Skocz do zawartości

niebieskie znaczy szybkie


Greg_2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj marzy mi sie taka Vectra OPC marzy :twisted:

 

za te same pieniądze miałbyś pewnie WRX-a... :roll: Ja przy takim wyborze nie miałbym wątpliwości... :twisted:

 

Podobnie jest z Mondeo ST220 - niby fajny, pojemny i cichociemny, ale jak się pomyśli, że za podobny szmal jest WRX... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak ST220...

 

Poza tym według mnie to są samochody, z których poniekąd na siłę robi się sportowe. Subaru natomiast kojarzy mi się z myśleniem troszkę w odwrotnym kierunku - "zróbmy dobre auto sportowe i AWD, a potem zobaczmy, czy da się zrobić z tego jakieś tansze wersje".

 

Tak, tak - wiem, że jestem naiwny. Ale to jeden z typowych symptomów subarofilii :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak ST220...

 

Poza tym według mnie to są samochody, z których poniekąd na siłę robi się sportowe. Subaru natomiast kojarzy mi się z myśleniem troszkę w odwrotnym kierunku - "zróbmy dobre auto sportowe i AWD, a potem zobaczmy, czy da się zrobić z tego jakieś tansze wersje".

 

Tak, tak - wiem, że jestem naiwny. Ale to jeden z typowych symptomów subarofilii :twisted:.

 

Watpie zeby Vectra OPC byla w cenie WRX. Kolega za "zwykla" Vectre GTS 1,9 CDTI 150PS. zaplacil prawie 120tys.zl a co dopiero za OPC :roll: Cena zapewne bedzie oscylowala cos jak STI. Zreszta to jest zupelnie inna klasa aut, mimo ze jestem wrecz swirem na punkcie Imprezy wybralbym chyba Vectre (nalezy takze przyjac moj wielki sentyment do tego modelu opla ;) ) No i ladniejsza jest Vectra :roll: a takie osiagi jakie prezentuje.... miodzio a na trasie z takim WRX'em nie mialaby zadnego problemu.

Chociaz tak z drugiej strony wybierajac nowe STI i Vectre OPC, hmmm........ wybralbym jednak Subaru :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sentyment do Opla skończył się przy przebiegu 10 000 km.

Mam nową służbową Vectrę:

a. ) przy 7000 wymieniony silnik na nowy ( 3 mies w serwisie )

b.) przy 10000 cała instalcja klimy do wymiany

 

dodatkowo:

- stuki w zawieszeniu ( czołem krzysiom :-) )

- zawieszający się tempomat

- falowanie obrotów

- trzeszcząca kierownica

- zepsuty komputer pokładowy

 

na 6 miesięcy jakie go posiadam...jeździ dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta to jest zupelnie inna klasa aut, mimo ze jestem wrecz swirem na punkcie Imprezy wybralbym chyba Vectre (nalezy takze przyjac moj wielki sentyment do tego modelu opla ;) ) No i ladniejsza jest Vectra :roll: a takie osiagi jakie prezentuje.... miodzio a na trasie z takim WRX'em nie mialaby zadnego problemu.

 

:twisted: se se se se .... :twisted:

 

Zapraszam wszystjue Vectry OPC na male co nie co :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie osiagi jakie prezentuje.... miodzio a na trasie z takim WRX'em nie mialaby zadnego problemu

Wiesz, za jakieś 2 tygodnie będę miał WRX zarejstrowanego - zapraszam, przejdzie Ci - słowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo koni+ przedni naped = malo frajdy

A to niby czemu :?: Wrecz przeciwnie jazda przednionapedowym mocnym autem jest bardzo zabawna, problem w tym ze jest tez bardzo hmmmm. No i tlumacz tu czlowiekowi ktory nigdy oska nie jechal mocna. To jest tak, chcesz ruszyc, ale masz lekko pod gore no to wciskasz gaz i ci oponami mieli, przod podskakuje, dym z opon leci ludzie sie gapia. Jedziesz zakretem, skrecasz kierownice wciskasz gaz, przod podskakuje, kola buksuja, dym z opon leci, jedziesz prosto :twisted: ma to swoje uroki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko i tak rozbija się o to, że za Vectrą nikt ci się nie obejrzy, OPC czy nie.

 

druga sprawa, to że Vectra niczym się nie wyróżnia. OK, ma stada koni i co? i żadnych innych walorów typu hmm... fajny napęd, fajny silnik, fajną historię; nie ma w serii blow-offa ani też nic innego, co byłoby niezwykłe. kupuje go ktoś, kto po prostu chce auto klasy średniej i stać go na topową wersję modelu. nic więcej.

 

Inżynierowie działu OPC rozwinęli już z zasady sportową Astrę GTC i stworzyli wyczynowego hatchbacka.

eee.... ktoś z Was widział gdzieś Astry w sporcie?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo koni+ przedni naped = malo frajdy tylko 4x4 albo naped na tyl :) (przy duzje mocy oczywiscie) :P

 

Moze jestem w bledzie, ale np. taka honda integra jest w miare mocna oska i moim zdaniem radzie sobie rewelacyjnie, podobnie zreszta jak ctr.Ale fakt ze AWD, a tym bardziej RWD sa fajniejsze.A co do OPC, to moim zdaniem astra jest bardzo ladna, nawiazuje troszke to astry pierwszej generacji, za to vectra to takie troszke cichociemne autko, ktore zreszta podoba mi sie.Czekam na jakies testy tych furek na torze, zeby zobaczyc czy potrafia skrecac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, za jakieś 2 tygodnie będę miał WRX zarejstrowanego - zapraszam, przejdzie Ci - słowo.

 

Cos do naszego miasta strasznie pozno docieraja auta :) Dzieki raz jeszcze za zaproszenie, wybieram sie do was pogadac juz ze 3 tygodnie i jakos wybrac sie nie moge :/

 

 

A wracajac do tematu Vectry..... to co wy wiecie o zabijaniu :P

Vercia jest SUPER i koniec kropka :D

 

Mój sentyment do Opla skończył się przy przebiegu 10 000 km.

Mam nową służbową Vectrę:

a. ) przy 7000 wymieniony silnik na nowy ( 3 mies w serwisie )

b.) przy 10000 cała instalcja klimy do wymiany

 

Musiales trafic na wyjatkowo felerny egzemlarz, innego wytlumaczenia nie widze :roll: , chociaz znam kilka osob pracujacych w ASO Opla i niestety musze stwierdzic, ze Vectra C jest najbardziej wadliwą Vectra z calej palety Vectr. Ponoc VC po lifcie maja juz nie miec tych problemow :roll:

 

wszystko i tak rozbija się o to, że za Vectrą nikt ci się nie obejrzy, OPC czy nie.

 

Mysle, ze sie mylisz, taka OPC jest wlasnie piekna i rzuca sie w oczy (przypuszczam bo live nigdy nie widzialem) Co wiecej.... uwazam, ze GTS jest najladniejszym autem klasy sredniej (moze wyjatek nowa alfa 159)

 

Nowa Vectra jest paskudna....nie dlatego, ze jest brzydka, tylko dlatego ze jest strasznie podobna do Astry, a ja nienawidze, jak modele sa tak podobne do siebie.....

 

Zauwaz ze teraz wszystkie marki aut posiadaja modele o niemal identycznym wygladzie, spojrz na VW - polo, jetta, passat, phoeton - z przodu sa prawie takie same, to samo renowki - meganka, laguna i nowe clio. Przykladow jest sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...