Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael, ja kcę takie :)

 

ProDrive P2, oprócz elektroniki lepszej niż w Miskach jest jeszcze sporo lżejszy :( wiec STI nigdy mu nie dorówna, choć fakt, mogli by jego bebechy do Subaru wsadzić tak zmodernizowane jak to ProDrive zrobił.

Najważniejsze że już jeździ i do tego tak jak obiecywał ProDrive :) Czy będą go produkować ? Zobaczymy.

 

prodrivep26fw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProDrive P2, oprócz elektroniki lepszej niż w Miskach jest jeszcze sporo lżejszy :( wiec STI nigdy mu nie dorówna, choć fakt, mogli by jego bebechy do Subaru wsadzić tak zmodernizowane jak to ProDrive zrobił.

Najważniejsze że już jeździ i do tego tak jak obiecywał ProDrive :) Czy będą go produkować ? Zobaczymy.

 

Zacznijmy od końca:

NIE nie wejdzie do produkcji

 

A druga rzecz to, że nie wiem ile jest dokałdnie P2 lżejsze od Imprezy, ale warto też pamietac, ze w teście 320konne P2 pokonało 400konne Evo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film z przed 3 lat jak stawiałem swoje pierwsze kroki na śniegu jako niedoświadczony i łaknący praktyki kierowca. poznawałem tajniki jazdy po śniegu starą mazdą dieslem z klekoczącymi przegubami i nie można było za bardzo gazu dodawać w zakrętach, a opony z tyłu zgadnijcie jakie miałem. Film zaczyna się kawałkiem z gry Richard Burns Rally, jakoś tak mi się połączyło.

zabawy na śniegu Mazdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w filmie chyba jest mało klatek na sekundę i może sprawiać wrażenie, że jest szybciej niż powinno. Jeżdzę mocno średnio. Zobacz jakie inni kręcą czasy. Mój najlepszy czas na Noikerze to 7:19. Ja czasy mam słabe w porównaniu do upalaczy z www.swedishsimracers.com i chyba za dużymi poślizgami jeżdzę, a oni dają na wyższych biegach bez mocnych hamowań i poślizgów i optymalnym torem. Muszę się dużo nauczyć jeszcze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlugi On Board z Rajdu Polski w wykonaniu Kajto.Podobno ten chlopak sie jeszcze "nie wiezdzil " w subaru.Ciekawe co bedzie jak sie juz wjezdzi :wink:

 

http://www.rallypl.com/filmy_strony.php?id=323

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wow, michal-555, czy znasz może pochodzenie tego filmiku? Jeśli się nie mylę, to jest taksówka na numerach WF *****, ktora swojego czasu jeździła w Olsztynie (chyba w radio-taxi 9191), ale już kawał czasu jej nie widziałem. Nie wiedziałem, że kierownik aż tak ogarnia, gdybym wiedział, to na bank zamówiłbym dowóz na Dajtki po jakiejs imprezce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...