Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że temat trochę podupadł, więc trzeba go wskrzesić. Tym samym chciałbym zaprezentowac Wam pierwszy film z cyklu oldschool VRT highlights. Są to świetne materiały mojego znajomego, który jeździ na rajdy od 1996. Przez ten czas udało mu się nakręcic mnóstwo świetnych ujęc, pokazujących najlepsze lata polskich rajdów. Filmy pojawiają się na profilu Rallyaddict. Dziś Rajd Kormoran 2000. :)

 

Dawno szukalem filmikow z tego okresu. Mila wspominka dla ducha... DZIEKUJE!

A co do specyfikacji, to foka Kuliga byla w spec z 99 roku, a Holek jezdzil najwyzsza dostepna dla prywaciarzy z programu AllStars.

Wygrac z Holkiem na mazurach wtedy to byla duza rzecz! Widac jak Holek cisnie na kazdych metrach.

 

P.S. Echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co ten Pan

robi zle dlaczego nie moze zrobic dobrych slidow lub tez bączkow tylko mocno wynosi przod a tutaj jest inny kierowca i inne auto
albo to
chodzi o to poprostu ze co robic jesli wynosi tak brzydko przod? ostatnio probowalem na suchym sti 00 no i wlasnie mialem identyczne zachowanie auta jak w 1 filmiku nie moglem zarzucic tylu co moglem robic zle? dodam ze na szutrze wychodzi mi juz lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...