Skocz do zawartości

Dla miłośników WTCC


les

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki temu, ze samochody nie są tak delikatne nikt się na torze nie pieści tylko jedzie :!: Gdyby tylko kilka fabryk się pojawiło. Wcześniej, w ETCC była Alfa, Honda, BMW i kilka innych konstrukcji. Brakuje tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Hungaroringu i widziałem to z bliska.

Fajnie zorganizowana impreza, bardzo dużo kibiców - co tam się musi dziać jak jest F1 :shock:

Pierwszy wyścig WTCC to pokaz 3 tenorów z Chevroleta - tak jak zrobili czasy na kwalifikacjach - tak ukończyli wyścg- tylko z czasem towarzystwo się rozciagneło i okopało na swoich pozycjach.

 

Z to drugi wyścig to popis i pierwsze w karierze zwycięstwo lokalnego zawodnika - Michelisza - przeskoczył w 5 pozycji startowej na piersze miejsce w czasie pierwszych dwóch kółek i nie oddał prowadzenia do końca. :!: - doping i szał na trybunach Węgrów - olbrzymi.

 

PS> Fajnie było by się kiedyś przejechać po tym torze czym śzybszym bo ma fajne różnice poziomów - których nie widać w telewizji.

 

Za kilka dni wkleję zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, a jak hostessy

 

Grid girls - :roll: :D :roll:

 

z ciekawości: ile kosztuje wstęp i czy warto byc przy torze? Czytaj, są telebimy żeby widzieć co sie dzieje w innych częściach toru?

 

NIe wiem ile za wstęp - ja byłem na zaproszenie Chevroleta

 

Najwięcej widzów było na trybunie głównej wzdłuż prostej startowej, są dwa telebimy (małe ale są)

 

Cały tor jest w dolinie więc z trybuny w innych częściach toru też widac sporo - ale tam było mało kibiców (nie wiem czy są tam telebimy) - nie marnowałem czasu na szwędanie sie po torze - w padoku tez było co ogladać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna podotykac... auta? Albo chociaz ... hostessy?

Jeśli sie nie mylę był osobno płatny wstęp - wogóle podejście Węgrów do kibiców jest bardzo luźne - praktycznie można wszędzie wejść i kibic czuje się doceniony a ochroniarze są do pomocy a nie do zakazywania wszystkiego.

 

Chevrolet wystawił samochody dla kibiców zarówno w paddocku jak i w cześci ogólnodostępnej za główną trybuną.

 

A hostessy były do fotografowania :roll: :D

 

-- 8 maja 2012, o 22:52 --

 

Tu macie trochę zdjeć: :roll:

 

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 104&type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, super! :)

 

 

Doradzcie mi: mam w tym miesiacu juz kupe wydatkow i slabo u mnie z kasa... czy powinienem pojechac 20go na Salzburgring na WTCC? To jakies 160km i 30EUR wstepu... :P

 

-- 15 maja 2012, o 20:32 --

 

Wiedzieliscie, ze Michelisz dostal sie do WTCC przez ... gry komputerowe? :shock:

 

http://www.michelisz.net/en/norbert/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, w samochodach FWD zaczęły wybuchac opony :twisted: Menu i Yvan oraz kilku innych w żwirku. Huff dojechał 2 na kapciu. Wygrał D'Aste w BMW. Podium uzupełnił Coronel też w BMW. Ci od Chevroleta wyglądali tak: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...