Jump to content

SKRADZIONO SUBARU Z 16/17MARCA WARSZAWA PROSZE O POMOC

klaudyna27

Recommended Posts

Prosze POMOC na forum lub o rade co mam zrobic dzis w nocy skradziono mi pod oknami dosłownie subaru WRX 2005r 420 KM Tuningowany na najwyżym poziomie w [edycja moderatora - pomińmy może reklamowanie firm tuningowych ] Jest Bardzzo Charakterystyczny.

Doatkowo Ktos albo wciągnął go na lawetę lub nie wiem (bo kluczyki dokumnenty w domu) ....Auto bardzo rzucało sie w oczy ,i jest bardzo głośne Inni subaroimaniacy gdyby tylko zobaczyli moze by pomogli,,,,moze on juz jest pocięty i sprzedawane są części,,,więc kupują je ludzie z subaru,,,,,,,,,,,,prosze o pomoc policja rozłożyla ręce..........Auto poprostu sie rozpłyneło w powietrzu.

Subaru WRX 2005r

420 KM

Srebne [edycja moderatora - j.w.]

Bardzo głośne

Czarne felgi ,większość części sprowadzane ze stanów.

- felgi G-Force Gunmetalic

- turbo bolt-on TD05-18G

- zawieszenie kyb agx

- zakuty silnik 2.1l

- listwy paliwowy/dolotowy perrin'a

- zestaw hamulcowy przedni Ksport 330mm

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niech obstawią granice na wschodzie. Takie auta nie idą na części, a właśnie do "rusa".

Tylko polegac na polskiej policji, to jak polegac na... Zawiszy Czarnym :?:

SZCZERE WSPÓŁCZUCIA z powodu straty autka. Oby się znalazło. :(

-- 17 mar 2011, o 20:11 --

Sorry, nie doczytałem, że to stało się w nocy...

klaudyna27, a paliwa ile było ,może odwiedzili jakis cpn w pobliżu?

-- 17 mar 2011, o 20:31 --

sporo umęczonych subaraków sprowadzanych jest i jeżdzi na Litwe ,więc na graty mogła tam pojechać

Teraz wiele trudniej jest wywieźć za granicę. Raczej pójdzie na części, co nie wyklucza zamówienia...

No może masz rację, tylko pamiętaj, że Litwa, Łotwa i Estonia też są w UE, a jak tam wyglądają granice z ZSRR, to tego już nie wiemy...

a jakie miało zabezpieczenia, jeśli można wiedzieć?

Alarm ,,,ale samochód chyba nawet nie został uruchomniony,stał pod oknemn ja nie spalam cała noc(mój ,,łagodny''bullterier nawywijał) i ryk samochodu bym usłyszala,,,

czyli laweta :evil: pomysl czy nie jeżdzi jakaś ochrona która np patroluje pobliski sklep czy jakieś mieszkanie,poza tym obdzwoniłbym przewozy osób czy nie zamawiana była taksówka,przewóz w tym czasie na te osiedle,adres lub w pobliżu

-- 17 mar 2011, o 20:54 --

napisz jaka to ulica i mniej więcej nr zadzwonie do znajomego do Grosik,a on jezdzi nocami

czyli laweta :evil: pomysl czy nie jeżdzi jakaś ochrona która np patroluje pobliski sklep czy jakieś mieszkanie,poza tym obdzwoniłbym przewozy osób czy nie zamawiana była taksówka,przewóz w tym czasie na te osiedle,adres lub w pobliżu

-- 17 mar 2011, o 20:54 --

napisz jaka to ulica i mniej więcej nr zadzwonie do znajomego do Grosik,a on jezdzi nocami

Ul.sierinskiego

klaudyna27, wiem że prawdopodobieństwo odzyskania auta sa znikome ale moze uda sie trafia chociaż na jakiś ślad :( W takich sytuacjach AC jednak jest niezbędne

Wiem że są znikome szanse,AC nie mam,,ale poprostu chciałabym wiedziec co stało sie z moim autem,jak został sprzdany i ktos nieswiadomie je kupił i sie nim cieszy to jeszcze jakoś to zdzierże,ale jak został pocięty na części ot tak sobie to sie wkurze strasznie bo za dużo serducha włożone w ten samochód było. :evil: