Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, w zamierzchlych czasach liznalem troche angielskiego :twisted: oraz rola, ze ja Cie prosze aua :shock: ja to po ostatniej przygodzie ze slupem i pozniej z darnia w Modlinie mam takiego cykora, ze jak widze takie akcje, to mi sie paranoja wlacza, ze ja nastepny. musze z Rulakiem pocwiczyc caly dzien, jak kiedys, to moze przestane sie w koncu bac :roll: opon mam pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie taki dzwon to nie jest powod do zartow. kilka dni temu po rolce na autostradzie zginelo trzech Polakow wracajacych z Wloch.

 

rolka na autostradzie a rolka na torze to chyba co innego :wink:

 

żeby nie było że robie OT :wink:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=l7pMZIG3Z ... re=related :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, prawie z prostej drogi go tak zakrecilo...

 

Ja odnoszę wrażenie, że przetrzymał zakręt, może się jeszcze lekko dohamował (choć nie wiem, po co - może tam np. jakaś dziura była i chciał ją ominąć. Chociaż nie, to nie Polska :mrgreen:) Przy nadmiarze mocy nietrudno wówczas o utratę kontroli nad tyłem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowi stare radzieckie przyslowie: No pain -no game. :wink:

Radosc napewno jest bezcenna, za wszystkie inne elementy zaplacisz karta Master Card. :cool:

 

I krotki film o efektach koncowych przy pokonywaniu zakretow przez Subaru i Mercedesy: http://pl.youtube.com/watch?v=hylss16RM ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszami wyobraźni słyszę potępieńcze dźwięki, które wydaje na takim wyrypie zarzynany samochód

 

 

Przemeq te dźwięki to nie zarzynanie a zadowolenie z używania zgodnie z przeznaczeniem :wink: Ona (jestem święcie przekonana, że jest rodzaju żeńskiego) aż się prosi o więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy Impreza, czyli "albo bokiem albo wcale". Krótkie podsumowanie naszych (Aga i ja) startów w czerwcu:

Świetny film i super jazda. :cool: Dużo akcji, niektóre boki baaaaardzo okazałe. :twisted:

 

Tylko, cholera, wsteczny nie działa (końcówka filmu)? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, cholera, wsteczny nie działa (końcówka filmu)? :lol:

 

Coś się spsuło :)

 

Co do jazdy, to duża zasługa wymienionych szper, teraz tor jazdy kontroluje się dużo pewniej niż w serii, trzeba tylko nie bać się przycisnąć w odpowiednim momencie gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy Impreza, czyli "albo bokiem albo wcale". Krótkie podsumowanie naszych (Aga i ja) startów w czerwcu:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=FX82KjJoDSU

 

Ładnie zrobiony film, no i jest na co popatrzeć.

 

[ Dodano: Sro Lip 09, 2008 9:42 pm ]

uszami wyobraźni słyszę potępieńcze dźwięki, które wydaje na takim wyrypie zarzynany samochód

 

 

Przemeq te dźwięki to nie zarzynanie a zadowolenie z używania zgodnie z przeznaczeniem :wink: Ona (jestem święcie przekonana, że jest rodzaju żeńskiego) aż się prosi o więcej :wink:

 

To chyba na tym rondzie na końcu to miała przed wczesny orgazm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...