Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki @diuk

 

 

Dla mnie w tym filmiku ciekawsze było zobaczenie w większych szczegółach detali nowego Forestera.

Pomijając estetykę wnętrza, o której lepiej nie dyskutować (mi się chyba podoba) to funkcjonalnie, jeśli dobrze uważałem na filmiku - mamy nowość w postaci dodatkowego trybu X-Mode do jazdy w głębokim błocie/śniegu. Jeśli dobrze zrozumiałem to wtedy kołom "pozwala się" na delikatny uślizg.

 

Edytowane przez lukaswoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiedzieliście, koledzy i koleżanki, że nie które Subaru potrafią pływać?
Podobno autko tak samo z siebie i bez modyfikacji potrafi, tzn. oprócz snorkel'a i takich innych off-roadowych.
 

 

Edytowane przez Syn Adama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, a Ken Block będzie szybszy od Ogiera  ....bo wygląda,  prawda?

W dzisiejszych czasach wystarczy że coś "wygląda".

Wysłane z mojego mądrego telefonu

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Adi napisał:

Tak, tak, a Ken Block będzie szybszy od Ogiera ;) ....bo wygląda,  prawda?

;)

nie chodzi o to czy Sebastien jest szybszy od Kena ;) a o to, co jest bardziej widowiskowe i przede wszystkim na czym da się zarobić większe pieniądze...

tak jak napisał @Dzixd w dzisiejszych czasach ma "wyglądać"; zobacz jacy "artyści" są kreowani przez media, to samo zresztą dotyczy sportu

no ale jeśli takie tłumaczenie do Ciebie nie trafia, to może fakt że Subaru startuje w tych zawodach będzie dla Ciebie bardziej znaczący ;) a w rajdach już od wielu lat Subaru niestety nie ma...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamer9, mój sarkazm nie był skierowany  negatywnie do rallycrosu, a tym bardziej nie do Ciebie. Chciałem przez niego wskazać, że kolorowe fikimiki zawsze nas oczarują i będziemy przecierali przy nich oczy ze zdumienia, ale  w konsekwencji wrócimy do największych mistrzów, a ci są tam gdzie byli zawsze. 

Taki np. drifting,chłopaki dają radę. I co?, jest to sport bardziej dla motoryzacyjnych dresiarzy, a my na rajdach jaramy się, jak rajdówka postawi 3 krotnie mniejszego boka. 

 

I żeby nie było, Rallycros to piękny sport. Świadczy o tym, że po rajdach mistrzowie właśnie tam idą na emeryturkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi o poziomie rally crossu niech świadczy fakt, że ci mistrzowie dostają baty od młodziaków ;)

Świat idzie do przodu, rajdy niestety już nie są tak emocjonujące i pasjonujące dla mas. Dla przeciętnego kibica / widza / konsumenta rally cross jest bardziej widowiskowy i łatwiejszy do oglądania. Zobacz, że już teraz jest tam więcej teamów "fabrycznych" niż w rajdach...

 

wygląda na to, że obecne samochody F1 są bardzo uniwersalne, nawet można je zabrać na lekki offroad ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy oglądaliście/pamiętacie - kilka lat temu koleś wpychał się wszędzie swoim XT i był bardzo obecny na YT i opisywany na forach - teraz po remoncie (chyba też jakiś wypadek miał parę lat wstecz) wraca z XT z reduktorem i innymi modami. Fajne :)
 

 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżynka:
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony bloger :) Właśnie zauważyłem że wrzucił nowy film i to z Subaru ale mnie uprzedziłeś z info na forum :D
Wcześniej miał jeszcze film z Legacy. Można sobie odszukać jak ktos nie widział.

Edytowane przez Daniel2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dohamowaniach nieśmiało sądzę, że kierownik zna trasę jak kieszeń swą. Względnie - mają megaopis. 

 

 

 

Edytowane przez Fala
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...