Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego oni gaszą tył samochodu a nikt nie zwraca uwagi, że pali się kabina i tam jest człowiek? :roll:

 

 

Nie wierze w to co widze. Czy ci strażacy to jacyś amatorzy? Przecież to jest kpina! Jak tak można! Jestem w szoku normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni gaszą tył samochodu a nikt nie zwraca uwagi, że pali się kabina i tam jest człowiek? :roll:

 

 

Nie wierze w to co widze. Czy ci strażacy to jacyś amatorzy? Przecież to jest kpina! Jak tak można! Jestem w szoku normalnie...

 

Ja bym w tej kwestii kategorycznie się nie wypowiadał bo nie jestem ani strażakiem ani ratownikiem.

Skąd wiesz czy czasem nie powinno się może najpierw opanować pożaru (jeden ze strażaków gasi ogień przy kierowcy) a dopiero potem udzielać pomocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoadRunner, bo widać, że człowiek wisi na drzwiach, płonie żywcem. Wystarczyło tylko szarpnąć drzwi i można go było spokojnie wyciągać. Domyślam się, że są jakieś procedury, ale w takim wypadku życie ludzkie jest ważniejsze.

Ja tam nie widzę aby płonął żywcem. Zgodnie z załącznikiem "L" kierowca ma mieć odzież niepalną więc oparzenia raczej nie powinny być tutaj problemem. Tym bardziej, że kierowca jest poza obrysem auta. Równie dobrze odwrotna akcja (czyli kierowca a potem gaszenie) mogłaby skutkować wybuchem (ciężko powiedzieć czy całe paliwo już się rozlało czy nie) a wtedy mogłoby być więcej ofiar. Ponadto w przypadku uszkodzenia kręgosłupa nieprawidłowe wyciągnie może narobić więcej szkody.

Jak jest tutaj jakiś strażak, ratownik to niech się wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę aby płonął żywcem. Zgodnie z załącznikiem "L" kierowca ma mieć odzież niepalną więc oparzenia raczej nie powinny być tutaj problemem. Tym bardziej, że kierowca jest poza obrysem auta. Równie dobrze odwrotna akcja (czyli kierowca a potem gaszenie) mogłaby skutkować wybuchem (ciężko powiedzieć czy całe paliwo już się rozlało czy nie) a wtedy mogłoby być więcej ofiar. Ponadto w przypadku uszkodzenia kręgosłupa nieprawidłowe wyciągnie może narobić więcej szkody.

Jak jest tutaj jakiś strażak, ratownik to niech się wypowie

RoadRunner, ja nie jestem ekspertem ale widac golym okiem ze strazacy/ratownicy nie za bardzo maja tam pojecie jak sie do tego zabrac.Goscia uratowali czlonkowie teamu golymi rekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem straszna amatorka, paliwo całe chyba się rozlało przy rozbiciu zbiornika więc raczej już nic nie mogło wybuchnąć :roll:

zobaczcie ile czasu mija zanim tak naprawdę zaczynają gasić kabinę i to wszystko jest przy boksach a nie gdzieś na środku toru :evil:

 

Goscia uratowali czlonkowie teamu golymi rekami.

 

chyba jako jedyni zachowali zimną krew 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem straszna amatorka, paliwo całe chyba się rozlało przy rozbiciu zbiornika więc raczej już nic nie mogło wybuchnąć :roll:

zobaczcie ile czasu mija zanim tak naprawdę zaczynają gasić kabinę i to wszystko jest przy boksach a nie gdzieś na środku toru :evil:

 

Goscia uratowali czlonkowie teamu golymi rekami.

 

chyba jako jedyni zachowali zimną krew 8)

 

 

Straszne to co widac na filmie :shock: Natychmiast chcialem sie dowiedziec wiecej nt. tego wydarzenia i oto co znalazlem:

 

:arrow: kierowca to Giorgio Bartocci - przezyl wypadek, obrazenia to: zlamana noga, polamane zebra i poparzenia drugiego stopnia na 40% ciala (tyle nt. odziezy niepalnej)

 

:arrow: Odpowiednie wladze i eksperci stwierdzili, ze sluzby ratunkowe zachowaly sie karygodnie i byly ewidentnie nieprzygotowane do takiego wypadku.

 

Swoja droga, zwroccie uwage, ze totalne zbiegi okolicznosci uratowaly mu zycie:

- zdarzylo sie to na prostej startowej, gdzie "ratownicy" byli blisko, bo gdyby to bylo w innej czesci toru...

- zerwaly sie pasy bezpieczenstwa przy uderzeniu, dzieki czemu wisial czesciowo poza kabina i mozna go bylo latwiej wyciagnac z plonacego wraku...

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poparzenia drugiego stopnia na 40% ciala (tyle nt. odziezy niepalnej)
zerwaly sie pasy bezpieczenstwa przy uderzeniu

 

może chińskie miał :evil:

 

 

wypadek syna Nelsona Piqueta w ciężarówce :

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3xDx4j4B98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOŁEEEEEEK w teledysku chyba swoim GTR-em się pokazuje z dobrej strony :

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... n3JrRW3tVI

 

widzieliście kto jest lekarzem :?: :?:

Jest Hołek, Wiślak, Subaru, tylko szkoda, że je rozwalają :P

 

Się postarzał ten Hołek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten MY 94-99, a jak jeszcze po-kąbi-nują :wink:

i tak również:

http://img823.imageshack.us/slideshow/p ... 07vza.smil

...dla oczu przyjemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...