Skocz do zawartości

Wolny wydech w WRX MY02


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

zupełnie wolny wydech to raczej Ci odradzam Alexiu i to nie ze względów technicznych a ze względów decybelowych i wibracyjnych - chyba ze nie spędzasz w aucie więcej niż 20min, ja przynajmniej niewytrzymałem i zaraz dokładałem tłumik środkowy (kompensator nie wystarczył)

w moim przypadku rozdrażnienie i bul głowy wzięły górę... :lol:

pozdr

 

Wiem ze to sa indywidualne odczucia, ale ja mam przelotowy 2,5 i to Devil'a ktory do najcichszych nie nalezy i jakos mi to nie przeszkadza. Jedyne co mi nie pasuje, to halas na zewnatrz wzbudzajacy niepotrzebne zainteresowanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie dzialal, dostalem go nawet za darmo z wydechem. Jezdzilem z tym kilka miesiecy i CEL sie nie pokazal. Teraz mam flash, ktory pozbywa sie tego bledu juz w samym ECU.

 

Myślisz, że Ecutek jest w stanie załatwić sprawę?

 

Oczywiscie, jeszcze nigdy podczas jazdy taka kontrolka mi sie nie zapalila.

 

ps. Abt napisal wszystko co najwazniejsze na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam trochę innej natury problem: A mianowicie mam układy wydechowe przywiezione z włoch z pfeiferracing i nie mam zabardzo gdzie to sprawdzić , dodam że osobiście zajmuje się trochę inną stoną samochodów,(części carbonowo epoksydowe ) ale mam producenta co robi dla mnie i dla nich wydechy do innych marek samochodów. Niestety subaru nie posiadam jak na razie a wydechy muszę skopiować bo są porzyczone sa naprawdę dobre mają wszystkie mocowania jak orginał miejsca na seryjne sondy i czujniki sprawdzone chodzą dobrze ? cena na zachodzie to 1000 euro colektor i 1000 euro kompletny wydech 2,5 cala lub 3 cale ,wiadomo w polsce też sa dobrzy specjaliści z giętarką trzpieniow-kulową i robią różne cuda konstrukcja tych wydechów jest naprawdę dobra . I tu prośba :czy jest chętny do przetestowania wydechów u niego a zwłaszcza ich polskiej wersji ? Z swojejej strony moge zapewnić gwarancję i promocyjny pakiet testowy po kosztach jak mu będzie pasowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano jadę do Wawy robić wydech. Wyrzucam wszystko od turbiny w tył (zostawiam oczywicie końcowego Super Sprinta). W najblliższej przyszłości szykuję sie na Ecutek, ale dopóki nie zrobię strojenia boję się o zapalający Check Engine po wywaleniu katalizatora.

Na forum znalazałem 3 rozwiązania:

1.Emulator (rozmawiałem z Jako, może coś wymyśli takiego)

2.Wydech jak na zdjęciu (materiał nadesłany przez Kuba)

3.Tuleja "oszukująca"(materiał nadesłany przez ....Kuba :) )

Proszę o szybkie rady...zaraz idę spać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano jadę do Wawy robić wydech. Wyrzucam wszystko od turbiny w tył (zostawiam oczywicie końcowego Super Sprinta). W najblliższej przyszłości szykuję sie na Ecutek, ale dopóki nie zrobię strojenia boję się o zapalający Check Engine po wywaleniu katalizatora.

Na forum znalazałem 3 rozwiązania:

1.Emulator (rozmawiałem z Jako, może coś wymyśli takiego)

2.Wydech jak na zdjęciu (materiał nadesłany przez Kuba)

3.Tuleja "oszukująca"(materiał nadesłany przez ....Kuba :) )

Proszę o szybkie rady...zaraz idę spać :mrgreen:

 

Gdzie bedziesz wymienial wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w temacie:Chce za jakis czas zalozyc sobie wydech od katalizatora i w zwiazku z tym zastanawiam sie czy zalozyc wydech 2,5" czy 3"?Nie wiem, czy 3 cale nie beda za glosne, z drugiej strony wiele interesujacych mnie wydechow ma wlasnie srednice 3 cali.Co proponujecie?Czy 3 cale beda bardzo glosne?Zdaje sobie sprawe, ze 2,5 cala wystarczy, ale 3 cale chyba nie zaszkodza?Z gory dzieki za odpowiedzi.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w takim razie lepszy bedzie 2,5 cala.Bede musial poszukac, bo tak jak pisalem wczesniej wiekszosc interesujacych mnie wydechow ma 3 cale :( .A jak wyglada sprawa z moca?Wiem, ze nie mam co sie spodziewac jakis mega przyrostow, ale moze ktos z Was wie, czy przybeda jakies koniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo-back to wydatek miedzy 2000 a 7000 pln,wybór jest praktycznie nie ograniczony (MRT, H&S, Supersprint, MRT, Greddy, HKS, APS etc.)

 

Ewentualnie jakiś custom.

 

Mapping Ecutek WRX: 3500 pln,

 

Modyfikowanie Imprezy nie jest tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w takim razie lepszy bedzie 2,5 cala.Bede musial poszukac, bo tak jak pisalem wczesniej wiekszosc interesujacych mnie wydechow ma 3 cale :( .A jak wyglada sprawa z moca?Wiem, ze nie mam co sie spodziewac jakis mega przyrostow, ale moze ktos z Was wie, czy przybeda jakies koniki?

 

2.5 jest jak najbardziej ok i spokojnie wystarcza do 350-360 KM.

Jesli chcesz mocniej modyfikowac auto, powinienes miec 3 cale - chociaz rozne zrodla podaja sprzeczne opinie na ten temat.

 

Mega przyrostow sie nie spodziewaj, ale na pewno poprawi sie dol, przy dobrze wykonanym wydechu turbina zacznie sie rozkrecac o jakies 800 rpm nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, az takie moce to mnie nie interesuja :) .Chcialbym po prostu zblizyc sie troszke osiagami do STI.Chyba Greddy Cat-back jest 2,5 calowy, wiec pewnie na to sie zdecyduje, ale jeszcze caly czas szukam czegos.Tak czy siak wydech zamawiam pewnie dopiero na wiosne, takze jeszcze duzo czasu na przemyslenia.A poprawa dolu przydalaby sie w sumie, takze mysle, ze nie wyrzuce pieniedzy w bloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, az takie moce to mnie nie interesuja :) .Chcialbym po prostu zblizyc sie troszke osiagami do STI.Chyba Greddy Cat-back jest 2,5 calowy, wiec pewnie na to sie zdecyduje, ale jeszcze caly czas szukam czegos.Tak czy siak wydech zamawiam pewnie dopiero na wiosne, takze jeszcze duzo czasu na przemyslenia.A poprawa dolu przydalaby sie w sumie, takze mysle, ze nie wyrzuce pieniedzy w bloto.

 

Jesli chcialbys jednak kupic wydech w Polsce, wyslij maila na adres: kontakt@sunhouse.pl, dostaniesz dobra oferte na Hayward & Scott :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...