jazda. 

 

Są bardzo dokładne wytyczne FIA w tej kwestii. 

 

 

Wiem właśnie dlatego mnie to zdziwiło. Oglądałem kilka dni temu Fiata SC z klatką itp i na moje pytanie o montaż pasów że to igranie z śmiercią usłyszałem że nikt na BK się nie czepia to po co kombinować i spawać płytki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, -=nikon=- napisał:

Wiem właśnie dlatego mnie to zdziwiło. Oglądałem kilka dni temu Fiata SC z klatką itp i na moje pytanie o montaż pasów że to igranie z śmiercią usłyszałem że nikt na BK się nie czepia to po co kombinować i spawać płytki.  

 

 

Zależy od imprezy. Są takie gdzie nikt, niczego nie sprawdza i puszczają wszystko jak leci. Są też takie, gdzie przychodzi kilku gości i sprawdzają samochód centymetr po centymetrze... tylko kto normalny by celowo montował fotele, pasy w sposób zagrażający zdrowiu i życiu? Jedyne co mogę zrozumieć to błąd, niewiedza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy film, jaki ściągnąłem jakimś FTP (?...) w czasach, gdy internet był dostępny poprzez 0,202122 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ThorG. napisał:

z UTube? to szacun :)

Ofkors, że nie z YT, nie było jeszcze - to był jakiś 91rok. Naprawdę lata świetlne temu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...