Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2018 o 15:25, chojny napisał:

Wiem że było ale... z tym podpisem to nie pamiętam ;) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I dla równowagi... wszystkie zmiany biegów w Szybkich i wściekłych :thumbup:

 

 

 

Ostatnio oglądałem piątke i szóstke to Dominic Toretto nawet w amerykańskim automacie non stop wachluje biegami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chojny napisał:

 

Wiele takich maszyn można regularnie oglądać w Polsce ;) 

o, to chętnie się dowiem gdzie

jeżeli masz na myśli HRSMP, to chyba trochę przesadzasz, bo trudno porównać 1 Audi Quattro czy Sierre Cosworth do całej plejady aut WRC z różnych lat, nie mówiąc już o grupie B...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tamer9 napisał:

o, to chętnie się dowiem gdzie

jeżeli masz na myśli HRSMP, to chyba trochę przesadzasz, bo trudno porównać 1 Audi Quattro czy Sierre Cosworth do całej plejady aut WRC z różnych lat, nie mówiąc już o grupie B...

 

Wiele z tych aut jeździ w Polsce, jeszcze więcej ciekawych jest w trakcie budowy, w przygotowaniach. 

 

Historia Rajdów to nie tylko WRC czy B-grupa. ;) 

 

Rallylegend jest imprezą międzynarodowa, show gdzie przyjeżdżają auta z całego świata, a w Polsce mamy rajdy, w których jeździ lokalny sprzęt. 

 

Odniosłem się do Twojego enigmatycznego i jakże ogólnego wpisu o "wielu autach", więc tylko zwracam uwagę, że "wiele takich aut" w Polsce jeździ. ;) 

 

Rozmawiałem wielokrotnie z zawodnikami z zagranicy, którzy przyjechali na rajdy HRSMP w Polsce, są generalnie w szoku jak się u nas jeździ. Polacy są zawsze niezadowoleni, narzekają, wszędzie jest lepiej... wcale tak nie jest, tylko wystarczy lepiej się zapoznać z sytuacją, czy może przeanalizować gdzie, co, kto, jak i w jakim charakterze jeździ. 

 

W HRSMP jeździ bardzo wiele ciekawych aut i to nie jeden rajd, pokazówkę  w roku ale pełen sezon, z rajdami praktycznie co miesiąc a obciążenia dla starego sprzętu są bardzo duże. 

 

Na szybko kilka zdjęć poniżej, znajdziesz przynajmniej trzy załogi Forumowe ;) 

 

33250540_536813686715752_651116689886281

 

 

rajd_dolnoslaski_hrsmp_2018_lr_fot_grzeg

 

jzo_49.jpg

 

jzo_59.jpg

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

jzo_47.jpg

 

34.jpg

 

100-33

 

jzo_134.jpg

 

68.jpg

 

d31b5989_swidnicki_hrsmp_fot_rybarski

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

100-28

 

D31B3071_memorial_hrsmp_fot_rybarski.jpg

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

D31B2746_memorial_hrsmp_fot_rybarski.jpg

 

rajd_dolnoslaski_hrsmp_2018_lr_fot_grzeg

 

100-52

 

D31B3003_memorial_hrsmp_fot_rybarski.jpg

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

jzo_123.jpg

 

18119018_1425410897518448_78934079138696

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

rajd_dolnoslaski_hrsmp_2018_lr_fot_grzeg

 

 

rajd_rzeszowski_hrsmp_2018_lr_fot_grzego

 

 

 

rajd_dolnoslaski_hrsmp_2018_lr_fot_grzeg

 

 

 

 


Mamy fajny, lokalny projekt, który jak będzie właściwie wspierany, będzie się dalej rozwijał a na trasach, będzie się pojawiać więcej i więcej ciekawych aut. 

 

A Quatro nie było 1 a 3, do tego buduje się kolejne, które zawstydzi Europę. Widziałem go kilka miesięcy temu, szczękę zbierałem z podłogi. ;) 

 

 

 

 

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chojny masz rację, że historia rajdów to nie tylko WRC i grupa B, ale zgodzisz się chyba, że to przejazdy właśnie tych samochodów wzbudzają największe emocje i że z powodu tych samochodów przychodzi na rajdy większość kibiców.

Jeśli chodzi o stwierdzenie, że w HRSMP jest wiele rajdów w roku, a impreza w San Marino odbywa się raz w roku, to pytanie czy lepiej móc raz w roku oglądać najbardziej kultowe rajdówki w akcji, czy kilkukrotnie w roku samochody "przeciętne" - nic im nie ujmując, nie są to WRC czy grupa B, a więc nie są to topowe specyfikacje rajdówek. Ze zdjęć, które zamieściłeś faktycznie jest kilka ciekawych aut: Alpine, Lancia Delta, 911 i Celica (pytanie w jakich specyfikacjach).  Jeżeli twierdzisz, że buduje się u nas wiele ciekawych projektów, to należy się cieszyć i trzymać za nie kciuki by udało się je ukończyć i zobaczyć w akcji. Może faktycznie w przyszłym roku zainteresuję się bardziej HRSMP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, tamer9 napisał:

@chojny masz rację, że historia rajdów to nie tylko WRC i grupa B, ale zgodzisz się chyba, że to przejazdy właśnie tych samochodów wzbudzają największe emocje i że z powodu tych samochodów przychodzi na rajdy większość kibiców.

Jeśli chodzi o stwierdzenie, że w HRSMP jest wiele rajdów w roku, a impreza w San Marino odbywa się raz w roku, to pytanie czy lepiej móc raz w roku oglądać najbardziej kultowe rajdówki w akcji, czy kilkukrotnie w roku samochody "przeciętne" - nic im nie ujmując, nie są to WRC czy grupa B, a więc nie są to topowe specyfikacje rajdówek. Ze zdjęć, które zamieściłeś faktycznie jest kilka ciekawych aut: Alpine, Lancia Delta, 911 i Celica (pytanie w jakich specyfikacjach).  Jeżeli twierdzisz, że buduje się u nas wiele ciekawych projektów, to należy się cieszyć i trzymać za nie kciuki by udało się je ukończyć i zobaczyć w akcji. Może faktycznie w przyszłym roku zainteresuję się bardziej HRSMP

 

 

Do Sam Marino nie jest daleko możesz podskoczyć pooglądać ;)

 

Ci, których interesuje i wspierają nasze podwórko wpadają na rajdy HRSMP. Najlepiej się oczywiscie bawią kierowcy, którzy jadą i w HRSMP, jak i Ci co w Sam Marino. 

 

Ogladasz to co chcesz i gdzie chcesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chojny no właśnie dlatego, że do San Marino jest kawałek (kiedyś byłem, ale nie było akurat rajdówek ;) ), to parę postów wcześniej pytałem czy kiedyś będziemy mieli okazję oglądać takie rajdówki w Polsce

skoro piszesz, że parę ciekawych projektów się buduje, to należy się tylko cieszyć i czekać kiedy będziemy mogli oglądać je w akcji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2018 o 18:31, tamer9 napisał:

@chojny no właśnie dlatego, że do San Marino jest kawałek (kiedyś byłem, ale nie było akurat rajdówek ;) ), to parę postów wcześniej pytałem czy kiedyś będziemy mieli okazję oglądać takie rajdówki w Polsce

skoro piszesz, że parę ciekawych projektów się buduje, to należy się tylko cieszyć i czekać kiedy będziemy mogli oglądać je w akcji :)

 

 

Cieszymy sie tym co mamy i pracujemy aby z roku na rok było fajniej. 

 

Jak dotąd, przez dwa lata HRSMP wystartowało 210 zawodników, 73 modelami historycznych samochodów rajdowych 26 marek.

 

Oczywiście Audiki też są...  ;) 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 Jeszcze tak (2-gi OBK się robi ;)):

 

 

...choć muzyka przejmuje (patosem)...

 

power

 

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...