Skocz do zawartości

STi i dwie rzeczy (I/C spray i temperatura)


Michalis

Rekomendowane odpowiedzi

A co do dyskusji nt. czy lepszy jest wskaznik temperatury czy cisnienia oleju, to ja jestem zdecydowanym zwolennikem temperatury

 

A ja się z Tobą w całej rozciągłości tematu zgodzę. Ktoś, kto będzie mówił inaczej, jest kiep i się nadaje do syrenki :wink: :mrgreen:.

 

 

 

 

 

 

PS. Czy wspominałem, że kupując swoje wskaźniki pytałem marcinaJ o to, czy kupić ciśnienie, czy temperaturę, i za jego wskazówką kupiłem temperaturę, kompletnie się wówczas nie znając na tym zagadnieniu...? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sens zakladac tansze wskazniki czy one pokazują jakies bzdury, i jak juz to tylko takich firm jak omori itp. ?

 

Mialem kiedys Autostyle, pokazywaly jak najbardziej poprawne wartosci, natomiast sam design nijak pasowal do SI. Byly brzydke i tandetne.

Z lepszych masz do wyboru Greddy, Omori, Blitz, Apexi, HKS i z najwyzszej polki Defi BF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dyskusji nt. czy lepszy jest wskaznik temperatury czy cisnienia oleju, to ja jestem zdecydowanym zwolennikem temperatury

 

A ja się z Tobą w całej rozciągłości tematu zgodzę. Ktoś, kto będzie mówił inaczej, jest kiep i się nadaje do syrenki :wink: :mrgreen:.

 

 

 

 

 

 

PS. Czy wspominałem, że kupując swoje wskaźniki pytałem marcinaJ o to, czy kupić ciśnienie, czy temperaturę, i za jego wskazówką kupiłem temperaturę, kompletnie się wówczas nie znając na tym zagadnieniu...? :mrgreen:

 

Ciesze sie ze wybrales dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lepszych masz do wyboru Greddy, Omori, Blitz, Apexi, HKS i z najwyzszej polki Defi BF.

Są duzo dokładniejsze od tych za np 200-300 zł ?

MOze temperature wszystkie pokazują poprawnie , a np cisnienia itp. juz nie ?

 

Moje za 200pln pokazywaly prawidlowe wartosci, ale ryzyko ze bedzie zle jest oczywiscie wieksze niz w przypadku tych drozszych. Pamietaj tez, ze drozsze zegarki moga miec alarmy, pamieci, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek,czy to sa zegary Autogauge?

Dokładnie tak, to jest Autogague w wersji smoke - zestaw przysłało mi taki scoobydoo(Boost, EGT, Temperatura oleju i ciśnienie oleju), dodatkowo kurnik został przerobiony tak aby mieć pełen środkowy schowek pod wskaźnikami do dyspozycji. Kurnik jest zamykany na orginalny zatrzask. Jedyne co muszę jeszcze zrobić to wygłuszyć go trochę, bo na naszych dziurach troche słychać plastik.

200km z groszem przejechanych i paliwa kolo cwiartki zostalo.

nie lubie takiego widoku

Też nie lubie takiego widoku, ale bardziej nie lubie podjeżdzać pod stacje jak musze zostawić 200+ aby napoić maleństwo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Impreza GT SW 220+

Jeździmy na 1 barze i troche

 

moze zalozyc temat podobny do schodan'owego ?

chetnie poczytalbym o roznych modach w tym wlasnie modelu.

jakis czas temu miales w podpisie stage 1 - napisz cos wiecej :!: :P

 

pozdr

Nie ma o czym pisać, na początku czerwca w jednym z postów przedstawiłem problem jaki miałem z samochodem, że auto nie jedzie. Potem nagle się naprawiło, a potem coś się spierdo.... czyli stało się to co robi się zwykle w Imprezach Turbo......... Oczywiście stało się to na zalecanym przez Subaru Valvoline VR1 10W60.... Przyczyna tego wszystkiego bylo paliwo, plus przeływka w efekcie czego pojawiło się spalanie stukowe.

Kilka osób na forum moze tez sie wypowiedziec na temat podobnych zjawisk i problemów.

Potem doprowadzenie auta do stanu uzywalnosci, a przy okazji maly upgrade w samym srodku.... wywazenie walu wraz z kolem pasowym i kilka innych zabiegów. Teraz doszly wskazniki sie okazuje ze przy pelnym otwarciu przepustnicy w chwilowym peeku boost mam 1,15, natomist przy dlugim przyspiszeniu wskazowka spada i jest pomiędzy 1 a 1,1 bara, ale blizej 1.1. Doładowanie takie mam w przedziale 2800 do 6000 obr. Na hamownie planuje wybrać się niedługo, bo ciekawi mnie moc.

Teraz jeżdze na Texaco 5W40 i powiem ze auto pracuje duzo ciszej i lżej niż na Valvoline VR1.

Wyglada na to ze auto bylo juz podlubane Zagranica, bo w polsce procz wywazenia walu nic nie bylo robione.

EGT utrzymuje sie na poziomie takim jak pisałem w poście "EGT z czym to się je"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sprzedaje, ale może :) kto wie :roll:

 

Ty coś najwyraźniej kombinujesz... :twisted:

 

Zrozumiałbym, jakbyś sprzedawał jakieś tańsze zegary, np. po to, by kupić Defi. Ale sprzedawać Defi? Nie podoba mi się to... :roll: :twisted:

 

PS. A może te, które masz, nie pasują kolorkiem do wyświetlaczy w Twoim esitaju i chcesz zamienić? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te, które masz, nie pasują kolorkiem do wyświetlaczy w Twoim esitaju i chcesz zamienić?

 

Defi mam białe i kombinuje jak zmienić główne na białe z zielonego :roll: Ale jeszcze jest inna opcja

 

Glowne na biale nie zmienisz, wierz mi...w kazdym razie w wrx sie nie dalo, w sti bedzie podobnie.

 

ps. nasz kolega z Ameryki narazie sie nie odezwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...