Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę może mój silnik nie wiedział, że ma paść bo tyle sie juz nim bączków narobiłem a on dalej jeździ ;)

A Tobie ile silników od tego padło?

 

 

Myślę, że na argumencie "Moja dłubnięta rajdówka się nie popsuła więc problem nie istnieje" możemy spokojnie zakończyć jałową dyskusję. Bo to jak przekonywanie mojego ojca że fajki szkodzą, przecież on tyle lat już pali i nic mu nie jest.

 

 

 

W związku z tym przyjmuję do wiadomości, że padające panewki z braku smarowania w Subaru to mit, olej w silnikach pokonuje prawa fizyki, a poza tym to uszczelki w 2.5 wytrzymują milion kilometrów bo sąsiad ma i nie narzeka. :)

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o Type R i oczywiście, że może się zdarzyć, ale nie wyolbrzymiałbym tego tak bardzo, że od dwóch bączków motor zdechnie coomon...

Częsciej widziałem zdychające motory upalane własnie bez oleju, albo na rezerwie (podobny problem), albo na kiepskim paliwie, albo sam ze szwagrem wymieniliśmy rozrząd... sam pasek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pełnoletnie beemki "w gazie i ksenonach" są tak upalane pod biedronką codziennie i jeżdżą. Serio wstyd dla Subaru.

 

tak, ale pelnoletnie beemki tez nie maja napedu na cztery kola, ktory to powoduje znacznie wieksze obciazenie calego ukladu napedowego w takiej sytuacji. Zeby zerwac przyczepnosc w RWD wystarczy chciec, a w AWD zeby to samo osiagnac na suchym asfalcie trzeba katowac - fizyki nie oszukasz 


 

 

Ja pisałem o Type R i oczywiście, że może się zdarzyć, ale nie wyolbrzymiałbym tego tak bardzo, że od dwóch bączków motor zdechnie coomon...

 

 

no to bys sie zdziwil :) Mowimy tu nie o sniegu czy mokrej nawierzchni, ale warunkach j/w. Sam mialem okazje wpychac Ngrupowe STI na lawete po dokladnie takim incydencie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich drogach tez z tyłu ma łatwiej. Pierwsze auto idzie w ciemno a drugi jak widzi że pierwszy tnie to może cięcie zacząć szybciej i zrobić je głębsze.  :)

 

Kręte górskie drogi to zawsze fajna zabawa  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie fajne, mocne zabawki na mokrej krętej drodze

 

https://www.youtube.com/watch?v=lx63e_jJhGk

 

Gdzie to jest? coś mi dzwoni że znam z widzenia ale nie mogę skojarzyć.

 

Ja też uważam, że ten z tyłu ma łatwiej bo "widzi" więcej i też wie na ile może sobie pozwolić (zwłaszcza AWD jadące za RWD).

 

Tu też fajnie:

 

 

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na takich drogach tez z tyłu ma łatwiej. Pierwsze auto idzie w ciemno a drugi jak widzi że pierwszy tnie to może cięcie zacząć szybciej i zrobić je głębsze.  :)

 

Kręte górskie drogi to zawsze fajna zabawa  ;)

 

to plus 770Nm ;) Mialem okazje troszke tym pojezdzic... i choc nie lubie diesli, to ten naprawde kopie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany jest urywek tytułowy - ale całość jest niezła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...to na 205/70/15? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

ogień z wydechu prawie u myśliwca przy starcie

 

https://www.youtube.com/watch?v=WA_4gmZRBNo

 

czworka... full trotil.... piatka....full trotil... szostka... ful trotil... i w tym momencie jeden z paskow robi "trzask"...  :huh:

 

 

Chyba od spodni  :P

 

 

Piękny widok taki ogień, ciekawe czy da się tak zrobić w Subaru  :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...