Jump to content

Recommended Posts

4 minuty temu, MDsuperstar napisał:

Też bym wspierał jakby coś do lanosa zrobili :)

A robią :)blow off by ci dobrali do IC, robią też inne bajery, zajrzyj na ich stronkę.

• Replies 14.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zazdroszczę Wam tych szutrów, piękna sprawa   Skoro się chwalimy to ja zamknąłem sezon i było miło, tylko prawdziwych szutrów właśnie brakuje         Odważnie! Lubię to

Kilka ujęć z Walimskiej Zimówki  

Coś pięknego!   https://vimeo.com/55595896?outro=1&fbclid=IwAR0bpprvyIRXTWWGYn1bWaze-P6j9m1vUhl5f83rLJguYMHOc6_kmR4uPeA

Posted Images

dedykowanych do twojego akurat nie ma, ale robią na wymiar customowe jak chcesz hehe

tak czy smak warto pokombinować z krajowcami bo jakość jest o niego lepsza niż chińczyki z ebaya.

Edited by klev

dzięki @diuk

Dla mnie w tym filmiku ciekawsze było zobaczenie w większych szczegółach detali nowego Forestera.

Pomijając estetykę wnętrza, o której lepiej nie dyskutować (mi się chyba podoba) to funkcjonalnie, jeśli dobrze uważałem na filmiku - mamy nowość w postaci dodatkowego trybu X-Mode do jazdy w głębokim błocie/śniegu. Jeśli dobrze zrozumiałem to wtedy kołom "pozwala się" na delikatny uślizg.

Edited by lukaswoj

Dziwny ten Forek. Z zewnątrz buda aktualnej wersji, a środek od nowego. :D

Edited by Kukson

A czy wiedzieliście, koledzy i koleżanki, że nie które Subaru potrafią pływać?
Podobno autko tak samo z siebie i bez modyfikacji potrafi, tzn. oprócz snorkel'a i takich innych off-roadowych.

Edited by Syn Adama
W dniu 7.10.2018 o 12:04, tamer9 napisał:

rallycross niedługo będzie bardziej popularny od rajdów:

Tak, tak, a Ken Block będzie szybszy od Ogiera ;) ....bo wygląda,  prawda?

;)

Tak, tak, a Ken Block będzie szybszy od Ogiera  ....bo wygląda,  prawda?

W dzisiejszych czasach wystarczy że coś "wygląda".

Wysłane z mojego mądrego telefonu

• Upvote 1
22 godziny temu, Adi napisał:

Tak, tak, a Ken Block będzie szybszy od Ogiera ;) ....bo wygląda,  prawda?

;)

nie chodzi o to czy Sebastien jest szybszy od Kena ;) a o to, co jest bardziej widowiskowe i przede wszystkim na czym da się zarobić większe pieniądze...

tak jak napisał @Dzixd w dzisiejszych czasach ma "wyglądać"; zobacz jacy "artyści" są kreowani przez media, to samo zresztą dotyczy sportu

no ale jeśli takie tłumaczenie do Ciebie nie trafia, to może fakt że Subaru startuje w tych zawodach będzie dla Ciebie bardziej znaczący ;) a w rajdach już od wielu lat Subaru niestety nie ma...

tamer9, mój sarkazm nie był skierowany  negatywnie do rallycrosu, a tym bardziej nie do Ciebie. Chciałem przez niego wskazać, że kolorowe fikimiki zawsze nas oczarują i będziemy przecierali przy nich oczy ze zdumienia, ale  w konsekwencji wrócimy do największych mistrzów, a ci są tam gdzie byli zawsze. 

Taki np. drifting,chłopaki dają radę. I co?, jest to sport bardziej dla motoryzacyjnych dresiarzy, a my na rajdach jaramy się, jak rajdówka postawi 3 krotnie mniejszego boka. 

I żeby nie było, Rallycros to piękny sport. Świadczy o tym, że po rajdach mistrzowie właśnie tam idą na emeryturkę ;)

@Adi o poziomie rally crossu niech świadczy fakt, że ci mistrzowie dostają baty od młodziaków ;)

Świat idzie do przodu, rajdy niestety już nie są tak emocjonujące i pasjonujące dla mas. Dla przeciętnego kibica / widza / konsumenta rally cross jest bardziej widowiskowy i łatwiejszy do oglądania. Zobacz, że już teraz jest tam więcej teamów "fabrycznych" niż w rajdach...

wygląda na to, że obecne samochody F1 są bardzo uniwersalne, nawet można je zabrać na lekki offroad ;)

Nie wiem, czy oglądaliście/pamiętacie - kilka lat temu koleś wpychał się wszędzie swoim XT i był bardzo obecny na YT i opisywany na forach - teraz po remoncie (chyba też jakiś wypadek miał parę lat wstecz) wraca z XT z reduktorem i innymi modami. Fajne :)

• Like 2
  • Upvote 1

Świeżynka:

Mój ulubiony bloger :) Właśnie zauważyłem że wrzucił nowy film i to z Subaru ale mnie uprzedziłeś z info na forum :D
Wcześniej miał jeszcze film z Legacy. Można sobie odszukać jak ktos nie widział.

Edited by Daniel2.0
18 minut temu, chojny napisał:

Hm... nie wiem jak to skomentować...

Sól dobrze wpływa na radzę -_-.

Edited by llkuba

Po dohamowaniach nieśmiało sądzę, że kierownik zna trasę jak kieszeń swą. Względnie - mają megaopis. 

Edited by Fala
  • Like 1