Jump to content

Recommended Posts

@lutek34 - oglądam tego gościa i to samo pytanie sobie zadawałem

nie ma do niego daleko tak naprawdę ale podejrzewam, że gdzieś w Polsce, na południu dalekim :P - można spodziewać się podobnego podejścia i poziomu profesjonalizmu

ale to tylko gdybanie, chętnie przeczytam opinie ludzi, którzy widzieli na własne oczy warsztaty zajmujące się "naszymi" bokserkami

• Replies 14.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zazdroszczę Wam tych szutrów, piękna sprawa   Skoro się chwalimy to ja zamknąłem sezon i było miło, tylko prawdziwych szutrów właśnie brakuje         Odważnie! Lubię to

Kilka ujęć z Walimskiej Zimówki  

Coś pięknego!   https://vimeo.com/55595896?outro=1&fbclid=IwAR0bpprvyIRXTWWGYn1bWaze-P6j9m1vUhl5f83rLJguYMHOc6_kmR4uPeA

Posted Images

17 godzin temu, lutek34 napisał:

Nie wiem czy było na forum, ale ciekaw jestem czy w PL jest taki warsztat, gdzie tak kompleksowo podchodzą do remontów silników i z taką dokładnością?

Sam sprzęt pomiarowy, który widać na zdjęciu: mikrometry, wagi, srednicowki 2-punktowe i 3-punktowe, czy grubosciomierze to koszt kilkunastu tysięcy złotych ;) 

Edited by Czarne_Koronkowe
W dniu 27.01.2020 o 13:00, lukaswoj napisał:

oglądam tego gościa i to samo pytanie sobie zadawałem

i wydaje się że ma Polskie korzenie :)

Wpadło mi w oko przez przypadek. To jeszcze jazda samochodem czy już snorklowanie? Pozytywny klimat

pewno było, ale zastanawiające że silniki składają japońce

i drugi filmik dla znających japoński ;), gdzie składają silnik EJ20, wszystko prawie ręcznie 

Szkoda, że tak po łebkach potraktowany temat - ani słowa o Libero, VIVIO, Baja, żadnej ciekawostki o Casablance, Diaz, czy Bistro, kosmicznym XT, wspomnieniu o mistrzostwie Burnsa...

Za to zdziwko mnie wzięło, widząc tam swoje Justy. :D

Edytka - chyba mnie poniosło, bo jest i o XT i mistrzostwie Burnsa. Nie wiem, jak ja to oglądałem pierwszym razem...

Edited by H4lik
W dniu 2.02.2020 o 22:23, H4lik napisał:

Szkoda, że tak po łebkach potraktowany temat - ani słowa o Libero, VIVIO, Baja, żadnej ciekawostki o Casablance, Diaz, czy Bistro,...

Za to zdziwko mnie wzięło, widząc tam swoje Justy. :D

trzeba do nich napisać- to może sklecą drugi odcinek. Wiadomo, żeby omówić całość na tej prędkości informacji, musieliby zrobić ze 35minut- w efekcie cyferki by się nie zgadzały.

btw. jak to "swoje justy"?

Lampy całe to można jechać

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

38 minut temu, Michał W. napisał:

Minionki, Subaru i Mitsubishi :D

Jest cała masa odcinków z Minionkami ;)

Spokojnie można by nakręcić materiał w drugą stronę, kwestia dobrania kilku filmików.

2 godziny temu, siara76 napisał:

Małe a cieszy:yahoo:

Genialne!!!, chyba najtańsza forma adrenaliny....tylko gdzie w naszym obecnym klimacie, gdzie taką rzekę znaleźć ;)

Jeszcze na koniec willy zrobił. Super sprawa.

Trochę większa Subariada

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk