Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, chojny napisał:

Ale dobry materiał :thumbup:

 

Ależ ten Senna perfekcyjnie prowadzi auto :blink:

 

 

 

 

Prawda!

 

Tutaj też się linii trzyma stodziewięćdziesiątką pewien mój kolega ;)

 

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oprócz tego przekroczenia predkosci, nie zawinił jakoś bardzo. Wyprzedzał w miejscu gdzie nie było ciągłej, ani zakazu. Na chama na czołówke nigdzie nie szedł. 3 lata temu dostał by mandat 500 zl 10 pkt i po sprawie. Teraz zabrane prawko. Jak by Panom milicjantom zależało na bezpieczeństwie to by go zatrzymali wcześniej, a oni tylko czekali aż stówke przekroczy. Filmik jest przycięty wiec tak naprawde moze jechali za nim 10 km i jechał przepisowo, a to byla jego jedyna wpadka. Nie ukrywajmy w sti na trzecim biegu jedziesz 70 wciskasz gaz i zaraz jest 110 ;) Teraz niech mnie zlinczują wszyscy co nigdy nie przekroczyli 100kmh w „zabudowanym” ;) 

Edytowane przez filipk93
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, filipk93 napisał:

 Teraz niech mnie zlinczują wszyscy co nigdy nie przekroczyli 100kmh w „zabudowanym” ;) 

Od czasu gdy zabierają, nie przekraczam :) i ani trochę nie jest mi szkoda tych, którym prawka zabierają ;) Przepis popieram. Trochę mniej jest debili, którzy na przykład w pełnym szczycie w centrum Gdańska pędzą Grunwaldzką po 120 i więcej. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wg mnie oprócz tego przekroczenia predkosci, nie zawinił jakoś bardzo. Wyprzedzał w miejscu gdzie nie było ciągłej, ani zakazu. Na chama na czołówke nigdzie nie szedł. 3 lata temu dostał by mandat 500 zl 10 pkt i po sprawie. Teraz zabrane prawko. Jak by Panom milicjantom zależało na bezpieczeństwie to by go zatrzymali wcześniej, a oni tylko czekali aż stówke przekroczy. Filmik jest przycięty wiec tak naprawde moze jechali za nim 10 km i jechał przepisowo, a to byla jego jedyna wpadka. Nie ukrywajmy w sti na trzecim biegu jedziesz 70 wciskasz gaz i zaraz jest 110  Teraz niech mnie zlinczują wszyscy co nigdy nie przekroczyli 100kmh w „zabudowanym”  

No jakby kogoś przejechał, albo w drugi samochód się wbił też by była jednorazowa wpadka. :facepalm:

Przekraczałem 100km/h w zabudowanym, ale raczej na dwupasmowych jezdniach przy ograniczeniu do 70. Teraz już raczej staram się pod 90 jeździć. Ale ja słabymi autami jeżdżę. :mrgreen:

Oczywiście drogówka też powinna zareagować wcześniej na tym filmiku widać że mieli okazje ale czekali, a nie polować na statystykę. Wielcy bohaterzy zatrzymali pirata drogowego po kilku kilosach goniąc go sporą część drogi.

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dzixd napisał:

Teraz już raczej staram się pod 90 jeździć

i Ciebie przy 90 kmh nie może spotkać jednorazowa wpadka, ale on przy 111kmh jest skazany na śmierć. 

3 godziny temu, rydzada napisał:

Od czasu gdy zabierają, nie przekraczam :) i ani trochę nie jest mi szkoda tych, którym prawka zabierają ;) Przepis popieram.

Ja też się staram nie przekraczać, ale nie dam sobie ręki uciąć czy przypadkowo gdzieś w środku lasu gdzie nie ma żadnego domu, ale stoi znak „zabudowany” nie przekroczyłem 100 kmh przez np ostatni rok. Również uważam, że ten przepis jest dobry. Jak by go nie daj Boże teraz znieśli to ludzie by 150kmh przez miasto jeździli,  bo przecież tylko „pińćset” to będzie kosztowało. Pozdro i miłej niedzieli ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpadka może każdego spotkać to fakt. Przeżyłem dachowanie na pustej drodze, to coś o tym wiem, ale nie jako kierowca.

Ja nie uważam się za mistrza kierownicy i jeżdżę szybciej jak mam szerszą drogę i warunki do tego. Jak nie mam to nie cisnę. Pewnie jakbym miał więcej pod maską to może bym urywał sekundy, bo kusi.

A że akurat przez chwilę za szybko jechał i go złapali to inna sprawa.
Cza być czujnym cały czas. :biglol:
Albo przekraczać poniżej 100 na godzinę i dostać mandat ;-)

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

filmik krótki ale zacny :)

 

 

 

Patrząc pod kątem reinkarnacji... Jak dobrym człowiekiem musiał być ten kierowca, że w nowym życiu urodził się, aby nakręcić taki klip na pustych, szerokich, mokrych ulicach Rosji? :D

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka ze Szwecji. Outback 2.5 benzyna z 1999 roku z milionowym przebiegiem i po „spotkaniu z łosiem”. :o

 

 

Na filmie pokazano licznik  kilometrów który zatrzymał się na 999999 km i przez 10 tyś. km nie zmienił swojego wskazania. :o

 

 

Mamy wiosnę ale za ponad pół roku znów przyjdzie zima i Subaru pokaże co potrafi a na razie filmik z Outbackiem w śnieżnej scenerii.

 

Edytowane przez Michał W.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tamer9 napisał:

 

Całego filmu nie dałem rady ogarnąć, ale zauważyłem jedno: Subaraki na tle innych aut świetnie sobie radziły, nawet stare dobre Gacki. Jak po sznurku. EVO zresztą nie były gorsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kornik napisał:

 

Kierowca wygrał drugie życie.

Zaraz mi się z Robertem K. skojarzyło, który to trafił dokładnie w przerwę między barierami

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

Kto wie co robi kierowca tymi dodatkowymi gajgami?

 

 

 

Ciekawe. A wajchy wyglądają jak w jakimś tramwaju :)  Może to jakaś regulacja szpery albo cuś.

Albo przyhamowanie jednej strony - prawej lub lewej :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...