Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chojny napisał:

Może się chwile wcześniej na drodze popsztykali, dziwna jest ta akcja. 

Raczej nie dziwna, po prostu kierowca BMW obmyślił plan zjechania i robił to dość niemrawie. Nagle się zorientował, ze przywali w znak oddzielający rozjazd i gwałtownie odbił w prawo unikając kolizji, no ale wtedy to już w impreze przyłożył. Myślę, że miał tam ciepło i na pewno nie miał już czasu patrzeć gdzie to auto co było przed chwila po prawej sie znajduje.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Korton napisał:

Raczej nie dziwna, po prostu kierowca BMW obmyślił plan zjechania i robił to dość niemrawie. Nagle się zorientował, ze przywali w znak oddzielający rozjazd i gwałtownie odbił w prawo unikając kolizji, no ale wtedy to już w impreze przyłożył. Myślę, że miał tam ciepło i na pewno nie miał już czasu patrzeć gdzie to auto co było przed chwila po prawej sie znajduje.

Tez tak z początku pomyślałem, ale w takim wypadku czemu Subaru nie zachamowalo widząc co się swieci? Później tez za bardzo hamowania nie widać... raczej rzeczywiście stawiam na jakaś wcześniejsza pyskowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

450pln i 6pkt za taki manewr?    :huh:  :facepalm:

Prawdopodobnie dlatego ,że tam się nic nikomu nie stało. (chyba)

Co innego ,gdy na terenie zabudowanym ktoś jedzie stówką i go zatrzymają , a co innego gdy jedzie stówką i kogoś zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandoska akcja ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrywkowo - Celica, turbodziad & GT, Evo, Delta, RS - a nawet Corolla :) Smak, smak, smak :mrgreen:

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, gourmet napisał:

5:17, 5:31 i śladowo wcześniej - liny do wspomagania lub zabezpieczenia. Taki challenge:biglol:.

 

W filmie sa napisy wyjaśniające, ze te liny nie wspomagały, miały tylko charakter asekuracyjny. Nie wiem czemu sie z tego śmiać? Jakby zrobił rolke, to by sie dotoczył do Holandii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Than_Junior napisał:

W filmie sa napisy wyjaśniające, ze te liny nie wspomagały, miały tylko charakter asekuracyjny. Nie wiem czemu sie z tego śmiać? Jakby zrobił rolke, to by sie dotoczył do Holandii :)

1. bo wiedząc o tym to ani auto ani kierowca nie są już takimi kozakami

2. bo już spodziewam się nast. odcinka np. wjazd na K2 w tej samej technologii

3. bo nie czytałem i przewijałem dłużyzny i monologi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gourmet napisał:

1. bo wiedząc o tym to ani auto ani kierowca nie są już takimi kozakami

 

czyli jak Ci powiem, ze Alpinisci tez maja liny zabezpieczajace na wypadek gdyby sie poslizgneli, to tez stwierdzisz, ze nie sa juz takimi kozakami? ;)

 

(swoja droga nawet wg tej logiki: auto nie ma psychiki wiec niewazne czy jest asekuracja czy nie. Wjechalo po schodach o kacie nachylenia 45°)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gourmet napisał:

Nie całkiem, bo kierowcy co najwyżej grozi zejście po schodach, ekipa ściąga auto i jadą kręcić nast. film. Ot całe ryzyko.

pomijasz widze ryzyko uszkodzenia budowli (zapewne wpisanej na liste unesco), zabezpieczenia sa po to by nie trzeba płacić gigantycznych  - w sensie takich niewyobrazalnych jak w euro lotto tylko kilka razy wiekszych :D - odszkodowań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2/14/2018 o 21:40, gourmet napisał:

Nie całkiem, bo kierowcy co najwyżej grozi zejście po schodach, ekipa ściąga auto i jadą kręcić nast. film. Ot całe ryzyko.

 

No jasne, a Alpiniście używającemu liny tez najwyżej grozi zejście szlakiem turystycznym :-) czyli rozumiem, ze szukamy sensacji, a sam wyczyn - wspinaczka czy wjazd po schodach - to jest nudne. Postuluje wiec, aby w przyszłości rajdówki jeździły bez klatek bezpieczeństwa, systemów gaśniczych itd bo co to za spektakl inaczej ;)

Edytowane przez Than_Junior
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...