Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wlasnie tez sciagnalem GIS3 i nie moge odtworzyc :) A jak z kazyy cos scignalem co sie tak nazywalo to to bylo cos dziwnego wiec skasowalem :wink:

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

GIS1 mi sie od GIS2 bardziej podoba, bo dwojka jest kiepskiej jakosci (przy wyzszych predkosaciach wiatr tak zaglusza ze uszy bola :? ) no i slychac ten ryk silniczka tego Porsche :D . Fajnie tez wrobil tych policjantow co go zatrzymali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Znalazlem kolejna ciekawa serie filmow. Co prawda z motocyklem (-ami), ale fajnie sie oglada. Chodzi GHOSTRIDER. Narazie nie wiem, ile jest czesci, bo sciagnalem dopiero jeden maly filmik, a nastepne (po 700mb+) sie jeszcze sciagaja, ale jak sie dowiem to dam znac :)

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ma ktos moze na PC film produkcji polskiej "Szybcy sie wsciekli" ? Ponoc niezly :roll:

 

..wlasnie dobre pytanie, strasznie drogi ten filmik 35zl i dlatego chcielismy sie zrzucic na niego z kumplami ale cosik nam nie wychodzi. :roll: ..........

 

pozdr.mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prospekty subarynowe to nie latwiej z salonu dostac? :lol: Jeszcze za darmo! :D

 

Pozdrawiam,

TJ

 

K.M. Ghostrider - mialem napisac refleksje - ten gosc jest nienormalny. Niedosc ze naraza samego siebie to jeszcze innych uzytkownikow drogi :? :? :x Jak mozna wyprzedzac na autostradzie za Stockholmem samochod jadacy na lewym pasie z predkoscia ok 130km/h jadac na motorze 300km/h i to POMIEDZY SAMOCHODEM A BANDA ODDZIELAJACA JEZDNIE!!! :x :x :x :x :? :evil: :? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ludzie, ludzie, ludzie!! Na Kazie dostepny jest GIS4 :!:

 

Naprawde robi wrazenie. Dwa patafiany w Corvecie i NSX napieraja po Stockholmie i sa takimi swietnymi kierowcami, co to potrafia poslizgiem przez zakret przejechac i ciagle zapominaja zmieniac biegi(nie w poslizgu tylko normalnie na prostej) :lol::lol:

 

Wow, naprawde fantastyczne, jak czekaja specjalnie na biedne stare Volvo kombi policji, zeby ich nie zgubilo. Jacy oni sa wogole kulturalni! :lol:

 

Polecam! Bo i tak lepiej juz obejzec takie glupoty na ekranie, niz samemu robic! :wink:

 

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zciągnąłem filmik Best Motoring 2003 February -> Testy na torze nowej STI i tej starszej :), STI vs EVO VII, testy Vmax. On boardy z przejazdu na testowym OS Araia Imprezą WRC i próba dojścia STI, które wyruszyło 15 sekund wcześniej. Dla "nie zaznajomionych" (tak jak ja) w praktyce z dynamiką STI niesamowite wrażenie robią przy onboardach zegary, które są powiększone w rogu. Ciekawie również wygląda praca nóg kierowcy na torze, szczególnie przy zmianie bieguff i na dohamowaniach z redukcją.

Jedyna wada to japoński komentarz za wyjątkiem wypowiedzi szefa SWRT Davida Lapworth'a. Całość koło 550 MB (45 minut).

Jak macie jakiegoś FTP'a to mogę uploadować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RacingFlix.com

Strona z filmami

 

A tak pozatym to szukam czegos takiego:

Best Motoring (August 2003)

Synopsis

- Ferrari V8

- New 4th Generation Legacy

- Audi RS6 with 450 horse power!

 

Ma to ktos ?

Jesli tak to moze podzieli sie na DC lub eMule...

 

A tak pozatym to jestem nowy tutaj :)) Witam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...